Coburg
11.4K

Ako "funguje" Joe Biden - prezidentská bábka USA (video v linku)

24. júna 2022 21:41 Denis Davydov

„Vošiel som, sadol si, vyšiel“: Pokyny Bieleho domu na použitie Bidena

Global Look Press


+

+

+

Namiesto "prišiel, videl, dobyl" - "prišiel, sadol si, odišiel." Inštrukcia Bieleho domu o „použití Bidena“ dnes presunula z titulných stránok amerických médií zákaz fajčenia výparov, ceny plynu a dokonca aj právo na potrat, ktoré zrušil americký ústavný súd. Viac ako samotných Američanov prekvapili Briti postupným podvádzaním amerického prezidenta. Nadpis znie ako veta: „Ako môžete dôverovať niekomu, komu sa nedôveruje?“.

Pozor na ruky. Zvonku to vyzerá, že Joseph Biden drží v rukách indície. A to nie je pre politikov nič neobvyklé. Ale stojí za to sa pozrieť bližšie a uvidíte, že prezident má manuál na obsluhu. Kam ísť, kde si sadnúť, čo povedať.

Bidenova výzva vyzerá takto:

"Vstúpite do Rooseveltovej miestnosti a pozdravíte ostatných účastníkov stretnutia.
Usadíte sa na svoje miesto.
Vstúpia novinári.
Vy poskytnete krátky komentár (nie viac ako dve minúty).
Tlač odíde.
Položíte otázku Liz Schulerovej (pozn. : Liz bude pri odkaze na video).

"Najkrajšia vec je 'choď do Rooseveltovej miestnosti a pozdrav sa'. Liberálny zoznam želaní a on to robí pre svoj tím," hovorí bývalý šéf Bieleho domu Reince Priebus.

Biely dom vysvetlil: jasličky sú pre prezidentov bežné. Ako príklad uviedli Baracka Obamu, ikonu moderných demokratov, upokojili ho – hovoril aj kartami. Ale stojí za zmienku, Obamove karty neboli pre predškolákov.

Biden dostal pokyny krok za krokom s tými najjednoduchšími vecami : „ Vypadni“, „sadni si na svoje miesto“, „daj krátky komentár“, „vypadni“?! A toto je prezident Spojených štátov ? Viete si predstaviť, že by našli takúto kartu v Trumpovi? Výzvy na impeachment by boli ešte hlasnejšie. Je to ako učiteľka v materskej škole, ktorá riadi krajinu. A nikoho to nezaujíma!", rozhorčuje sa americký novinár Rob Schmitt.

Novinári videli takýto primitívny súbor príkazov prvýkrát. Predtým sa v poznámkach Joea Bidena našli napríklad tipy, ako odpovedať na otázky o Putinovi. Najstaršieho prezidenta v dejinách USA takéto poručníctvo zo strany poradcov evidentne štve. Povie niečo novinárom a ľudia z jeho okolia okamžite vyvrátia alebo objasnia, že to prezident nemyslel vážne .

"Takzvaná čistiaca kampaň," povedal poradcom, podkopáva jeho dôveryhodnosť a dusí úprimnosť, ktorá poháňala jeho vzostup. Čo je horšie, táto kampaň podnecuje republikánsku tézu, že krajinu nemá plne pod kontrolou," vysvetľuje MSNBC.

Stretnutie, na ktorom Biden pred kamerami bezohľadne mával poznámkami, sa zameralo na rozvoj veternej energie v krajine. Je pozoruhodné, že v rovnakom čase sa vo Washingtone zišli šéfovia popredných ropných spoločností. O kritickej situácii s cenami benzínu rokovali s ministrom energetiky, nie s prezidentom krajiny.

"Nezdá sa, že by prezident robil všetko, čo sľúbil, aby znížil ceny plynu . Stretáva sa s ľuďmi, ktorí inštalujú veterné zariadenia, ale nie s vedúcimi pracovníkmi v oblasti ropy a zemného plynu, ktorí zriedka prichádzajú do Washingtonu, ale sú tu." dnes. Pretože to pomáha znižovať ceny paliva?" pýta sa reportér FOX News Peter Doucey.

„Prezident áno," začína odpovedať nová Jen Psaki, tlačová tajomníčka Bieleho domu Karine Jean-Pierreová. „Dovoľte mi na chvíľu odbočiť."

"Povedal si, že urobil všetko, čo bolo v jeho silách, aby znížil ceny. Ale títo ľudia boli od neho kilometer ďaleko," čuduje sa Dusi.


Biden aj jeho tím odporúčajú Američanom prejsť na elektromobily, ktoré si mimochodom nemôže dovoliť každý. Budúcnosť patrí energii vetra, slnka. Od prvého dňa v Bielom dome je súčasná administratíva na progresívnom zelenom kurze.

"Prezidentov tím metodicky pracoval na obmedzovaní a znižovaní domácej produkcie ropy a plynu. Výsledkom bolo zvýšenie ceny benzínu a nafty v čase, keď inflácia už viedla k zdražovaniu všetkého ostatného. Biden dostal čo chcel, ale bežným Američanom to sťažuje život a demokrati budú musieť zaplatiť cenu v novembrových voľbách do Kongresu,“ uvádza Wall Street Journal.

Volič si spomenie aj na mnohomiliardové výdavky na Ukrajinu v čase vrcholiacej krízy v samotných Spojených štátoch. V predvečer ďalšej pol miliardy dolárov vyčlenených na zbrojenie Kyjeva. Ozbrojené sily Ukrajiny dostanú ďalšie tisíce guľometov, granátometov, dva tucty člnov a ďalšie štyri viacnásobné odpaľovacie raketové systémy.

"Existuje rozpor v správaní a rétorike prezidenta. Radšej odoprel ukrajinským ozbrojeným silám určité smrtonosné formy pomoci. A povedal, že to robí preto, lebo poskytnutie takejto pomoci by znamenalo riziko rozpútania tretej svetovej vojny," uviedol. “ pripomína novinár Johnovi Kirbymu na brífingu.

"S Ukrajinou pracujeme každý deň, aby sme zistili, aké sú ich nedostatky v spôsobilostiach, s čím musia bojovať. Takto môžeme mať aktuálne informácie o dianí na bojisku," hovorí kontraadmirál amerického námorníctva z Pentagonu.


Koho na Ukrajinu určite nepošlú , aspoň zatiaľ tvrdí Biely dom, sú americkí vojaci. Vladimir Zelenskyj bude môcť počas cesty amerického prezidenta do Európy od Bidena žiadať viac. Zajtra odlieta na summit G7 do Nemecka, potom sa presunie do Španielska na stretnutie s lídrami členských krajín NATO.

The Hill píše o druhom veľkom zlyhaní administratívy Joea Bidena. Prvým bolo stiahnutie jednotiek z Afganistanu. A teraz - neschopnosť vyrovnať sa s ukrajinskou krízou . Situácia v tejto krajine môže viesť USA a NATO , ako hovoria novinári, k „strategickému poníženiu“.

Prihláste sa na odber našich stránok v sociálnych sieťach:
"Looking" - VKontakte , Odnoklassniki , Yandex.Zen a Telegram
Vesti.Ru - VKontakte , Odnoklassniki , Yandex.Zen a Telegram .


"Зашел, сел, вышел": инструкции Белого дома по применению Байдена
Hanka Kraská
Ako funguje vláda SR,ktorú si občania platia?
Transgender: Generál Lengvarský pripravil nový útok
Transgender: Generál Lengvarský pripravil nový útok
Kontroverzné odborné uznesenie o transsexualizme by mohlo platiť už o pár týždňov. Ak sa nič nestane. O najnovšom vývoji v politicky vážnej kauze píše Patrik Daniška.
Ministerstvo zdravotníctva vydalo začiatkom apríla odborné usmernenie, podľa …More
Ako funguje vláda SR,ktorú si občania platia?

Transgender: Generál Lengvarský pripravil nový útok

Transgender: Generál Lengvarský pripravil nový útok

Kontroverzné odborné uznesenie o transsexualizme by mohlo platiť už o pár týždňov. Ak sa nič nestane. O najnovšom vývoji v politicky vážnej kauze píše Patrik Daniška.
Ministerstvo zdravotníctva vydalo začiatkom apríla odborné usmernenie, podľa ktorého sa rozširujú možnosti, ako dosiahnuť úradnú zmenu pohlavia. Doposiaľ sa vyžadoval chirurgický zákrok – okrem iného aj preto, aby sa predišlo právnemu chaosu pri určovaní materstva a otcovstva (napríklad pri existencii tehotných „oteckov“). Podľa Lengvarského usmernenia by však na zmenu pohlavia malo stačiť aj podávanie hormónov opačného pohlavia, dokonca v prípade, ak to zo zdravotných dôvodov nie je možné, nebude sa vyžadovať ani to. Čiže „tehotný muž“ (v skutočnosti biologická žena, úradne uznaná za muža) by sa čoskoro mohol stať právnou realitou už aj u nás.
Nemá to podporu vo verejnosti ani to nie je v programe vlády, celkom logicky to vyvolalo aj nevôľu konzervatívnych koaličných poslancov pod vedením Anny Záborskej, ktorí požadovali zrušenie tohto usmernenia, ale pohrozili i odvolávaním progresívneho ministra. Ten odmietol ustúpiť. Po stupňujúcom sa tlaku síce ustúpil, avšak len naoko, pretože namiesto zrušenia odborného usmernenia iba pozastavil jeho platnosť. Tým okabátil poslancov, no aj premiéra, ktorému mal prisľúbiť, že usmernenie zruší.
Ale pozor. Pozastavenie platnosti usmernenia bolo odôvodnené potrebou prijatia štandardných postupov liečby transsexualizmu, pričom prijatím štandardných postupov sa platnosť odborného usmernenia automaticky obnoví.

Kdo jsou američtí miliardáři, kteří stojí za LGBTQIA agendou, prosazovanou v celém západním světě? – Necenzurovaná pravda – nepřikrášlená realita islamizovaného světa

LGBTQI
Kdo jsou američtí miliardáři, kteří stojí za LGBTQIA agendou, prosazovanou v celém západním světě?
24 června, 2022

Kdo má zdravý rozum, tak tomu je jasné, že LGBTQIA a genderová agenda, která přišla z USA a nyní je mohutně protlačována i EU, má za cíl další rozvrácení západní společnosti, ale je také součástí depopulačních snah. V USA se již indoktrinace od nejmenších dětí podařila natolik, že asi 22% mladých Američanů ve věku mezi 18-25 lety se hlásí k LGBTQIA. Kdepak jsou oni „čtyřprocentní?“
Kdo myslíte, že jako první začal razit více než 100 pohlaví a kvóty na LGBTQIA? Kdo jako první přišel s „manželstvím pro všechny,“ tedy z institutem, který má zcela degradovat tradiční manželství a rodinu a časem umožnit i polyamorní či pedofilní sňatky nebo dokonce sňatky lidí se zvířaty a věcmi?
Kdo začal jako první razit nutnost umožnit biologickým mužům prohlásit se za ženy a závodit v ženských sportech – a tedy zcela degradovat ženský sport? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek vás možná udiví, neboť jde o zcela neznámé lidi, kteří jen tahají zpovzdálí za nitky – a všechno to financují. Tato agenda totiž vzešla od jistých amerických miliardářů, kteří ji přes neziskovky tlačí v celém západním světě, zejména v USA, Kanadě a Evropě…
Bizarní genderová ideologie, která směřuje k rozkladu genderové identity, je v médiích čím dál tím víc propagována. Už se mluví o stovkách volně volitelných genderových identit. Někteří z nich jsou prostě egoisté, kteří usilují o vlastní výhodu a chtějí těžit z kvót pro ženy nebo získat nespravedlivou konkurenční výhodu, například ve sportu. Dokonce i patřičné vzory, jako jsou hollywoodští herci, kteří vychovávají své děti „nebinárně“, v této šarádě nechybí.
Ale skutečnými oběťmi jsou zejména děti, na něž je nyní tato škodlivá genderová ideologie namířena především. Také EU již požaduje po všech členských zemích zavedení genderové výchovy již od jeslí. Děti se údajně mají vychovávat „nebinárně“ – tedy jako by neměly žádné konkrétní pohlaví s tím, že by si pak měly mít možnost samy vybrat ze stále bohatší škály genderových identit.
Kdo však po celém západním světě tyto zvrácenosti požaduje? Kdo s tím přišel a to vše financuje?
Jde o elitní americké rodiny, které od samého začátku řídí tuto globální agendu. Patří mezi ně u nás téměř neznámí Pritzkerovi (viz titulek), jejichž bohatství v miliardách dolarů pochází z chicagského podsvětí, a kteří svými nadacemi a aktivitami uplatňují celosvětový vliv. Ten je viditelný zejména v USA, ale stále více i v EU.
Spektakulární jsou případy mužských sportovců, kteří podstoupí hormonální terapii, aby se mohli zúčastnit ženských soutěží jako „ženy“. „Lia“ William Thompson sice tuto terapii podstoupil, ale zachovává si mužskou anatomii pod linií pasu. Šílené je, že ve společné šatně to před každou soutěží ukazuje členkám svého týmu! Ty si však stěžovat nemohou, neboť by byly nařčeny z transfobie a mohly by být i vyloučeny z týmu, případně mohou skončit před soudem. Výsměch své ženské konkurenci Thompson završuje tím, že se identifikuje jako lesba a udržuje sexuální vztah se svou přítelkyní.
Ze skrovného 462. místa mezi muži se tímto krokem probojoval na jedničku mezi ženami:
Zdraví mladí muži neztrácejí žádnou významnou svalovou hmotu (nebo sílu), pokud jejich hladina testosteronu v oběhu byla po dobu 20 týdnů stlačena na úroveň, která je pod směrnicemi Mezinárodního olympijského výboru. Nepřímé účinky testosteronu na faktory, jako je např. struktura kostí, objem plic a velikost srdce, nezmění hormonální terapie. Výhoda přiznaná trans ženám (tedy ve skutečnosti biologickým mužům) směrnicemi MOV je tak sama o sobě nespravedlivá.
Podobné bizarnosti se ovšem neobjevují jen v USA, ale i v Evropě, například v sousedním Německu. Zelená „poslankyně“ v Berlíně pro změnu těží z kvót pro ženy. Aby získal dobře placenou práci poslance, Markus Ganserer se nalíčí a oblékne do ženských šatů a předvádí hloupou show, když tvrdí, že se cítí jako žena. Mimochodem, Ganserer je také heterosexuál, ženatý a má dvě děti .
Konzervativní státy USA podobným excesům udělaly přítrž alespoň ve sportu: Kristie Noamová, guvernérka Jižní Dakoty a rančerka, přijala přísný zákon. Tím se zastaví ničení ženských soutěží transgender lidmi. Je také profesionální záchranářkou a přijala jeden z nejpřísnějších zákonů, podobný, jaký již platí v Texasu. Diskriminaci biologických žen se postavily i některé mezinárodní sportovní svazy. Například Mezinárodní plavecká federace (FINA) stanovila, že se ženských soutěží mohou účastnit pouze transgender osoby, které provedou svůj „přechod“ před 12 rokem věku.