CÓRKA MARYI
1568

Bóg Ojciec: Kłamstwa o stanie gospodarki, jakie są wam podsuwane, mają na celu oszukanie was

God the Father: The lies you are being fed about your economy are designed to fool you

KSIĘGA PRAWDY

środa, 10 lipca 2013 roku, godz. 15.41

Moja najdroższa córko, na całym Bliskim Wschodzie wybuchną wojny i wkrótce Mój ukochany Izrael będzie cierpiał straszliwą nienawiść. Ludzie w całej tej części świata będą tracić życie na bardzo dużą skalę, ponieważ duch zła będzie pożerał życie, a w wielu przypadkach i dusze Moich dzieci.

Wzajemna nienawiść Moich dzieci wyleje się na inne kraje, gdy Bitwa Armagedonu tak się nasili i rozwinie, że ogarnie cały świat. Nienawiść rozniecona w wyniku opanowania przez szatana i jego demony będzie znakiem tak widocznym, że bardzo niewiele dusz, niezależnie od tego, jaką mają wiarę we Mnie, Stwórcę wszystkiego, co jest, nie będzie w stanie odczuć ducha zła, który rozprzestrzenia się jak śmiertelny wirus.

Wiele wojen, w tym walk wewnątrz rządów wszystkich narodów, wybuchnie w tym samym czasie. Gdy opuściłem już Moje Ręce z łagodnymi karami, wiedzcie, że zmiażdżę tych, którzy ranią Moje dzieci. Nastąpi to wówczas, gdy walka o dusze będzie narastać i rozszerzać się na wiele sposobów.

Kłamstwa o stanie gospodarki, jakie są wam podsuwane, mają na celu oszukanie was i pozbawienie tego, co posiadacie. Módlcie się, módlcie się, módlcie się, bym powstrzymał tych, którzy kontrolują wasze waluty, aby nie zabrali wam wszystkiego, co macie. Wiedzcie, że gdy Moja prawa Ręka ześle kary na nikczemnych, to podniosę Moją lewą Rękę i wezmę was pod Moją Ochronę i będę się o was troszczył.

Zmiany przepowiedziane w Mojej świętej Księdze są obecnie przedstawiane światu. Walki się rozszaleją, życie będzie tracone, kraje ucierpią poprzez zawirowania ekologiczne, plony będą stracone, a wielu z was będzie prześladowanych przez swoje rządy. Najgorsza będzie bitwa duchowa, w której każde działanie będzie się sprowadzało do tego, abyście obrócili się przeciwko Mnie.

Wasz Ojciec
Bóg Najwyższy

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl

______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Bóg Ojciec: Jedno z najpilniejszych Orędzi do ludzkości

JEZUS: Podczas tej wojny miliony ludzi stracą życie

JEZUS: Wojny i nieporządek, jak to zostało przepowiedziane, będą się rozprzestrzeniać po całej ziemi w wielkim tempie

Bóg Ojciec: Europa będzie pierwszym celem Czerwonego Smoka (Chin), kolejnym będą USA

JEZUS: Będziecie się prześcigać, aby znaleźć Pieczęć Boga Żywego, którą przekazałem światu w tych Orędziach za pośrednictwem Mojego Ojca; ale wtedy będzie już za późno

______________________________________________________________
CÓRKA MARYI
Izrael próbuje sprowokować Iran do rozpoczęcia wojny -
nieznane.com.pl/izrael-probuje-…