Choroba WOS "Wszystko Oprócz Szczepionek" powoduje, że ludzie wszędzie umierają

Prawie cała „nauka” to fałszerstwo i oszustwo

Mike Adams
Jest nowa straszna choroba, która zabija ludzi wszędzie. Nazywa się WOS "Wszystko Oprócz Szczepionek " i zobaczycie, że korporacyjne media powołują się na nią, kiedy próbują przykryć zgony po szczepionkach wszelkiego rodzaju innymi wyjaśnieniami i warunkami. . The Times of India donosi, że zimne prysznice mogą nagle zabić z powodu problemów z sercem. Tymczasem Niemcy każą swoim obywatelom brać więcej zimnych pryszniców z powodu załamania dostaw energii z Rosji. The Guardian donosi teraz , "Niemieckie miasta narzucają zimne prysznice i wyłączają światła w obliczu rosyjskiego kryzysu gazowego". Więc te same zimne prysznice, które według Times of India mogą cię zabić, są przepisywane przez rząd w Niemczech. Dodając do szaleństwa, Wales Online donosi , że nagłe zawały serca i śmierć mogą być również spowodowane przez otwieranie rachunków za media i widzenie wyższych cen energii, które jesteś winien firmie energetycznej. Za wszystkie takie wyższe ceny energii można oczywiście wygodnie obwiniać Rosję i Putina. Jeśli więc oszczędzasz energię i bierzesz zimne prysznice, bo Putin odciął gaz (sankcje), to możesz umrzeć od zimnych pryszniców. Ale jeśli płacisz za energię, aby wziąć gorące prysznice, to możesz umrzeć z powodu otwarcia rachunku za prąd, co również może być winą Putina. Tak czy inaczej, media mówią nam teraz, że Putin powoduje ataki serca, ale nie szczepionki.

„Eksperci” twierdzą, że rosnące rachunki za energię mogą również powodować infekcje klatki piersiowej i problemy ze zdrowiem psychicznym u dzieci. Ale to nie tylko ataki serca i udary. Wales Online twierdzi również , że „może również wystąpić wzrost infekcji klatki piersiowej, problemy ze zdrowiem psychicznym i zły stanu zdrowia u dzieci” z powodu otwierania rachunków za energię. To pierwszy raz, kiedy gazeta internetowa twierdzi, że wyższe rachunki za media mogą powodować „infekcje klatki piersiowej”. Najwyraźniej nie nadążamy za najnowszą „nauką” czy czymkolwiek. Wydaje się, że tej zimy cała Europa Zachodnia może paść martwa, biorąc pod uwagę, że Gazprom odłączył 80% gazu rurociągiem Stream 1 .

Cała wina świata przenosi się teraz na "wszystko oprócz szczepionek"
Zanim szczepionki zostały szeroko rozpowszechnione wśród łatwowiernych, posłusznych mas, za większość światowych problemów była obwiniana o "zmiany klimatyczne" - termin, który jest bez znaczenia, ponieważ klimat zawsze się zmieniał od samego początku istnienia planety ziemia. Ale teraz, kiedy szczepionki zabijają miliony ludzi na całym świecie z powodu ataków serca, udarów i zakrzepów, media są zdesperowane, aby znaleźć nowe wymówki dla wszystkich tych nagłych zgonów, które mogłyby być ewentualnie związane z objawami sercowo-naczyniowymi. Stąd sięganie po "zimne prysznice" i "wyższe rachunki za media" jako możliwe wymówki.

Bez względu na to, co zostanie obwinione, jest to Wszystko Oprócz Szczepionek (WOS). Ponieważ szczepionki nigdy nie mogą być wymieniane jako przyczyna jakiejkolwiek śmierci, urazu lub efektu ubocznego. Według kłamliwych mediów korporacyjnych, które prostytuują zastrzyki depopulacyjne mRNA dla Big Pharma, wszystkie szczepionki są w 100% "bezpieczne i skuteczne" i nie mogą nikomu zaszkodzić w żadnych okolicznościach... i zawsze działają, jak nam się mówi. Właśnie w ten weekend fałszywy prezydent Joe Biden miał zachorować na drugą rundę COVID, mimo że został zaszczepiony i wzmocniony wiele razy tą samą miksturą, którą publicznie stwierdził, że zapobiegnie ona zachorowaniu na COVID w pierwszej kolejności. Tak więc nie dość, że zniedołężniały Joe jest wielokrotnie zarażany wirusem COVID, to jeszcze jego rzekome interwencje (szczepionki) nawet nie działają. A jeśli te szczepionki nie są w stanie ochronić nawet tak zwanego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki, to jak mogą być obowiązkowe dla kogokolwiek innego?

Pogoda kosmiczna też może cię zabić, ale nigdy szczepionki
Wracając do wszystkich wymówek dla nagłych ataków serca i śmierci, The-Sun.com twierdzi, że opóźnienia lotów linii lotniczych mogą spowodować nagły zawał serca , a Toronto Sun dodaje, że możesz również umrzeć z powodu zmian czasu letniego . Ale najlepszym przykładem WOS ze wszystkich jest New Scientist, który twierdzi, że pogoda kosmiczna zabija 5500 Amerykanów rocznie z powodu „burz słonecznych”. Założę się, że nie wiedziałeś, że pogoda kosmiczna jest tak zabójcza, prawda? Według New Scientist, zakłócenia w „polu magnetycznym Ziemi” powodowane przez słońce, zabijają teraz ludzi. Ale w jakiś sposób świat pełen wież nadawczych 5G jest całkowicie bezpieczny, mówi nam „nauka”.

Pamiętaj tylko, że jeśli usłyszysz o nagłej śmierci zaszczepionej osoby, prawdopodobnie będzie to choroba WOS, która wydaje się być najbardziej płodnym zabójcą ze wszystkich.

Szkoda, że nie mają jeszcze szczepionki na chorobę WOS… ale daj im czas, a Fauci prawdopodobnie też to rozwinie.

Fakt: Większość polio w Indiach jest spowodowana szczepionkami przeciwko polio. Żadna poinformowana osoba nie jest zdziwiona. W końcu muszą utrzymać polio, aby nadal usprawiedliwiać śmiercionośne strzały, których główna funkcja to depopulaca. www.naturalnews.com/2022-08-01-beware-abv-disease-anything-but-vaccines-is-causing-people-to-drop-dead-everywhere.html

Ogromna większość farmakologii, psychiatrii, nauki o szczepionkach i opublikowanych badań to kompletne oszustwo

Większość publikowanych badań jest kompletnym oszustwem, a każda dziedzina nauki jest zdominowana przez sprzedawczyków, oszustów i kłamców, którzy fabrykują badania, aby zebrać pieniądze z dotacji rządowych, jednocześnie promując fałszywe narracje.
– Dziesięciolecia badań nad chorobą Alzheimera okazały się teraz sfałszowane (patrz poniżej).
– Badania nad „serotoniną” antydepresyjną były w całości sfałszowane (patrz poniżej).
– NASA promuje więcej fałszywej nauki, twierdząc, że wysyła helikoptery na Marsa (planeta praktycznie bez atmosfery), aby transportować skały przez równiny marsjańskie (patrz poniżej).
– Wszystkie teorie ekonomiczne popychające MMT są sfałszowane i zakorzenione w kompletnym nonsensie.
– „Nauka” o klimacie to kompletna fikcyjna OSZUSTWA zakorzeniona w absurdalnej idei, że dwutlenek węgla jest „substancją zanieczyszczającą”, która zabija zielone rośliny (w rzeczywistości jest niezbędna do fotosyntezy).
– Nauka o szczepionkach to tylko OSZUSTWO, popychanie niebezpiecznych, śmiercionośnych eksperymentalnych zastrzyków, których nawet nie udają, że odniosły sukces w długoterminowych badaniach klinicznych wykazujących bezpieczeństwo i skuteczność.


Dziesięciolecia badań nad chorobą Alzheimera są obecnie kwestionowane, ponieważ okazuje się, że naukowcy wykonują zdjęcia białek amyloidowych, aby wyglądało na to, że białka te powodują chorobę Alzheimera. Dlaczego sfałszowali zdjęcia? Aby zebrać ponad 28 milionów dolarów w grantach z NIH, oczywiście, które rozdaje granty każdemu, kto może podeprzeć kłamstwa Wielkiej Farmacji, pozwalając przemysłowi farmaceutycznemu sprzedawać więcej leków, które nie działają.

Cały przemysł leków przeciwdepresyjnych oparty całkowicie na OSZUSTWACH… nie ma „nierównowagi chemicznej mózgu”, którą można rozwiązać za pomocą pigułek SSRI
Im bardziej przyglądasz się wielkiej farmie i tak zwanej „nauce medycznej”, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że to masowe, skoordynowane, napędzane chciwością oszustwo, aby sprzedawać leki na receptę ludziom, którzy ich nie potrzebują i nie będą im pomagać. Cała branża leków antydepresyjnych została niedawno ujawniona jako masowe oszustwo. Wszystko to było zakorzenione w fałszywym twierdzeniu, że depresja jest spowodowana „nierównowagą chemiczną” w mózgu, którą można skorygować lekami SSRI.

Ale jak donosi Amgreatness.com , całe oszustwo zostało rozbite na strzępy przez nowe badanie przeprowadzone na University College London, które potwierdza, że nie ma żadnego związku między niskim poziomem serotoniny a depresją . Kartele farmaceutyczne po prostu wymyśliły to wszystko: University College London w zeszłym tygodniu poinformował o zdumiewającym odkryciu w badaniu klinicznej depresji. Naukowcy doszli do wniosku, że „nie ma wyraźnych dowodów na to, że poziom serotoniny lub aktywność serotoniny są odpowiedzialne za depresję”. Obserwowane przez dziesięciolecia dłuższe badanie „sugeruje, że depresja nie jest prawdopodobnie spowodowana brakiem równowagi chemicznej i poddaje w wątpliwość działanie leków przeciwdepresyjnych”. Zasadniczo, wielka farma i współudział w finansowanych przez nią mediach korporacyjnych od dziesięcioleci popełniają masowe oszustwa medyczne , okłamując opinię publiczną i obiecując, że pigułki SSRI sprawią, że będziesz szczęśliwszy. W rzeczywistości wzbogaciło to tylko Big Pharma. Cała branża jest zakorzeniona w oszustwach i fałszywej nauce.

Ekonomiczna „nauka” to taki żart, recesje gospodarcze nie są już nazywane recesjami
A teraz propagandyści Ministerstwa Prawdy Białego Domu mówią nam, że dwa kolejne kwartały kurczącego się PKB nie są już „recesją”, ponieważ w Białym Domu jest Demokrata. A „władza” fałszywych informacji, Wikipedia, zmieniła własną definicję „recesji”, aby dopasować ją do kłamstw ekonomicznych Białego Domu , a następnie zamroziła stronę i odmówiła wszelkich edycji.Cała dziedzina MMT — Magical Monetary Theory — jest zakorzeniona w kompletnym złudzeniu i fałszerstwie, twierdząc, że rządy mogą drukować pieniądze w nieskończoność bez inflacji i bez negatywnych konsekwencji. Są to złudzenia szaleńców, którzy niszczą świat, ale często robią to w imię „nauki”.

Media panikują, twierdzą, że cały świat rozgrzewa się szybciej niż „reszta świata”
Jako zabawny przykład szaleństwa religii/kultu klimatycznego w postaci śmieciowej nauki, wystarczy spojrzeć na kontrolowane przez korporacje media, które teraz twierdzą, że każdy kraj na świecie nagrzewa się szybciej niż każdy inny kraj na świecie. Takie twierdzenie jest matematycznie niemożliwe, ale stało się domyślnym, szaleńczym twierdzeniem mediów kultowych dla klimatu, niezależnie od jego niezrozumiałej natury. Poniższa lista została opracowana przez Americas Frontline News :
„Europa rozgrzewa się szybciej niż większość świata, mówi klimatolog” – donosi CBC News w zeszłym tygodniu.
Jednak w zeszłym roku był to Izrael.
„Izrael nagrzewa się prawie dwa razy szybciej niż reszta świata, jak pokazują dane”,
donosi Ynet News.
Z drugiej strony, tak jak Nowa Anglia.
„Badanie: Nowa Anglia rozgrzewa się szybciej niż reszta świata” —
donosi CBS News.
Tak jak Europa…
„Europa ociepla się szybciej niż reszta świata, a naukowcy są zdziwieni” –
donosi Space.com.
…I Afryka, która od dziesięcioleci rozgrzewała się bardziej niż średnia światowa.
„Afryka ociepla się szybciej niż reszta świata: szósty raport oceniający IPCC”,
donosi Down to Earth.
„Afryka ociepla się bardziej, szybciej niż inne regiony świata”,
powtórzyło VOA News.
„Raport stwierdza, że trend ocieplenia w ciągu ostatnich trzech dekad we wszystkich podregionach afrykańskich był silniejszy niż w poprzednich 30 latach. W tym okresie Afryka ogrzewała się szybciej niż średnia globalna temperatura na lądzie i oceanie razem wzięta” – czytamy w artykule.
Rok wcześniej były to Chiny. „Chiny nagrzewają się szybciej niż światowa średnia, jak pokazują dane”,
donosi Bloomberg w 2020 roku, mówiąc, że dzieje się to od dziesięcioleci.
Według oficjalnych danych Chiny odnotowały szybszy wzrost temperatury i podnoszenie się poziomu mórz niż średnia globalna w ciągu ostatnich kilku dekad i doświadczyły częstszych ekstremalnych zjawisk pogodowych, zgodnie z oficjalnymi danymi.
Ale inne media powiedziały, że to Australia. „Australia ociepla się szybciej niż średnia światowa” –
podał Statista w 2020 roku.
Przegląd doniesień izraelskich mediów przeprowadzony przez America's Frontline News wykazał, że oczekiwane fale upałów, których media używają do wzniecania paniki klimatycznej, są w rzeczywistości chłodniejsze niż w zeszłym roku. „Ministerstwo Zdrowia wydało ostrzeżenie o ekstremalnej temperaturze, gdy fala upałów nasiliła się w środę, a jej szczyt spodziewany jest w czwartek”,
poinformował Times of Israel w środę.
O, globalne ocieplenie jest tak złe, że w jakiś sposób sprawia, że każdy kraj jest gorętszy niż wszystkie inne kraje, nawet jeśli same te kraje są gorętsze niż wszystkie pozostałe kraje. Logika kołowa. Całkowite oszustwo. Witaj w kulcie klimatycznym, gdzie logika nigdy nie jest dozwolona.

NASA udaje, że helikoptery napędzane energią słoneczną mogą latać po Marsie, gdzie praktycznie nie ma atmosfery
W kolejnym zdumiewającym fragmencie rażącego fałszywego naukowego oszustwa NASA nie tylko twierdzi, że będą latać helikopterem napędzanym energią słoneczną na Marsie – planecie, na której na poziomie morza znajduje się zaledwie 0,6% atmosfery Ziemi – teraz twierdzą, że wyślą jeszcze dwa helikoptery na Marsa. Mars, który będzie używany do transportu ciężkich skał po powierzchni planety, donosi The Epoch Times . Więc teraz mamy wierzyć, że ciężkie helikoptery napędzane energią słoneczną mogą latać bez atmosfery? To tylko ostatnie szaleństwo NASA, które dołożyło wszelkich starań, aby sfałszować transmisje Apollo, fałszywie twierdząc, że są w połowie drogi na Księżyc i udając, że transmituje wideo z Ziemi przez okno kapsuły Apollo. Zobacz poniższy wywiad z Bartem Sibrel, aby zobaczyć dowód w postaci dokumentu wideo, prosto z archiwów filmowych NASA. Na Sibrel.com , aby zapoznać się z zadziwiającą kolekcją filmów i innych treści ujawniających trwające od dziesięcioleci fałszerstwa NASA dotyczące misji Apollo, lądowań na Księżycu i nie tylko.
Poniższy satyryczn y film (na stronie) przedstawia fałszerstwo NASA podczas lądowań na Księżycu, które zostało „udokumentowane” zdjęciami i filmami, które są tak śmieszne według dzisiejszych standardów, że nie można by ich nawet zakwalifikować jako dobry skecz komediowy.

Fałszowanie klimatu: 96% stacji temperaturowych jest źle zeskalowanych, aby zawyżać temperatury
Oczywiście „nauka” klimatyczna jest sfałszowana jak wszystko inne. Nie ma globalnego kryzysu ocieplenia, dwutlenek węgla nie jest zanieczyszczeniem, a tzw. efekt „gazu cieplarnianego” z CO2 to kompletna fikcja . Wszystko wymyślone . Jak donosi dziś Breitbart.com : Badanie, które badało rozmieszczenie stacji temperaturowych Narodowej Administracji Oceanicznej i Atmosferycznej (NOAA), wykazało, że 96 procent urządzeń wykorzystywanych do pomiaru ciepła nie spełniało własnych standardów agencji „nieuszkodzonego rozmieszczenia” . Badania na potrzeby badania pokazują, że 96-procentowe błędy wynikają z tego, że pomiary stacji są skażone skutkami urbanizacji – lub ciepła wytwarzanego z powodu ich bliskiej odległości od asfaltu, maszyn i innych wytwarzających ciepło, zatrzymujących ciepło lub wzmacniających ciepło przedmiotów.
Innymi słowy, sposób, w jaki skorumpowane platformy NOAA „globalne ocieplenie” polegają na umieszczaniu stacji temperaturowych w pobliżu gorących dróg i przegrzanych obszarów miejskich, a następnie krzyczeniu: „To ocieplenie!”

NOAA jest przykrywką do prania śmieci i nauki dla wartego bilion dolarów przemysłu klimatycznego, a cała branża jest zakorzeniona w oszustwach i kłamstwach. Nawiasem mówiąc, staje się to coraz bardziej oczywiste dla niemieckich obywateli, którzy nagle zdają sobie sprawę, że tej zimy zamarzną z powodu braku energii na gaz ziemny z Rosji, ponieważ samobójcy przywódcy Europy Zachodniej postanowili zdemontować większość zasobów paliw kopalnych i spróbować przetrwać polegając na słońcu i wietrze. Taki hazard byłby katastrofalny. Nie jest jeszcze nawet zimno, a kilka niemieckich miast już wyłącza światła i gorące prysznice , aby starać się oszczędzać energię w oczekiwaniu na załamanie energii tej zimy, donosi The Guardian : Miasta w Niemczech wyłączają reflektory na publicznych pomnikach, wyłączają fontanny i wymuszają zimne prysznice w miejskich basenach i halach sportowych, ponieważ kraj spieszy się, aby zmniejszyć zużycie energii w obliczu zbliżającego się (rzekomo) rosyjskiego kryzysu gazowego. Co się stało z całą zieloną „nauką”, która miała uratować świat, jednocześnie odciągając ludzi od paliw kopalnych? Okazało się, że jest to kompletne naukowe oszustwo , forsowane przez polityków w złej wierze, posłusznych dziennikarzy i korporacje. Teraz w nadchodzących miesiącach Europa Zachodnia stanie w obliczu zapaści gospodarczej, powszechnej bezdomności, bezrobocia, głodu i zagrażającego życiu narażenia na zimną pogodę. Nie zapominaj, że to wszystko jest zakorzenione w zachodniej „nauce”, która twierdzi, że ma monopol na „fakty” i chce rządzić twoim życiem i mówić ci, ile energii możesz zużywać. Nie zapominaj, że ludzie będą musieli również jeść świerszcze, pić mocz z recyklingu i kał ( to już planowano wprowadzić w Los Angeles ) i „nic nie posiadać”.

Prawie cała „nauka” to fałszerstwo i oszustwo
Konkluzja? Prawie wszystko, co nosi się pod rzekomą etykietą „nauki” – zmiany klimatyczne, szczepionki przeciw covid, dodruk pieniędzy, zielona energia itd. – to czyste fałszerstwo i oszustwo. Same czasopisma naukowe są pełne rozmyślnych fikcji, w nadziei na oszukanie świata, by wspierał bardziej finansowane przez rząd „badania” w jakiejkolwiek narracji, w której można uzyskać najwięcej pieniędzy z dotacji. W ten sposób czasopisma naukowe mają obsesję na punkcie badań nad zmianami klimatycznymi, twierdząc, że zmiany klimatyczne powodują, że żółwie giną lub że zmiany klimatyczne rujnują małżeństwa (i inne kompletne bzdury). The vast majority of pharmacology, psychiatry, vaccine science and published research is a complete fraud

A tu dowód jak działają szczepionki , prawdziwa pandemia zaczęła się od nich ....

Jolanta Nagielska
1 Tm 6, 10 Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy.
Grzmisław Darek Grzmisław shares this
10
Mark Nemo
Takie mamy czasy; akceptacja prostytuowania się w wychodku, to absolutny warunek bycia politykiem. Ten warunek dotyczy też mainstreamowych żurnalistów. Od 2 lat dołączyli medycy, wkrótce po tym policjanci i nauczyciele. Najnowszym nabytkiem globalistycznego "domu uciech" stali się meteorolodzy. Niniejszym najczystrzym zawodem jest obecnie - pracownik kanalizacji miejskiej.
Mary2019
Tak wygląda świat bez Pana Boga! Współczuję młodemu pokoleniu życia na tej planecie, gdzie prawa szatana się liczą i chlubą jest je popierać. Skoro lekarze nie leczą, nie ratują życia tylko mogą zgodnie z prawem zabijać, bo takie im stworzono warunki, to tylko P.Bóg może nas uratować, jeżeli mu się zawierzymy. Zobaczymy jak długo w tym piekle będziemy chcieli żyć?
Jerzy Klaus
to my spieprzylismy ,starsze pokolenie,nie walczac z obluda i zaklamaniem,delektujac sie tzw"dobrobytem" i zapominajac o prawach,przykazaniach Bozych i na to nie ma usprawiedliwienia,mamy to co chcielismy bez wzgledu na cene bez wyjatku!!!!!
Mark Nemo
@Jerzy Klaus Ja nie mam sobie wiele do zarzucenia. Odkąd stałem się dorosłym walczę o prawdę i szukam jej, mimo, że to zajęcie niepopularne. Nieraz byłem celem ataków czy kpiny. Może nie zawsze działałem właściwie. Ale jestem tylko człowiekiem. Nigdy nie żyłem w wyszukanym dobrobycie, raczej skromnym, a i to nie zawsze. Pracuje uczciwie i daję więcej niż biorę. Przykro mi, że ten świat tak …More
@Jerzy Klaus Ja nie mam sobie wiele do zarzucenia. Odkąd stałem się dorosłym walczę o prawdę i szukam jej, mimo, że to zajęcie niepopularne. Nieraz byłem celem ataków czy kpiny. Może nie zawsze działałem właściwie. Ale jestem tylko człowiekiem. Nigdy nie żyłem w wyszukanym dobrobycie, raczej skromnym, a i to nie zawsze. Pracuje uczciwie i daję więcej niż biorę. Przykro mi, że ten świat tak kończy, żal mi młodych ludzi i do ostatniego tchu będę starać się im pomóc.
Mary2019
Oczywiście, nie można siedzieć z założonymi rękami.Trzeba walczyć o każdego, by nie szedł na zatracenie.
Mietek .
Jak mi dali jakieś tabletki, na dala nie wiem dokładnie na co, to ostatnio sprawdzałem na ulotce to miały niepożądane konsekwencje takie jak : senność, krwawienie z nosa, krwioplucie, problemy z płodnością, z powiększeniem piersi u panów i pań , problemy z karmieniem piersiami, alzheimer, parkinsonizm, udar, problemy z koncentracją, a to tylko te które pamiętam. A odnośnie walki z globalnym …More
Jak mi dali jakieś tabletki, na dala nie wiem dokładnie na co, to ostatnio sprawdzałem na ulotce to miały niepożądane konsekwencje takie jak : senność, krwawienie z nosa, krwioplucie, problemy z płodnością, z powiększeniem piersi u panów i pań , problemy z karmieniem piersiami, alzheimer, parkinsonizm, udar, problemy z koncentracją, a to tylko te które pamiętam. A odnośnie walki z globalnym ociepleniem to też śmiesznie bo oni wierzą przecież że natura jest od nich silniejsza, się i tak próbują "walczyć" z klimatem.
Izabela Sylwia
Przecież takie tabletki nie mają prawa być dopuszczone do obrotu.
Mietek .
A jednak, tu masz zdjęcie ( przepraszam że niewyraźne) działań nie pożądanych, z tymi piersiami to mi się trochę pomyliło, ale nadal
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Izabela Sylwia
Dla pieniędzy wszystko 😡
Jolanta Nagielska
1 Tm 6, 10 - Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy.
Edward7