lv.news
52

Šneiders: Vēl nekad dēmoni nav bijuši tik aktīvi

Pašlaik dēmoniskie spēki ir palielinājušies tik lielā mērā, ka mēs nonākam garīgā cīņā, kuras lielums pārsniedz visu, ko mēs jebkad esam redzējuši, saka bīskaps Atanāzijs Šneiders video par …More
Pašlaik dēmoniskie spēki ir palielinājušies tik lielā mērā, ka mēs nonākam garīgā cīņā, kuras lielums pārsniedz visu, ko mēs jebkad esam redzējuši, saka bīskaps Atanāzijs Šneiders video par eņģeļiem.
Video tika publicēts vāciski, angliski, spāniski, portugāliski, itāliski un franciski.
Cīņas līnijas šajā cīņā ir starp patiesību un kļūdām, kā arī naturālismu un pārdabiskumu, skaidro Šneiders. Viņš pamana, ka doktrīnā, morālē un liturģijā valda milzīgs neskaidrības, tāpēc pat labi cilvēki sāk šaubīties par tādām pamata patiesībām kā morāles principi attiecībā uz kontracepciju, šķiršanos vai laulības pārkāpšanu.
Patiesība ir aizsegta ar suģestējošiem formulējumiem, Šneiders analizē un piemin tādus izteicienus kā "žēlsirdības primāts", "Svētā Gara pārsteigumi", "paradigmas maiņa", "individuālā sirdsapziņa", "pastorālais pavadījums" vai "izpratnes process". Interesanti, ka Francisks visus izmanto šos formulējumus.
Šneiders iesaka godināt Svētos Eņģeļus, lai cīnītos pret ļaunajiem gariem …More