Clicks747
csk.news
7

Kardinál Pell oslobodený - jeho list

Kardinál George Pell vyhral svoje odvolanie na austrálskom najvyššom súde. Jeho obvynenie za „zneužívanie“ bolo 7. apríla jednomyseľne zrušené.

Po tom, čo bol neoprávnene odsúdený Okresným súdom v Melbourne, bol vo väzení po dobu 404 dní, viac ako 13 mesiacov. Teraz je na bezpečnom mieste.

Súd zistil, že porota „mala mať pochybnosti o vine sťažovateľa v súvislosti s každým z trestných činov, za ktoré bol odsúdený“ a nariadila, "aby boli obvynenia zrušené a aby boli namiesto nich vyhlásené rozsudky o oslobodení."

Sudcovia zistili „výraznú možnosť odsúdenia nevinnej osoby, pretože dôkazy nepreukázali vinu na požadovanej dokazovacej úrovni“.

Kardinál Pell v prvom vyhlásení uviedol, že na svojho [nehanebného] žalobcu nemá výčitky. Ďakuje za všetky modlitby a „tisíce listov podpory“ (celý list nižšie).

Austrália obvinila nevinného človeka uprostred jedovatej kultúry protikatolíckeho šialenstva. Pell je austrálsky Dreyfus (neoprávnene odsúdený z 19. storočia vo Francúzsku).

Obrázok: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsXlxzkahles

ekans
došlo k dohodě Halíku
Libor Halik
Bůh vyslyšel modlitby a mše sv. Kardinál George Pell bol jednomyseľným rozhodnutím súdu oslobodený www.tkkbs.sk/view.php
ľubica
DEO GRATIAS 100000000000000000000X
Dana22
Bola to pomsta za to,že zabránil manipulácii Synody?

www.lifenews.sk/7491/kardinal-pell-n…

www.youtube.com/watch
Dana22
Vďaka BOHU!
ľubica
dobrých správ je málo, tešme sa a ďakujme!!!