Clicks2.6K
Orędzia

Wkrótce moje domy będą zamknięte i nie znajdziesz więcej moich księży, którzy mogliby cię wyspowiadać!

Moja trzodo, pokój mój z wami. Moje OSTRZEŻENIE już puka do drzwi, biegnij, żeby uporządkować rachunki, bo nadeszły dni wielkiego karcenia; są to dni doskonałego oczyszczenia całej ludzkości, a zwłaszcza ludu Bożego. Czekają cię trudne lata, moja trzodo, ból ledwie się zaczął i już słychać pierwsze wezwania do obrony. Przychodzi do ciebie kara materialna, fizyczna i duchowa, która oczyści cię na ciele, duszy i duchu, aż będziesz świecić jak tygiel; tylko w ten sposób, oczyszczeni i umarli dla grzechu, możecie jutro zamieszkać w moim nowym stworzeniu.

Moje dzieci, zbliżają się dni obrzydliwości i spustoszenia Moich świątyń. Wkrótce Moje domy zostaną zbezczeszczone, zniszczone, całkowicie zamknięte, a Moja codzienna ofiara zostanie zdemontowana. Moje biedne dzieci będą spragnione i głodne Mojego Słowa, a także Mojego Ciała i Krwi. Schizma w Moim Kościele zaraz wybuchnie i miliony dusz stracą wiarę; Kryzys w Moim Kościele zostanie wykorzystany przez ich wrogów, aby zbezcześcić Moje domy, zniszczyć Moje przybytki i wypędzić Mnie z Moich świątyń. Módlcie się, Moja trzodo, bo zbliża się męczeństwo Mojego Kościoła; Nadchodzi godzina zdrady, a Judasze są już gotowi do wydania mojego kościoła w ręce bezbożnych.

Moja trzodo, z początkiem roku 2021 iw następnych latach zostaniecie oczyszczeni, tak jak oczyszcza się złoto w ogniu. Módlcie się i bądźcie niezłomni w wierze, abyście mogli przetrwać dni strachu, spustoszenia i oczyszczenia, które na was przyjdą. Moje ostrzeżenie już puka do drzwi, biegnij, biegnij, żeby uporządkować rachunki, bo moje domy będą zamknięte i nie znajdziesz więcej moich księży, którzy mogliby się wyspowiadać!

Moja trzoda nigdy nie widziała śmiertelnej kary, jaka ma nadejść; Dlatego, moje dzieci, patrzcie, aby dni wielkiej kary znalazły was w łasce Bożej, abyście wytrwali do końca iw ten sposób osiągnęli koronę życia. Ten świat błąka się w ciemności, Moje dzieci, niegodziwość i grzech osiągnęły swoje granice; chwasty wyrosły, a żniwa zduszone, to czas żniwa, ponieważ jeśli nadal będą rosły, zbiory będą dla mnie stracone.

Moje dzieci, jak powiedziałem swoim uczniom, mówię wam również dzisiaj: nie będę już z wami przez jakiś czas, a ten czas nadszedł; ale będziesz mógł mnie zobaczyć innym razem i wtedy nic i nikt nie odbierze ci radości. Na tym świecie jesteście jak owce między wilkami, ale nie bójcie się, nie opuszczę was; Moja Matka i moi aniołowie będą z wami, schroncie się na dziewiczym łonie mojej matki, bo ona będzie tabernakulum, w którym będę przebywać w dniach strachu, spustoszenia i oczyszczenia.

Kochajcie się i pomagajcie sobie wzajemnie, aby moc miłości, modlitwy i zaufania Bogu była fortecą, która trzyma was mocno w wierze. Pamiętaj, jeśli pozostaniesz ze mną zjednoczony jak latorośl z winoroślą, nic i nikt nie może cię pozbawić mojego pokoju. Dlatego, moi maluchy, błąkajcie się jak dzieci światłości, którymi jesteście, aby oświetlić ciemność i ciemność, które już zawisły nad ziemią.

Mój pokój zostawiam tobie, daję ci mój pokój. Pokutujcie i nawróćcie się, bo bliskie jest królestwo Boże.

Wasz Mistrz, Jezus Dobry Pasterz.

Przekaż moje orędzia zbawienia całej ludzkości, Mojej trzodzie.

Wezwanie Jezusa, Dobrego Pasterza, do swojej trzody. Wiadomość do Enoch.