Edward7
22.1K

Czy imperializm USA celowo wywoła kolejną wojnę światową?

Dr Joseph Mercola
Stany Zjednoczone, Kanada, UE, Australia i Nowa Zelandia przewodzą temu nowemu Porządkowi Jednego Świata, modelując chiński nacjonalizm w skali globalnej.
Chiny są narodem, który opanował prawdziwą dyktaturę dzięki niezwykle skutecznej cyfrowej strukturze kontroli , której kluczową częścią jest chiński system kredytów społecznych. To są ramy nadzoru, które globaliści zamierzają naśladować i rozszerzać, aby kontrolować cały świat. To także podstawa ich ekosystemu cyborgów 5G...


Briahna Joy Gray: Fund Ukraine OR ELSE? Libs Called Me A ‘SUBHUMAN FASCIST’ For Defending CPC Letter

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Stany Zjednoczone przekazały Ukrainie miliardy dolarów z podatków, rzekomo po to, by pomóc jej w walce o wolność i zachowanie demokracji. I to pomimo faktu, że Ukraina od dawna uważana jest za jeden z najbardziej skorumpowanych krajów na świecie, a także faktu, że nikt nie wie, gdzie te wszystkie pieniądze tak naprawdę trafiają. Krótko mówiąc, cała operacja wydaje się być przykrywką dla prania pieniędzy. Ale mieszanie się Ameryki w konflikt na Ukrainie ujawnia również, że nie jest ona skłonna zrezygnować ze swoich imperialistycznych skłonności. Jak zauważył gospodarz podcastu "Bad Faith" Briahna Joy Gray w powyższym wideo, administracja Bidena wielokrotnie stwierdzała, że naszą misją jest osłabienie Rosji, co NIE jest tym samym, co pomoc Ukrainie..

Powstanie amerykańskiego imperializmu
Choć Stany Zjednoczone od początku swojego istnienia były latarnią nadziei i wolności, to z czasem rozkwitła również ich bardziej mroczna i nikczemna strona. Jak wyjaśniono w poniższym filmie "Democracy Now!", zatytułowanym "Overthrow: 100 Years of U.S. Meddling and Regime Change", Stany Zjednoczone mają długą historię wtrącania się w sprawy innych krajów - wbrew życzeniom tych samych społeczeństw, które rzekomo "uratowaliśmy". Jak zauważono w tym filmie, "Według jednej z liczb, Stany Zjednoczone ingerowały w ponad 80 zagranicznych wyborów między 1946 a 2000 rokiem. I to nie licząc wspieranych przez USA zamachów stanu i inwazji." Amerykańskie wtrącanie się w zagraniczne wybory od dawna było racjonalizowane jako robione "dla dobrej sprawy", ale czy to naprawdę jest prawdą? Jak naród, który twierdzi, że ceni procesy demokratyczne, może podważać te procesy w innych krajach i nazywać to obroną demokracji?

Ameryka tylko z pogardą odnosi się do demokracji - Link do filmu
Hawaje, Kuba, Filipiny, Nikaragua, Haiti, Dominikana, Iran, Gwatemala, Indonezja, Kongo, Irak i Honduras to tylko kilka przykładów krajów, które padły ofiarą amerykańskiego imperializmu. Stany Zjednoczone wielokrotnie organizowały zamachy stanu w celu usunięcia demokratycznie wybranych przywódców – wszystko w imię „obrony demokracji”.
W filmie „Teraz demokracja!” przeprowadza wywiady ze Stephenem Kinzerem, byłym reporterem New York Timesa, autorem kilku książek, w tym „Overthrow: America's Century of Regime Change From Hawaii to Iraq” i „The True Flag”.

Kinzer zaczyna od opisu okoliczności obalenia demokratycznie wybranego premiera Iranu Mohammada Mossadegha w 1953 roku. Mossadegh, jak mówi Kinzer, chciał postawić interesy Iranu i jego narodu ponad interesy Stanów Zjednoczonych i to właśnie doprowadziło do jego usunięcia. Co ważne, wraz z udanym obaleniem Mossadegha Stany Zjednoczone nie tylko pozbyły się tego jednego demokratycznie wybranego przywódcy. To trwale zniszczyło proces demokratyczny w Iranie. Jak zauważył Kinzer:

„To nie był tylko atak na jedną osobę, ale atak na demokrację, a powodem, dla którego zaatakowaliśmy tę demokrację, jest to, że demokracja stworzyła niewłaściwą osobę. Lubimy wybory i procesy demokratyczne, ale muszą one wyprodukować kandydatów, których lubimy. W przeciwnym razie nasza aprobata zniknie”.
Co ważne, Kinzer zwraca uwagę, że amerykańskie „operacje wywierania wpływuw innych krajach z biegiem czasu nie tylko kończą się zniszczeniem kraju docelowego, ale także szkodzą bezpieczeństwu narodowemu samych Stanów Zjednoczonych. Tak więc amerykański imperializm miał niewiarygodnie negatywny wpływ, ogólnie rzecz biorąc, na całym świecie – z których nie najmniej ważnym jest wzrost dyktatur na całym świecie.

Powstanie i upadek amerykańskiej ligi antyimperialistycznej
W książce Kinzera „Prawdziwa flaga” opisuje historię tego, jak Stany Zjednoczone doszły do przyjęcia imperializmu, pomimo jego sprzeczności z amerykańskimi wartościami. W 1898 roku powstała I Liga Antyimperialistyczna, która stała się główną siłą w amerykańskiej polityce. Ostro lobbował przeciwko amerykańskiemu imperializmowi i zagranicznej interwencji. Jej głównym argumentem było to, że imperializm naruszał fundamentalne zasady nieodłącznie związane z sprawiedliwym rządem republikańskim i jako taki wymusił porzucenie ideałów, na których zbudowano USA. Niestety, większość opinii publicznej ostatecznie opowiedziała się po stronie imperialistów i Liga Antyimperialistyczna rozwiązała się w 1920 roku.

Kontrola umysłu i niewykrywalne narkotyki służące do zabójstwa

Stephen Kinzer ─ Poisoner in Chief: Sidney Gottlieb and the CIA Search for Mind Control
Powyższy film ponownie przedstawia Kinzera, tym razem wykłada o swojej książce „Naczelny truciciel: Sidney Gottlieb i poszukiwanie kontroli umysłu przez CIA”, która opisuje kolejną mało znaną i mroczniejszą niż zwykle część historii Stanów Zjednoczonych. Gottlieb został opisany jako „wizjonerski chemik”, który pracował dla CIA – „mistrz magii i łagodny oprawca, „naczelny truciciel agencji”. Gottlieb kierował niesławnym obecnie projektem kontroli umysłu CIA MK-ULTRA, który obejmował „ brutalne eksperymenty w tajnych więzieniach na trzech kontynentach”. Kluczową bazą macierzystą był jednak Fort Detrick. Jak wyjaśnił Kinzer, głównym celem MK-Ultra było odkrycie tajemnicy kontroli umysłu. Praca Gottlieba była tak tajna, że bardzo niewielu członków CIA wiedziało nawet o jego istnieniu, nie mówiąc już o tym, nad czym pracował. Serum prawdy, leki na amnezję i eliksiry zaprojektowane, aby skłonić osobę do działania po zaprogramowaniu do zadania i wymazaniu pamięci programowania były częścią zestawu narzędzi, który Gottlieb starał się opracować. Pomysłodawcą pomysłu MK-Ultra był ówczesny zastępca dyrektora CIA Allen Dulles, który zatrudnił Gottlieba w 1951 roku. 2 Dulles został pierwszym cywilnym dyrektorem CIA, który piastował od 1953 do 1961 roku.

Gottlieb opracował również różne leki używane przez CIA, które mogą zabijać lub okaleczać bez śladu. Tutaj zamierzonymi celami byli zagraniczni przywódcy skazywani na zabójstwo. W 2015 roku The Intercept opublikował artykuł 3 , 4 na temat patologicznego zachowania Dullesa i jego powiązań ze stanem głębokim. Wykład Kinzera jest zbyt obszerny, aby go tutaj opisać, więc zachęcam do jego wysłuchania. To fascynujący, choć trochę boczny szlak do głównego tematu amerykańskiego imperializmu. Ale chciałbym podsumować dwa kluczowe odkrycia, które Gottlieb odkrył po dekadzie najbardziej intensywnych i groteskowych sesji tortur, jakie kiedykolwiek przeprowadzono – nie mniej za aprobatą rządu USA. Po pierwsze, tak, można złamać ludzki umysł. A po drugie, nie, nie jest możliwe wprowadzenie nowego umysłu do umysłu, który zniszczyłeś. W tym samym tonie doszedł do wniosku, że nie można zaprogramować człowieka, aby kogoś zamordował, a potem zapomnieć, że to zrobił. W końcu Gottlieb doszedł do wniosku, że prawdziwa kontrola umysłu to mit. Jednak faktem jest, że ludzi można zabić za pomocą bezśladowych narkotyków.

Czy USA dążą do eskalacji wojny na Ukrainie?

Prof. Jeffrey Sachs: „Biały Dom odmówił jakichkolwiek negocjacji”. David Sacks on Twitter — David Sacks (@DavidSacks) 23 października 2022 r.

W dzisiejszych czasach Stany Zjednoczone wciąż prężą swoje imperialistyczne muskuły, tym razem najwyraźniej dążąc do eskalacji konfliktu między Rosją a Ukrainą. Profesor Uniwersytetu Columbia, Jeffrey Sachs, ekonomista , analityk polityki publicznej i dyrektor Centrum Zrównoważonego Rozwoju, mówi, że błagał Biały Dom o wynegocjowanie pokoju i zniechęcenie Ukrainy do przystąpienia do NATO (zobacz wideo powyżej). Odmówili, twierdząc, że każdy ma prawo wstąpić do NATO, jeśli chce. Ale, jak trafnie zauważył Sachs, nie chodzi tu o „prawo” Ukrainy do wstąpienia do NATO, ale o zagrożenie, jakie stanowi dla jej sąsiadów, w szczególności Rosji. Rosja od dawna jasno wyrażała fakt, że nie pozwoli Ukrainie przystąpić do NATO z prostego faktu, że umieściłaby obecność wojskową NATO tuż przy swojej granicy. Rosja chce, aby Ukraina pozostała niezależną „strefą buforową” między nią a państwami NATO. Czy USA byłoby w porządku, gdyby Meksyk utworzył sojusz wojskowy z Chinami, instalując chińskie wojsko na naszej południowej granicy? Cuda Sachsa. Jest to wysoce nieprawdopodobne, ale właśnie do tego dążą na Ukrainie.

Od czasu wejścia Rosji na Ukrainę Stany Zjednoczone nie zrobiły nic poza naciskaniem na eskalację konfliktu, do tego stopnia, że słyszymy teraz prognozy wojny nuklearnej. Dlaczego mielibyśmy podejmować takie ryzyko? Opowiadać się za „prawem” Ukrainy do członkostwa w NATO? To wykracza poza irracjonalność, ale właśnie tam jesteśmy. Rosja oskarża teraz rządy Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych o celowe wysadzanie w powietrze jej rurociągów Nordstream 1 i 2, rzekomo na podstawie informacji znalezionych przez rosyjskich hakerów na iPhonie byłej premier Liz Truss. Departament Stanu USA zaprzeczył zarzutom, nazywając je „bezpodstawnymi”. 6 Ktoś jednak wysadził rurociągi – i raczej nie była to robota Rosji – co jest kolejnym celowym wysiłkiem mającym na celu eskalację konfliktu. Patrząc z boku, z pewnością wydaje się, że Stany Zjednoczone pragną eskalacji nuklearnej i powinniśmy być wdzięczni, że Władimir Putin do tej pory działał z niezwykłą powściągliwością w odpowiedzi na niewypowiedziane akty wojny.

Potrzebujemy nowego, rozsądniejszego przywództwa
W przemówieniu programowym na konferencji The American Conservative „Up From Chaos” pod koniec marca 2022 r. przedsiębiorca i inwestor David Sacks zauważył: 7

„Mamy do czynienia z najniebezpieczniejszą sytuacją w amerykańskiej polityce zagranicznej od czasu kryzysu kubańskiego. Rosjanie postawili swój arsenał nuklearny w stan najwyższej gotowości i ostrzegli nas, byśmy trzymali się z daleka od ich inwazji na Ukrainę. Nasi „eksperci” w rządzie i mediach dostarczają nam strumień informacji oscylujących między sianiem strachu a pełną nadziei arogancją: Z jednej strony mówią nam, że rosyjskie ambicje terytorialne nie zatrzymają się na Ukrainie iw końcu zagrożą całej Europie, z drugiej zaś, że armia rosyjska ugrzęzła i jest na krawędzi upokarzającej klęski.

Mówią nam jednym tchem, że możemy bezpiecznie eskalować nasze zaangażowanie, ale kolejnym spanikowanym oddechem oświadczają, że Putin to szaleniec, który jest zdolny do wszystkiego. Zapewniają nas, że „strefa zakazu lotów” nie przyspieszy III wojny światowej, a czasami otwarcie deklarują, że już jesteśmy w III wojnie światowej, więc po prostu zajmijmy się tym już. Jak jakikolwiek obywatel amerykański, słuchający tych sprzecznych i lekkomyślnych stwierdzeń, może zaufać naszej klasie ekspertów? Właśnie przeżyliśmy ponad dwa lata, gdy inna grupa ekspertów dawała nam stale zmieniający się zestaw teorii i wytycznych dotyczących COVID, tylko po to, by zobaczyć, jak wiele z tych pewnych prognoz i oświadczeń się rozwikła.

Ale podczas gdy ci eksperci od zdrowia bardzo się mylili, nasz establishment polityki zagranicznej mylił się we wszystkim przez ponad dwie dekady. Wydali biliony dolarów w Afganistanie, Iraku, Syrii i Libii i tylko pogorszyli wszystkie te sytuacje, wywołując oszałamiającą śmierć i zniszczenie. W każdym przypadku mówili nam, że wygrywamy, a nasze cele polityczne są osiągane, aż do momentu, gdy nasze wycofanie obnażyło zakres naszej całkowitej porażki… Więc może nadszedł czas, aby posłuchać nowych głosów.


Wojna jest częścią globalistycznego planu przejęcia
Nie możemy być naiwni w kwestii możliwości kolejnej wojny światowej, z prostego powodu, że wojna byłaby najłatwiejszym sposobem dla globalistycznej kliki na wdrożenie Wielkiego Resetu , dyktatury jednego świata, nad którą pracowali od dziesięcioleci. Imperializm, który Stany Zjednoczone udoskonaliły, to globalizm. Stany Zjednoczone, Kanada, UE, Australia i Nowa Zelandia przewodzą temu nowemu Porządkowi Jednego Świata, modelując chiński nacjonalizm w skali globalnej. Chiny są narodem, który opanował prawdziwą dyktaturę dzięki niezwykle skutecznej cyfrowej strukturze kontroli , której kluczową częścią jest chiński system kredytów społecznych. To są ramy nadzoru, które globaliści zamierzają naśladować i rozszerzać, aby kontrolować cały świat. To także podstawa ich ekosystemu cyborgów 5G .

Przykrywką tego globalnego przejęcia miała być niekończąca się pandemia . Ale gdy plandemia rozpadała się kawałek po kawałku, ujawniając, czym naprawdę jest, wezwanie do wojny stawało się coraz głośniejsze. Być może wojna światowa była tylko planem awaryjnym, na wypadek gdyby opór wobec globalnego stanu bezpieczeństwa biologicznego okazał się zbyt duży (tak jak jest), a może zawsze miała być drugą fazą Wielkiego Resetu. Środki zaradcze na pandemię i ich niszczycielski wpływ na światową gospodarkę byłyby wtedy częścią 1. Wojna, która ostatecznie zniszczyłaby to, co pozostało z naszych starych cywilizacji i wymazała obciążające dowody przestępstw finansowych, byłaby częścią 2. Tak czy inaczej, wojna jest zdecydowanie na stole .

Strach jest narzędziem tyranów
Jak zauważyła dziennikarka śledcza Whitney Webb w swoim artykule z 2 marca 2022 r. „Ukraina i nowa Al-Kaida”
8 , wojna na Ukrainie wydaje się być manifestacją „proroctwa” CIA forsowanego w ciągu ostatnich dwóch lat, które przewidywało że „transnarodowa sieć białej supremacji” z rzekomymi powiązaniami z konfliktem na Ukrainie będzie kolejną globalną katastrofą, jaka spadnie na świat, gdy zagrożenie COVID-19 zniknie”.

Krótko mówiąc, konflikt ukraińsko-rosyjski może być „aktem otwierającym najnowszą iterację pozornie niekończącej się „wojny z terrorem”, pisze Webb. To znowu wraca do potrzeby technokratów, by sfabrykować uzasadnienia dla wprowadzenia Wielkiego Resetu. Potrzebują nas, abyśmy żyli w strachu, bo bojaźliwi ludzie chętnie udzielą nadzwyczajnych uprawnień przywódcom, którzy z kolei odbiorą ci twoje prawa „dla twojego własnego bezpieczeństwa”. W ciągu ostatnich trzech lat odebrano nam nawet prawo do wyrażania swoich poglądów, a ludzie, którzy sprzeciwiają się oficjalnej narracji, zostali zidentyfikowani jako „krajowe zagrożenie terrorystyczne nr 1”. 9

Nasze rządy pokłóciły sąsiada z sąsiadem, rodzica z dzieckiem i przyjaciela z przyjacielem. Za każdym razem, gdy poddajemy się i przyjmujemy ich nienawistną retorykę jako naszą, oni wygrywają, a my przegrywamy. Wygrywają, stawiając nas przeciwko sobie, ponieważ jeśli nienawidzimy i walczymy ze sobą, nie będziemy ich nienawidzić i walczyć – i oni o tym wiedzą.

W sprawie Rosji spierano się również przeciwko sobie. Każdy, kto ośmielił się zgodzić, że Rosja może mieć uzasadniony powód swoich działań na Ukrainie, został natychmiast uznany za zdrajcę. Rosjanie mieszkający na całym świecie zostali zdelegalizowani i dyskryminowani jedynie za ich nazwiska i pochodzenie narodowe. Rosyjscy sportowcy zostali nawet wykluczeni z międzynarodowych zawodów. Wydaje się, że pomysł miał na celu zawstydzenie i zastraszenie Europejczyków i Amerykanów, aby poparli wojnę nuklearną z Rosją, co w rzeczywistości jest niczym innym jak misją samobójczą. Ale ma sens, że ci przywódcy nie mieliby co do tego żadnych skrupułów, biorąc pod uwagę, że chętnie zabijają i okaleczają własne populacje eksperymentalnymi terapiami genowymi.

Najwyraźniej nie zależy im na utrzymaniu ich populacji przy życiu i dobrym zdrowiu. Wydaje się raczej, że chcą pozbyć się jak największej liczby ludzi, a niszczycielska wojna osiągnęłaby to znacznie lepiej niż zastrzyki COVID, które pozostawiają po sobie dowody nieczystej gry i podejrzenia.


Imperialiści — amerykańscy i nie tylko — są gotowi zaryzykować wszystko, by wprowadzić do życia swoją globalną dyktaturę, i to czyni ich tak niebezpiecznymi. Podobnie jak Sachs, my, ludzie, musimy naciskać na zmianę kursu. Jednym ze sposobów, w jaki możemy to zrobić, jest wezwanie naszych przedstawicieli politycznych do walki o negocjacje pokojowe i położenie kresu taktyce eskalacji.

Źródła i odniesienia

1 Liga Antyimperialistyczna Loc.gov

2 Politico 15 września 2019 r.

3 Przechwytywanie 2 listopada 2015 r.

4 Intercept 2 listopada 2015 r. (Zarchiwizowane)

5 Twitter Sarah Abdallah 3 października 2022 r

6 Codzienna poczta 1 listopada 2022

7 The American Conservative, 8 kwietnia 2022 r

8 Ostatni amerykański włóczęga 2 marca 2022 r

9 AIER 17 lutego 2022 r

Will US Imperialism Intentionally Create Another World War? - LewRockwell
Edward7
The Times: USA, Wielka Brytania i Australia prowadzą ćwiczenia symulujące rosyjską inwazję na Europę
The Times donosi, że połączone oddziały testowały nowe techniki walki, trenując w amerykańskim pustynnym krajobrazie, który przypomina ukraiński step. Członkowie sił zbrojnych USA wraz z brytyjskimi i australijskimi sojusznikami przeprowadzają serię ćwiczeń wojskowych w południowo-zachodniej …More
The Times: USA, Wielka Brytania i Australia prowadzą ćwiczenia symulujące rosyjską inwazję na Europę

The Times donosi, że połączone oddziały testowały nowe techniki walki, trenując w amerykańskim pustynnym krajobrazie, który przypomina ukraiński step. Członkowie sił zbrojnych USA wraz z brytyjskimi i australijskimi sojusznikami przeprowadzają serię ćwiczeń wojskowych w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych - poinformował brytyjski rząd. Według "The Times" ćwiczenia symulują inwazję Rosji na Europę i odbywają się na rozległym terenie, który w pewnym stopniu przypomina ukraiński step. Na te manewry Londyn wysłał nowy elitarny pułk piechoty, zwany Rangersami, który został sformowany w zeszłym roku, a także operatorów dronów. 450 brytyjskich żołnierzy przybyło do Fortu Irwin, ogromnej bazy wojskowej w południowej Kalifornii obejmującej prawie 2600 kilometrów kwadratowych.

Dwutygodniowe szkolenie odbywa się na pustyni Mojave, która obejmuje duże obszary stanów Kalifornia, Arizona, Nevada i Utah. The Times donosi, że brytyjscy, amerykańscy i australijscy żołnierze testowali już nowe techniki walki, trenując w pustynnym terenie przypominającym esplanady ukraińskiego stepu. Oprócz rozmieszczenia swoich wojsk, Wielka Brytania wprowadziła i rozmieściła tam 17 technologii, w tym systemy ogniowe dalekiego zasięgu, bezzałogowe systemy powietrzne, autonomiczne pojazdy bojowe i czujniki nowej generacji - napisano w oświadczeniu. Udział w ćwiczeniach - podaje londyńskie medium - jest częścią szerszego projektu brytyjskiego rządu Convergence 2022, którego celem jest określenie, w jaki sposób wykorzystanie sztucznej inteligencji, robotyki i autonomii może poprawić świadomość sytuacyjną na polu walki poprzez połączenie strzelców ze zdalnymi czujnikami i przyspieszyć podejmowanie decyzji.

W realizacji projektu wojsko wspiera ponad 20 naukowców i inżynierów z Laboratorium Nauki i Technologii Obronnych europejskiego 139 Los primeros meses de la 3ª guerra mundial y las señales que la precederían, según las profecías

The Times: EE.UU., Reino Unido y Australia realizan ejercicios que simulan una invasión rusa de Europa
Edward7
... Jest planowany nikczemny akt wywołania wojny, której jedynym celem jest zniszczenie jak największej liczby ludzi. Zdolność człowieka do podjęcia złych czynów przeciwko Moim dzieciom nigdy nie była większa. Zdolność człowieka do produkcji technologii nigdy nie była większa, ale ta wiedza jest na dużą skalę nadużywana, a plany kontrolowania każdej dziedziny waszego życia są na zaawansowanym …More
... Jest planowany nikczemny akt wywołania wojny, której jedynym celem jest zniszczenie jak największej liczby ludzi. Zdolność człowieka do podjęcia złych czynów przeciwko Moim dzieciom nigdy nie była większa. Zdolność człowieka do produkcji technologii nigdy nie była większa, ale ta wiedza jest na dużą skalę nadużywana, a plany kontrolowania każdej dziedziny waszego życia są na zaawansowanym etapie.
Moi wrogowie chcą mieć władzę nad tym co jecie, pijecie i nad tym wszystkim, co robicie, aby rozpowszechniać Prawdę, jaką wam dałem. Nie spoczną aż do dnia, w którym będą mieli pod kontrolą wasze kraje, finanse i zdrowie. A kiedy plany te staną się widoczne, przejmą również wszystkie religie. Ponieważ tak wiele osób nie wierzy w Moje Istnienie, będzie niewielki sprzeciw wobec przebiegłego planu kradzieży dusz ode Mnie.
Kiedy człowiek uważa, że może przeciwstawić się Bogu, to tak naprawdę nie wie, Kim Ja Jestem. Jeśli nie wie, Kim Ja Jestem, to niczego nie wie. Jego serce zostało zatwardzone, jego intelekt otępiał, a jego dusza stała się ociężała.
Ten, który się ode Mnie oddala jest stracony. Ten, który walczy przeciwko Mnie z zamiarem kradzieży dusz Moich dzieci jest dla Mnie martwy, a jego los przesądzony.
Zainterweniuję teraz, aby nie dopuścić do popełnienia tego strasznego i niegodziwego okrucieństwa. Potem, gdy Ja skończę, otworzę wasze oczy, pociągnę wasze serca i napełnię was zachwytem. Wkrótce ujawnię Prawdę, bo tak wielu z was już w nią nie wierzy.
Ja Jestem wszystkim, co jest i będzie. Ja Jestem waszym Ojcem, Wszech-Wiedzącym, Wszech-Widzącym, Pełnią Miłości i Pełnią Miłosierdzia. Przychodzę zebrać wiernych. Mój Czas jest bliski, gdyż Miłosierdzie Mojego Syna jest już prawie nad wami.
Wasz Ukochany Ojciec
Bóg Najwyższy
13.01.2014, 16:56 - Księga Prawdy