Edward7
464.7K

Niewolnictwo NWO zależy (pierwsze) od smartfona

Każdy smartfon to macka pożerającej umysł - bestii AI, która wabi nas w pułapkę niewolnictwa "Smartfon to nie smartfon; to "Slavephone", a tylko niewolnicy są dostępni 24/7. Życie bez smartfona jest nie tylko możliwe i znacznie łatwiejsze niż wielu ludzi myśli. Jest to najskuteczniejszy sposób na ponowne uwolnienie naszych umysłów i obalenie NWO."

Prawie każdy aspekt satanistycznej agendy NWO zależy od smartfona i naszego dobrowolnego korzystania z niego.
Czy to planowany Certificate Of Vaccination ID (COVID) (dla ograniczonej mobilności), cyfrowe waluty banku centralnego (aby znieść anonimowe płatności gotówkowe), społeczny wynik kredytowy (dla monitorowania zachowań), ślad węglowy lub dane osobowe, takie jak prawo jazdy, odciski palców, dokumenty podróżne, cyfrowe ID, wszystkie dane kontrolne są i będą scentralizowane i zapisane na smartfonie.

Smartfon szpieguje nas poprzez ciągłe zbieranie danych o aktualnej i przeszłej lokalizacji, nawykach zakupowych, zwyczajach społecznych, rodzaju konsumowanych wiadomości, postawie politycznej, osobistych zainteresowaniach, śledzeniu kontaktów i wielu innych i wysyła je do wielkich firm technologicznych, przede wszystkim do dostawcy systemu operacyjnego smartfona, którym jest albo google (android) albo apple, i które zapisują i przechowują każdą informację dla przyszłego konkretnego celu, który nie będzie dobroczynny.

Manipuluje nami i kształtuje naszą percepcję poprzez ciągły strumień fałszywych wiadomości, odciąga nas od prawdziwego świata dzięki zabawnym grom i niepotrzebnym informacjom z (anty)sieci społecznych, izoluje nas od siebie i niszczy podstawową ludzką komunikację, ponieważ o wiele łatwiej jest wysłać kilka głupich wiadomości tekstowych niż rozmawiać twarzą w twarz lub głosem w głos. Z każdą aplikacją, którą pobieramy i używamy, rezygnujemy z większej ilości naszej wolności i swobody osobistej oraz dehumanizujemy się. Dobrowolnie zakładamy sobie cyfrowy łańcuch na szyję i zaciskamy go coraz mocniej.

Smartfon jest NAJWAŻNIEJSZYM elementem wznoszenia satanistycznego nwo (i zlinczują nas, jeśli nie będziemy się opierać). Jest to najważniejsze i najpotężniejsze narzędzie do zniewolenia nas, ponieważ zbiera bezustannie wszystkie nasze spersonalizowane dane i myśli poprzez numer telefonu, aby przekazać je tym, którzy chcą nas zamienić w zdalnie sterowane zombie.

Gdyby nikt nie nosił smartfona, NWO byłoby martwe do jutra i oni to wiedzą. Dlatego chcą nas wszystkich zaczipować, ponieważ trudno jest pozbyć się urządzenia wewnątrz ciała, podczas gdy łatwo jest po prostu wyrzucić smartfon.

Smartfon to nie smartfon to Slavephone a tylko niewolnicy są dostępni 24/7. Życie bez smartfona jest nie tylko możliwe i dużo łatwiejsze niż wielu ludzi myśli, ale jest to najskuteczniejszy sposób na ponowne uwolnienie naszych umysłów i obalenie NWO.

Można zaprotestować, że smartfon ma tak wiele funkcji i możliwości, że stał się już niezbędny, ale do czego dokładnie jest niezbędny? Osobiście nie znam żadnej funkcji, która byłaby niezbędna i nigdy nie słyszałem o funkcji lub funkcji, która byłaby niezbędna do przetrwania.

Najpopularniejsze aplikacje to nic innego jak zabawa, gry i rozproszenie uwagi, które czyni nas słabymi tępymi mózgami i sparaliżowanymi. Smartfony dla mas istnieją już od zaledwie 15 lat, pierwszy iphone został wydany 2007 roku. Jak poradziliśmy sobie przedtem, cały czas bez smartfona?

Nie, smartfony wcale nie są niezbędne. Być może zostały one nawet wydane wyłącznie w celu podłączenia nas do ogólnoświatowej, wrogiej sieci AI i uzależniły nas od tych wszystkich darmowych aplikacji, które w efekcie z pewnością nie są wcale bezpłatne (sprzedajemy swoje dane).

Używając naszych smartfonów sami zapewniamy infrastrukturę sprzętową i spersonalizowany strumień danych, którego AI potrzebuje, aby narzucić nam swoje pożądane NWO. Każdy smartfon jest macką bestii AI, która wabi nas w pułapkę zniewolenia.

Rozbij go, rozbij go, upuść go, wyrzuć go. Twój smartfon nie jest twoim przyjacielem i nie jest po to, by ci służyć; jest po to, by cię zniewolić. To zabójca z ładną twarzą. Nikt tak naprawdę nie potrzebuje tego badziewia, które zostało stworzone po to, abyśmy sprzedali naszą wolność i nasze dusze za garść błyszczących szklanych paciorków.

Oprzyj się!

Wyznanie autora : "Aby być uczciwym, mam stary smartfon, który kupiłem kilka lat temu z powodów zawodowych. Używam go teraz sporadycznie w przypadku bankowości internetowej, ponieważ nie ma już większej różnicy, czy wpisuję cyfry na klawiaturze w domu, czy w podłączonym do internetu terminalu w banku. Nasze konta bankowe i tak działają w internecie. Drugi cel to numer telefonu, który podaję tym, którym nie chcę mieć mojego numeru stacjonarnego. Co około dwa, trzy dni wyjmuję go z metalowej skrzynki, w której przechowuję go ze względu na promieniowanie i sprawdzam, czy ktoś zostawił wiadomość na skrzynce. W trasie mam w schowku samochodu jeszcze starszy niemy telefon bez karty SIM (połączenie Policji i Pogotowia Ratunkowego działa również bez karty SIM) do awaryjnego użytku" (ostatecznie lepiej mieć starszy - 20 letni i to tylko w domu i nie zarejestrowany na siebie dopow.) .

"Plan jest taki, że ludzie i większość zwierząt będą mieli swoje fizyczne mózgi połączone bezprzewodowo z rodzajem super internetu, a to umożliwi pewnym elektrycznym formom życia z niefizycznych sfer doświadczyć tego, co doświadczają ludzie, jak w emocjach i uczuciach. Oznaczałoby to, że ludzki mózg zostaje porwany przez sterowanie elektroniczne, ze sfery poza naszym zrozumieniem". Henry Makow/La esclavitud NWO depende del teléfono inteligente

WEF wykorzystuje „bezpieczeństwo zdrowia publicznego”, aby narzucić technologię „znaku bestii” i kontrolować świat

Belle Carter
( Natural News ) Prowadząca „Restricted Republic” Lisa Haven i założyciel „ReAwaken America” Clay Clark rozmawiali o tym, jak Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) wykorzystuje „bezpieczeństwo zdrowia publicznego”, aby narzucić technologię „znaku bestii” i w pełni kontrolować świat . Podczas ostatniego odcinka swojego programu Haven odtworzyła klip audio z wywiadem z Yuvalem Noah Hararim, głównym doradcą założyciela WEF Klausa Schwaba. W wywiadzie Harari stwierdził, że koronawirus z Wuhan (COVID-19) przyspiesza proces cyfryzacji i automatyzacji, ponieważ legitymizuje wdrażanie masowej inwigilacji, nawet w krajach demokratycznych. „I sprawia, że inwigilacja wchodzi ci za skórę ” – powiedział.

„Wyobraź sobie sytuację, w której wszyscy cały czas chodzą z jakąś biometryczną bransoletką lub innymi urządzeniami, które stale monitorują, co dzieje się w twoim ciele” – wyjaśnił Harari. „W momencie, gdy temperatura twojego ciała zaczyna rosnąć, organ ds. zdrowia wie, że jesteś chory i odizolowany”. (Powiązane: Główny doradca WEF Harari: Ludzie są teraz zwierzętami, które można zhakować; wolna wola się skończyła – Brighteon.TV .) Haven zauważył, jak mrożące krew w żyłach jest oświadczenie Harariego, ponieważ sugeruje, że ludzie otrzymują „znak bestii” poprzez wszczepialne mikroczipy lub inne formy technologii w imię bezpieczeństwa i ze strachu przed koronawirusem. „Jakby nie było dla ciebie nadziei, kiedy wyjdzie [COVID]. Usłyszeć, jak światowy lider promuje ideę tego wszczepialnego chipa, to tak, jakby zapoczątkował koniec dni, nadejście antychrysta” – powiedziała. „To zawsze fałszywe poczucie bezpieczeństwa, które robią, aby zapoczątkować system bestii”.

Clark, również trener biznesu i przedsiębiorca, wymienił trzy sposoby, w jakie globaliści wprowadzają swoje „podskórne” manewry nadzoru i kontroli. „Jednym ze sposobów jest wykorzystywanie celebrytów. Jeśli uda nam się przekonać celebrytę lub eksperta, aby przekonał cię do wprowadzenia w twoje ciało nanotechnologicznego zastrzyku modyfikującego RNA, zrobią to. Pomyśl o Jennifer Lopez, pastorach celebrytach, Tonym Faucim, Ricku Warrenie i Andym Stanleyu, którzy wprowadzają blokady” – powiedział. Według Clarka strach jest drugą drogą. Globalne elity sieją strach w sercach ludzi, aby nie mieli wyboru i poddali się mandatowi.

A ostatnia jest z miłości do pieniędzy (mikroczip/tatuaż będzie połączony z płatnością). Clark zacytował 1 List do Tymoteusza 6:10: „ Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy. Za nimi to uganiając się, niektórzy zabłąkali się z dala od wiary i siebie samych przeszyli wielu boleściami”.

CBDC kontrolowane przez Chiny będą nową walutą
W innym miejscu programu Haven odtworzył także klip audio Tuckera Carlsona z Fox News , omawiającego rychłe wprowadzenie cyfrowych walut banku centralnego (CBDC) i programowalnych cyfrowych pieniędzy banku centralnego. „FTX eksplodowało w spektakularny sposób, wygląda to na oszustwo. Ale w następstwie tego, zamiast przemyśleć, na przykład: „Dlaczego organy regulacyjne na to pozwoliły?Podejmowane są nowe wysiłki w celu uregulowania każdej pojedynczej transakcji finansowej, która ma miejsce w tym kraju za pośrednictwem czegoś, co nazywa się cyfrowymi walutami banku centralnego (CBDC). Jeśli tak się stanie, skończymy. Mogą cię kontrolować jednym ruchem przełącznika” – skomentował Carlson.

Clay zgodził się, mówiąc, że tak właśnie robią w komunistycznych Chinach. „W Chinach poszedłbyś do sklepu i nie mógłbyś nic kupić, ponieważ twoje pieniądze zostałyby wyłączone z powodu niskiego wyniku społecznego, który jest powiązany z tobą i twoim zachowaniem online i offline” – powiedział. Haven wyjaśnił dalej, że jeśli dana osoba zostanie odcięta od jakichkolwiek transakcji gotówkowych, nie będzie innego wyjścia. „Jeśli nie podoba im się to, co robisz, twoja polityka lub to, o czym mówisz, po prostu wyłączą twój mały chip” – powiedziała.

Marcos Prado Troyjo, prezes New Development Bank, ogłosił niedawno, że rozpoczęli pracę nad koncepcją przyszłości światowej gospodarki. Oznacza to, że programowalny CBDC kontrolowany przez Chiny i obecnie wdrażany zacznie jako nowa waluta. „Klaus Schwab wielokrotnie dawał rekwizyty komunistycznym Chinom. Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, promuje Chiny, jeden z najbardziej komunistycznych reżimów” – skomentował Haven. „Agenda jest znacznie głębsza w Stanach Zjednoczonych Ameryki, gdzie wykupują nasze pola uprawne, finansują niektóre z naszych szkół i uczelni na wycieczki do Chin i jak bardzo są teraz zaangażowani w rodzinę Biden”. Cały odcinek „ Restricted Republic” z Lisą Haven i Clayem Clarkiem - film pochodzi z kanału Lisy Haven na Brighteon.com . Internet ciał: Wszczepialne mikroczipy mogą umieścić wszystkie twoje informacje w jednym miejscu i sprawić, że będziesz „możliwy do zhakowania”.

Restricted Republic: WEF uses "public health safety" to impose "mark of the beast" technology and control the world

UE wybiera wykonawcę identyfikatorów cyfrowych powiązanego z brytyjskim systemem śledzenia COV_ID. UE chce, aby technologia identyfikacji cyfrowej została uruchomiona w 2024 r.

Didi Rankovic
UE wybrała swoich partnerów do opracowania kontrowersyjnego portfela Digital ID – a jednym z nich jest ta sama firma, która wcześniej pracowała nad opracowaniem oficjalnej brytyjskiej aplikacji Covid Pass i śledzenia. Firmy, którym teraz przyznano kontakt z UE, to szwedzka Scytáles – oraz luksemburska Netcompany-Intrasoft – czyli ta, która jest znacząco zaangażowana w brytyjski program. Obecny plan zakłada uchwalenie unijnych przepisów dotyczących portfela identyfikatorów cyfrowych do połowy przyszłego roku, a następnie uruchomienie w 2024 r. Mówi się, że celem portfela cyfrowego jest ustanowienie „uniwersalnych” cyfrowych tożsamości ludzi, w tym ich podpisów elektronicznych, oraz udostępnienie tego wszystkiego w różnych krajach i sektorach. Scytáles ogłosił, że kraje członkowskie UE będą miały szansę na skorzystanie z produktu po jego ukończeniu, a także będzie on dostępny dla „innych interesariuszy”, którzy spełniają unijne wymogi dotyczące tożsamości cyfrowej. Covid jest wymieniany przez Scytáles jako przełom w tej dziedzinie, co – niezależnie od tego, czy pandemia nadal istnieje – najwyraźniej sprawia, że „niezbędna jest cyfryzacja usług publicznych i firm w jak największym stopniu” ze względu na „bezpieczeństwo cyfrowe” ”. Poruszając się w swoim zwykłym ślimaczym tempie, UE radzi sobie z ogromną biurokracją i skomplikowanymi przepisami i w chwili pisania tego tekstu udało się uzgodnić wspólne stanowisko dotyczące unijnych ram tożsamości cyfrowej. Aby przyspieszyć rozwój systemu Digital ID Wallet – stworzenie kolejnego, trzeba też opracować coś, co nazywa się „zestawem narzędzi UE”. Wcześniej w tym roku duńska firma Netcompany (bez luksemburskiej firmy Intrasoft) powiedziała, że po odegraniu kluczowej roli w brytyjskiej NHS Covid Pass, prawdopodobnie rozszerzy działalność w tym kraju, ale podobno widzi również duże zainteresowanie ze strony innych krajów europejskich, w których chodzi o cyfryzację edukacji, administrację podatkową, wypłatę świadczeń i oczywiście opiekę zdrowotną. Po raz kolejny „wygoda” jest kluczowa w oczach tych firm i tych, którzy je promują. W tym kontekście Dania jest wskazywana jako przykład „kraju (który) ma silną ofertę tożsamości cyfrowej dla każdego obywatela, co ułatwia łączenie usług”. EU Chooses Digital ID Contractor Associated with the UK’s COVID Trace System - Global Research

"5G" Formacja globalnego mózgu elektronicznego i "internet ciał"
Arla Aga Kopczyńska
O ciężko mi jest tak całkowicie zrezygnować z telefonu. Na razie jestem na etapie zmniejszania ilości czasu.. ciężko idzie
Monika Grom shares this
462
seku26
Pouczające.. trzeba się w końcu zaprzeć i skończyć z tym dziadostwem! To normalnie jest jak bożek fuuuuj!
megur shares this
490
Kwal .
A ja nigdy nie miałem Smartfona i nigdy nie będę miał. Od dawna posiadam telefon NOKIA 6310i, uważany do tej pory za najlepszy telefon komórkowy na świecie...
Jota-jotka
Przeczytam całość w wolnej chwili ...ale zgadza się to jest pewny rodzaj niewolnictwa !
hawaii
Jota-jotka, to nie jest "pewny rodzaj niewolnictwa" tylko niewolnictwo totalne, jakiego jeszcze świat nie widział. Jeśli jeszcze tego nie spostrzegłaś tzn., że jesteś idealnym materiałem na niewolnika. Mniej telewizora!
Jota-jotka
@hawaii,dobrze ,że piszesz tak.
PS
Telewizor?wiem ,że teraz są mecze do oglądania ...i to by było tyle ...
Ale smartfon to dopiero pokusa ! i niestety jest to zjawisko w coraz to młodszych grupach wiekowych 😪