superiel
3669
Živý svätý. K FALEŠNÉMU PROROKU SE BUDOU CHOVAT JAKO K ŽIVOUCÍMU SVĚTCI www.varovani.org/html2/320.htmlMore
Živý svätý.

K FALEŠNÉMU PROROKU SE BUDOU CHOVAT JAKO K ŽIVOUCÍMU SVĚTCI
www.varovani.org/html2/320.html
Samson1
Já jsem se zmínil o jiných viděních a poselstvích a vyšlehl proti mně oheň. Tu se zveřejňuje jiné, které zachází strašně daleko, vážně daleko, aniž by se počkalo na stanovisko církve. Třeba MKH má imprimatur více biskupů, stejně Amsterdam, Paní všech národů. Varování má zamýtavý postoj arc. Graubnera. Skutečně v církvi vládne hrozný chaos, přitom některé věci jsou na hranicích proti …More
Já jsem se zmínil o jiných viděních a poselstvích a vyšlehl proti mně oheň. Tu se zveřejňuje jiné, které zachází strašně daleko, vážně daleko, aniž by se počkalo na stanovisko církve. Třeba MKH má imprimatur více biskupů, stejně Amsterdam, Paní všech národů. Varování má zamýtavý postoj arc. Graubnera. Skutečně v církvi vládne hrozný chaos, přitom některé věci jsou na hranicích proti Duchu svatému. Zaměňovat věcí působené Duchem svatým za ďábelské, to je hrozná slepota. Je třeba více pokory a rozlišování a když člověk není jistý z přesvědčení a jen tak plácá v tak vážných věcech, raději mlčet, s tím se nic nepokazí.
superiel
co Jezis citi voci papezovi frantiskovi falosnemu prorokovi
***Marie mi povedala, ze v jeden den sa jej zjavil Jezis a ukazal jej viziu papeza frantiska. Klacal a zvlykal. Marie povedala ze citila lutost voci nemu a bola prinutena za neho sa modlit. Jezis videl, ze bola pre neho naplnena sucitom, pre papeza frantiska. Potom jej povedal: Nestracaj dych.....on neplace pre lasku ku mne, zvlykal pretoze …More
co Jezis citi voci papezovi frantiskovi falosnemu prorokovi
***Marie mi povedala, ze v jeden den sa jej zjavil Jezis a ukazal jej viziu papeza frantiska. Klacal a zvlykal. Marie povedala ze citila lutost voci nemu a bola prinutena za neho sa modlit. Jezis videl, ze bola pre neho naplnena sucitom, pre papeza frantiska. Potom jej povedal: Nestracaj dych.....on neplace pre lasku ku mne, zvlykal pretoze bol zaplaveny radostou, faktom, ze bude schopny naplnit satanov plan a znicit Moju cirkev.

volny preklad

how Jesus feels about pope francis the false prophet.
***Maria told me that one day Jesus appeared to her and showed her a vision of pope francis. He was kneeling and sobbing. Maria said she felt pity for him and was compelled to pray for him. Jesus said He could see she was filled with compassion for pope francis. Then He said, "Do not waste your breath...for he is not crying for love of Me, but he was sobbing because he was so overwhelmed with joy over the fact that he was going to be able to fulfill satan's plan to destroy My church".
superiel
🤦
🤦
🤦More
🤦

🤦

🤦