Clicks190

MODLITWA Z IMPRIMATUR-Konsekracja Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

Ja (...) oddaję się całkowicie, o mamo, pod Twoją opiekę i kierownictwo; Nie chcę iść samotnie tą ścieżką pośrodku burz tego świata.

Stoję przed Tobą, Matko Bożej miłości, z pustymi rękami; ale moje serce jest pełne miłości i nadziei za Twoim wstawiennictwem.

Proszę was, abyście nauczyli mnie kochać Trójcę Przenajświętszą swoją własną miłością i abym nie odpowiadał obojętnie na wasze wezwania i nie był obojętny wobec ludzi.

Weź mój umysł, moje myśli, moją świadomość i moją podświadomość, moje serce, moje pragnienia i moje oczekiwania i połącz się z wolą Trójcy Przenajświętszej; tak jak kiedyś, aby Słowo Twojego Syna nie padło na jałową ziemię.

O Matko, zjednoczona z Kościołem, krwawiącym i odrzuconym Mistycznym Ciałem Chrystusa, w tej chwili ciemności podnoszę do Ciebie mój błagalny głos, aby konflikt między ludźmi i narodami został zakończony dzięki Twojej macierzyńskiej miłości.

POCZĄWSZY OD DZISIAJ, MATKO BŁOGOSŁAWIONA, CAŁE MOJE ŻYCIE, OD URODZENIA POŚWIĘCAM TOBIE. W PEŁNI WYKORZYSTUJĄC SWOJĄ WOLNOŚĆ, ODRZUCAM DIABŁA I WSZYSTKIE JEGO WYSTĘPY I ODDAJĘ SIĘ TWOJEMU NIEPOKALANEMU SERCU. WEŹ MNIE ZA RĘKĘ OD TERAZ, NATYCHMIAST I W GODZINIE MOJEJ ŚMIERCI, PRZYPROWADŹ MNIE PRZED TWARZ SWOJEGO BOSKIEGO SYNA.

Pozwól, Matko dobroci, aby to moje poświęcenie w rękach aniołów dotarło do każdego serca, aby się rozmnożyło i przyniosło owoc w każdym stworzeniu.

Amen.