Clicks6.5K
pl.news
7

Biskup Novell: sztampa? Dymisja? Chwyt reklamowy?

Kamery oligarchów zostały ustawione przed byłym domem biskupa Novella, małym mieszkaniem o powierzchni 33 metrów kwadratowych przy Carretera Santpedor 130 w Manresie.

Jak na ironię, w tym samym budynku znajduje się parafia San Pedro Apostol. Novell nie współżyje z Silvią Caballol, która śpi u swojej matki. Został sfotografowany podczas joggingu w poniedziałek rano.

GerminansGerminabit.Blogspot.com (15 września) przedstawia teorię ("Nie będę jej dorabiał"), że Silvia jest tylko zasłoną dymną "dla ukrycia czegoś większego, o czym nie chcemy wiedzieć."

Teoria ta mówi, że Novell jest szantażowany przez "potężne lobby", które ma na jego temat "bardzo wrażliwe informacje", łącznie z dokumentacją, która ma to potwierdzać. W tym przypadku historia miłosna biskupa byłaby jedynie udaną intrygą mającą na celu oszukanie dziennikarzy.

Silvia zarobiła na aferze niezłe pieniądze. Jej książki są wyprzedane.

#newsEudicyxuuk

. Leliwa
Bóg to jest jednak jajcarz
. Leliwa
znów 33 metry
. Leliwa
Dlatego właśnie w księdze sprzed 100 lat "Mszy święta" są zalecenia że
1. Księdzem nie może zostać nikt przed 30 rokiem życia choćby nie wiem jak był godny i uformowany
2. A biskupem nie pamiętam , ale chyba 50 lat
. Leliwa
Wyraźnie piszę że "choćby nie wiem jak był godny i uformowany" może mieć bardzo dużo oleju w głowie a i tak nie wolno mu zostać było księdzem przed 30stką , ponieważ to są kwestie nie zależne od mądrości.
. Leliwa
Hooy w tłumaczeniu to budynek, budowla (w Holandii, Danii, Szwecji, czy Finladii)
Ale czyta się tak jak tylko Polacy wiedzą :-) dlaczego to jest śmioeszne

Więc jadąc przez Holandie można spotkać miejscowość Hooye, albo największym zabytkiem w Dani jest Groms Hooy (czyli kopiec króla Groma) , a już żaden Polak nie może się powstrzymać od śmiechu jak na przeciwko Kopca Króla Groma jest knajpa i …More
Hooy w tłumaczeniu to budynek, budowla (w Holandii, Danii, Szwecji, czy Finladii)
Ale czyta się tak jak tylko Polacy wiedzą :-) dlaczego to jest śmioeszne

Więc jadąc przez Holandie można spotkać miejscowość Hooye, albo największym zabytkiem w Dani jest Groms Hooy (czyli kopiec króla Groma) , a już żaden Polak nie może się powstrzymać od śmiechu jak na przeciwko Kopca Króla Groma jest knajpa i wielkimi literami nad nim widnieje "GROMS HOOY GRILL"
One more comment from . Leliwa
. Leliwa
Są ciekawsze sformułowania które zawsze można wytłumaczyć np. ktoś powie że po węgiersku nazywa się tak buty :-), albo zakład szewski ... jeszcze lepiej brzmi.

Żeby było jasne gdyby to ode mnie zależało to bym nie dopuścił ani Hooy, ani "Będziesz Pan WIsiał" ani innych prób przemycania jakiś treści w loginie.
CÓRKA MARYI