04:00
Libor Halik
3216.2K
Tržní analytik: světová válka koncem r.2012 Banky financují války, proto to ví. Charles Nenner bývalý technický analytik bank Goldman Sachs přesně předpověděl vrchol USA trhu s akciemi r.2007. …More
Tržní analytik: světová válka koncem r.2012

Banky financují války, proto to ví. Charles Nenner bývalý technický analytik bank Goldman Sachs přesně předpověděl vrchol USA trhu s akciemi r.2007. Předpověděl stav cenných papírů a zhroucení trhu s domy 2 roky před pádem Lehman Brothers. Počítejte se světovou válkou koncem r.2012 - radil analytik trhu s akciemi Charles Nenner v televizi Fox Business 9.3.2011. Viz 2. min 25. sec až 2. min 35. sec. 12. 2.2011 poradil počítat i s obrovským chaosem ve financích v polovině r.2012. Aglicky texty: www.infowars.com/ex-goldman-sach…
charlesnenner.com Business Spectator - Australia (February 12, 2011)
www.businessspectator.com.au/…/bonds-interest-…
www.businessspectator.com.au/…/bonds-interest-…
understand-s-thrive.blogspot.com/…/charles-nenners…
indaily.wordpress.com/…/dollar-down-rat… Rusky text: anvictory.org/…/finansovaya-eli…
Libor Halik
Zasvěcení bylo neplatné jamaile, což je stále viditelnější. Jan Pavel II. porušil pravidla zasvěcení z Fatimy - měl jmenovat při zasvěcení Rusko, on však jmenoval svévolně svět. Měl to provést spolu s biskupy, on to prováděl sám.
jamajl
Reaguji na pana Halíka
Rusko a celou Evropu zasvětil srdci Panny Marie papež Jan PavelII
a poté konec komunismu začal ustupovat a rozpadat se.
Libor Halik
Světovládná nejvyšší bankovní zednářská elita se prý rozdělila na nejméně 2 silné skupiny, a proto nedošlo k uskutečnění původního plánu, který zveřejnil Nenner. Čili Bůh je rozdělil, jako kdysi r.1929 rozdělil Trockého a Stalina. Právě toho r.1929 žádala Panna Marie prostřednictvím fatimské Lucie papeže Pia XI. s biskupy o zasvěcení Ruska jejímu neposkvrněnému srdci, se slibem, že pak se Rusko …More
Světovládná nejvyšší bankovní zednářská elita se prý rozdělila na nejméně 2 silné skupiny, a proto nedošlo k uskutečnění původního plánu, který zveřejnil Nenner. Čili Bůh je rozdělil, jako kdysi r.1929 rozdělil Trockého a Stalina. Právě toho r.1929 žádala Panna Marie prostřednictvím fatimské Lucie papeže Pia XI. s biskupy o zasvěcení Ruska jejímu neposkvrněnému srdci, se slibem, že pak se Rusko obrátí a nedojde ke 2. světové válce. Pius XI. však žádosti Panny Marie nevyhověl.
jamajl
Snad mi omluvíte ty drobné hrubky v textu.
🙂 🙂 🙂
jamajl
Zase nějakej světovej a nejchytřejší analitik a odborník, kterej nedokázal odhadnout kdy bude konec světa.
Díky panu Halíkovi, který neustále ukazuje jak se ti nejchytřejší odborníci na světovou válku a konec světa a jiné jevy ve společnosti, pletou.
Jen to dokazuje, že člověk neví dne ani hodiny.
Díky těmto věhlsaným odborníkům vidíme jak je ta naše dobrá byble vždycky nad vším lidským věděním
More
Zase nějakej světovej a nejchytřejší analitik a odborník, kterej nedokázal odhadnout kdy bude konec světa.
Díky panu Halíkovi, který neustále ukazuje jak se ti nejchytřejší odborníci na světovou válku a konec světa a jiné jevy ve společnosti, pletou.
Jen to dokazuje, že člověk neví dne ani hodiny.
Díky těmto věhlsaným odborníkům vidíme jak je ta naše dobrá byble vždycky nad vším lidským věděním
🙂 🙂 🙂
pařez
Ne nadarmo se jí říká Hitlary ...
TULÁK
Být to na té Clintonové a na tomto chlápkoviwww.lidovky.cz/…/ln_zahranici.asp, se kterým se tak objímala, tak bych moc v klidu nebyla.Ale naštěstí většina snad bude mít rozum.
pařez
O tom cvičení jsem také četl, ale pak to někde tak napůl dementovali, nevím. Určitě hrozí, že se to tam semele, ale těmi loděmi naznačují Rusi Amíkům, aby na nějaký útok v Sýrii ani nepomysleli. Zatím je relativní klid.
www.zvedavec.org/…/5049-bude-zatra…
TULÁK
no tak jestli budou jen cvičit, nakonec ať si cvičí, kdo si hraje, nezlobí, jen aby nepřeskočila jiskra a nebyl z toho požár ☕
TULÁK
www.lidovky.cz/…/ln_zahranici.asp
www.novinky.cz/…/272967-do-syrie…
no já nevím, ale na co potřebují v Sýrii na potlačení rebelů proti raketové komplexy? 🤨More
www.lidovky.cz/…/ln_zahranici.asp

www.novinky.cz/…/272967-do-syrie…

no já nevím, ale na co potřebují v Sýrii na potlačení rebelů proti raketové komplexy? 🤨
One more comment from TULÁK
TULÁK
To nevím.A nejsou tam?Někde jsem četla, že počátkem července mělo být nějaké cvičení, které by mělo demonstrovat jejich sílu.Měla se toho zúčastnit Čína i RUSKO.A z Venezuele prý vyplouvá už čtvrtá loď s ropou.Což mě překvapilo.Nějaký ruský nevím co jaká šarže ve výslužbě mluvil v íránské televizi dost tvrdě.
pařez
To je ještě trochu brzy, ne? Nebude to nějaké cvičení?
Amíci přece musí počkat, až tam doplují také Rusové, aby to už stálo za to, ne? ;-)
TULÁK
Teď mi volala známá a taky si všimla přeletu tryskáčů a prý jsou vojenské zelené.Dění na Blízkém východě asi taky sledujete.Tím nechci nikoho strašit, ale že jsme zde včera na to hodili řeč.
pařez
Neztrácejme naději - ne všechno co tito lidé naplánují, skutečně vyjde, své k tomu mohou také říci vojáci - oni to jsou, kdo drží v rukou zbraně a oni nakonec rozhodují zda, a proti komu, je použijí.
Určitě je za co se modlit.
elisabethvonthüringen
Ach Gott, ja...das blüht uns ja auch noch.. 🙄
TULÁK
Moc nerozumím tomu,že prý Izrael poslala Číně nějaké americké rakety patriot.Čína nedávno podpořila Írán a vede s ním obchod.Tak kdo je tedy s kým?A nebo to bude válka jen tak naoko,aby nás vymlátili?A co takové Turecko?A nebo chtějí být jen tak s každým zadobře?
TULÁK
Tak to se shoduje. www.youtube.com/watch
A pak vydeptaný zbytek lidí přijme diktaturu antikrista.Lidi se neobrací k Pánu Bohu,ale jeden proti druhému.Tak nám nezbývá,než se přichystat na katastrofu.To se pak pozná,co je v nás dobrého.Děj se vůle Boží!
Libor Halik
Charles Nenner očekává, že od poloviny r.2012 začne ve finanční ekonomice obrovský zmatek na trzích, který bude trvat i v letech 2013 a 2014. Bude pokračovat velmi pravděpodobně současně se světovou válkou (globálním válečným konfliktem), která dle jeho prognózy vypukne koncem r.2012. Finanční prognostik Nenner, ač je bývalým technickým analytikem Goldman Sachs, stále nosí tradiční pokrývku …More
Charles Nenner očekává, že od poloviny r.2012 začne ve finanční ekonomice obrovský zmatek na trzích, který bude trvat i v letech 2013 a 2014. Bude pokračovat velmi pravděpodobně současně se světovou válkou (globálním válečným konfliktem), která dle jeho prognózy vypukne koncem r.2012. Finanční prognostik Nenner, ač je bývalým technickým analytikem Goldman Sachs, stále nosí tradiční pokrývku hlavy této bankovní instituce - židovskou jarmulku, jak vidíme na videu. Hlavní světové banky financovaly obě předchozí světové války, takže analytik ví, co říká. Války se plánují dlouho dopředu kvůli výrobě potřebné vojenské techniky i nachystání zásob pohonných hmot do motorů i přípravě pokrmů pro vojáky. Nenner správně předpověděl stav akciových trhů (s cennými papíry) a zhroucení trhu s domy 2 roky před pádem Lehman Brothers. Počítejte se světovou válkou koncem r.2012 - radil analytik trhu s akciemi Charles Nenner v televizi Fox Business 9.3.2011. Viz 2. min 25. sec až 2. min 35. sec. Rusky text: anvictory.org/…/finansovaya-eli…
Jindy radil počítat i s obrovským chaosem ve financích v polovině r.2012. Aglicky texty: www.infowars.com/ex-goldman-sach…
charlesnenner.com Business Spectator - Australia (February 12, 2011)
www.businessspectator.com.au/…/bonds-interest-…
www.businessspectator.com.au/…/bonds-interest-…
understand-s-thrive.blogspot.com/…/charles-nenners…
indaily.wordpress.com/…/dollar-down-rat… www.businessspectator.com.au/…/bonds-interest-… www.infowars.com/ex-goldman-sach… Obamova administrativu tvoří lidé z Goldman Sachs shora až dolů. Viz jména a funkce: my.firedoglake.com/…/a-list-of-goldm… Několik vrchních jich v závěru roku 2010 Obama propustil kvůli rasistickému chování vůči jeho manželce. Potom od té doby začal být Obama kritizovatelný v mezinárodních masmédiích. Někteří naznačují, že Goldman Sachs se postará, aby byl za to Obama brzy nahrazen Clintonovou. www.texemarrs.com/102010/obama_tells_jew… Godlman Sachs financoval prezidentskou kampaň jak Obamy, tak i Clintonové, ale preferoval Obamu jako reklamní štít k prosazení legalizace umělých potratů v černé Africe, zejména v Keni, ve vlasti jeho otce, což se jim víceméně podařilo, Bohužel. Černou tváří usilovali získat větší oblibu v Africe, než tam mají žlutí Číňané.
kfarley
The world banking system has alot to do with promoting the unrest we see errupting throughout the middle east. The end goal is to usher in a world currency and thus a one world government.