JEZUS: To grzech pychy spowodował, że Lucyfer upadł i odłączył się oraz że został wrzucony do otchłani

JESUS: It was the sin of pride which caused Lucifer to fall and to be cut off and thrown into the abyss

KSIĘGA PRAWDY

sobota, 4 maja 2013 roku, godz. 23.35

Moja szczerze umiłowana córko, Moje Słowo dociera do wielu uszu, przychodzę ostrzec tych spośród was, którzy nie chcą Mnie słuchać. Czego się boicie? Mojego Słowa, czy zmian, których będziecie musieli być świadkami, gdy będzie następować oczyszczenie? Czyż nie wiecie, że nie przynoszę wam nowego Nauczania, bo to nie jest konieczne? Ja tylko nawiązuję z wami kontakt, aby przypomnieć wam o Prawdzie.

Tak wielu z was uważa, że tak dużo wie o Mnie, ale niczego się nie nauczyliście. Kim jesteście, żeby powiedzieć, że jesteście lepsi od innych w Oczach Boga, jeśli chodzi o interpretację Mojego świętego Słowa? Kim jesteście, żeby sądzić, że macie prawo bluźnić przeciwko Mnie, a potem mówić, że Mnie kochacie? Nie będziecie w stanie Mnie powstrzymać w dotarciu przez proroków do dzieci Bożych. Musicie siebie zapytać, dlaczego tak się dzieje, że nienawidzicie Mojego Głosu? Jak możecie Mnie kochać, kiedy rozszarpujecie Moje Słowa, kiedy Ja wam tylko pomagam się przygotować do Mojego Wielkiego Dnia?

Człowiek jest bardzo słaby. Nawet pobożne dusze są słabe, chociaż ich miłość do Mnie jest silna. Niech żaden człowiek nie sądzi, że kiedykolwiek może chodzić przede Mną bez wstydu grzechu w duszy. Nikt spośród was nie jest godny stanąć przede Mną, jednak mogę obdarzyć was Moją miłosierną Miłością. Nie dlatego, że jesteście tego godni, ale po prostu dlatego, że to Ja postanowiłem udzielić wam tego Daru.

Ci z was, którzy twierdzą, że mówią z wielką znajomością Mnie, a potem plują przeklętym językiem na Mojego proroka – niech to wiedzą. Wasza wiara was nie uratuje, kiedy przeklinacie Słowo Boga. Wasza miłość do Boga, którą jak twierdzicie, macie, jest bez znaczenia, gdy osądzacie jedno z Jego dzieci przed Nim. Odcinacie pępowinę, która łączy was z Moim Ojcem, kiedy okazujecie Mi brak szacunku, gniew i nienawiść. Kiedy będziecie na Mnie pluli, staniecie się ślepi i nigdy już nie przejrzycie na oczy. Kiedy będziecie wypowiadać słowa nienawiści, wasz język zostanie odcięty. Kiedy powstaniecie, by świadczyć o całej swojej znajomości Boga, którą jak twierdzicie, macie, upadniecie z podciętymi nogami. Kiedy uważacie, że Mój prorok jest zły, nie będziecie mieli życia.

Moje Słowo nigdy nie umrze, będzie żyło na wieki. Będzie deptać tych grzeszników, którzy próbują przeciwstawiać się Miłosierdziu Bożemu danemu przez te Orędzia. Odrzucając Mnie tym razem, odrzucacie wolność, którą przynoszę, gdy przychodzę, aby w końcu zebrać was w Moim Królestwie. Macie niewiele czasu, aby się odkupić w Moich Oczach przed Wielkim Dniem. Nie marnujcie go przez grzech pychy. To grzech pychy spowodował, że Lucyfer upadł i odłączył się oraz że został wrzucony do otchłani. Wszyscy ci, którzy idą za nim przez grzech pychy – grzech, który powoduje tak wielkie oddzielenie od Boga – upadną i nigdy nie powstaną w Obecności Boga.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…i-odlaczyl-sie-oraz-ze-zostal-wrzucony-do-otchlani