ľubica
333.5K

Podávanie vakcín nazálne nie je žiadnou novinkou...

Dr. Coleman: PCR test vás môže zabiť (a tiež vás pomocou neho môžu zaočkovať)

07/04/2022

(Dr. Vernon Coleman, vernoncoleman.org) Keď bola táto správa prvýkrát zverejnená vo februári 2021, skorumpovaní „overovatelia faktov“ sa takmer išli zblázniť. Všetko v nej však bola pravda.

Dnes už všetci vieme, že PCR testy sú pre nájdenie prípadov COVID-19 zbytočné. Veľmi dobre však pomáhajú vládam držať nás v karanténach a domácom väzení.

V niektorých častiach sveta sú PCR testy dokonca zakázané ako úplne zbytočné. Čo je zlé na týchto podvodných testoch, som presne vysvetlil na svojej webovej stránke v článku „PCR test je pre Covid-19 zbytočný (ale užitočný pre skorumpované vlády)“ (v angličtine).

Veľkým problémom je, že napríklad britská (ale aj slovenská) vláda zámerne ignoruje usmernenia WHO a vykonáva test nesprávnym spôsobom, ktorý by v spravodlivom a rozumnom svete viedol k tomu, že politici a ich poradcovia by skončili na lavici obžalovaných.

Rovnako dobrý výsledok by ste dosiahli, ak by ste ľudí rozdelili do dvoch skupín: tých, ktorých priezvisko sa začína na samohlásku, a tých, ktorých priezvisko sa začína spoluhlásku. No a potom by ste oznámili, že všetci so samohláskou majú Covid-19 a všetci ostatní si musia zmeniť mená do siedmich dní alebo zaplatiť obrovskú pokutu.

Takže, každý s funkčným mozgovým tkanivom vie, že PCR test je zbytočný, s výnimkou politických dôvodov, a že celý testovací program je nehorázne drahá a rušivá šaškáreň.

Iba ministri vlády, vedeckí poradcovia a pseudonovinári si myslia, že PCR testy sú cenné. Vedeli ste, mimochodom, že britská vláda údajne najala až 900 konzultantov, aby pomáhali so schémou testovania a trasovania kontaktov?

Konzultanti dostávajú každý deň 1 000 libier, hoci si neviem predstaviť, čo za to robia. To je 900 000 libier denne. Mám podozrenie, že 99,99 % populácie by bolo šťastnejších, keby tých 900 000 libier denne minuli na zubárov.

Ale to nie je ani polovica z toho. Zdá sa, že väčšina ľudí akceptovala potrebu pravidelného PCR testovania.

V skutočnosti ľudia v Spojenom kráľovstve stoja v rade, aby si to dali urobiť tak často, ako je to len možné – ako keby mali nejaké vzrušenie z toho, že im úplne neznámy človek napchá niečo do telesného otvoru – zasúvajú to tak ďaleko, ako to len ide, a ešte tým aj krútia.

A potom odfrčia preč s poďakovaním, že zajtra im oznámia výsledok, aby si to celé o pár dni zopakovali.

Niektoré deti v školách majú dokonca denné testy. Nenašiel som však žiadny dôkaz, že by to bol dobrý nápad pre kohokoľvek iného, než pre veľmi ziskový priemysel, ktorý sa teraz zaoberá výrobou a analyzovaním tampónov.

Prečo sú PCR testy nebezpečné

Nikto nikde nespomína, že testy PCR sú nebezpečné a môžu spôsobiť neznesiteľnú bolesť, ak sú vykonané nesprávne. To je pravdepodobne dôvod, prečo ich niektoré krajiny nemajú radi.

Existuje skutočne veľký zmätok v tom, ako ďaleko by mal tampón zájsť. Alebo by to mal byť Klaus Schwab?

V Austrálii majú pokyny, že tampón by mal ísť len niekoľko centimetrov do nosovej dierky, ale výtery z nosohltanu môžu ísť oveľa ďalej.

Ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb Spojených štátov amerických uvádza, že tampón by mal dosiahnuť hĺbku rovnajúcu sa vzdialenosti od nozdier po vonkajší otvor ucha. To je obrovská vzdialenosť-

V kanadskej Ottawe sa odporúča polovičná vzdialenosť.


V októbri minulého roku som informoval minimálne o jednom prípade, kedy si zdravá osoba po invazívnom PCR teste všimla vytekanie mozgovomiechového moku z nosa. To naozaj nie je niečo, čo chcete, aby sa stalo.

Dotyčná žena, ktorá mala okolo 40 rokov, absolvovala test PCR výteru z nosa a neskôr navštívila lekára so sťažnosťou na vracanie, nádchu, bolesti hlavy a stuhnutú šiju.

Pseudonovinári z médií hlavného prúdu môžu, ak ich zaujímajú fakty, nájsť podrobnosti v žurnále Otolaryngologickej chirurgie hlavy a krku JAMA.

Chirurgovia zistili, že tekutina, ktorá jej stekala dolu nosom, bola cerebrospinálna tekutina – čiže tekutina, ktorá chráni mozog.

Potom tu bol prípad, ktorý žurnál The Medical Journal of Australia prijal na uverejnenie dňa 4. decembra 2020, ale myslím si, že ešte nebol zverejnený.

Správa informovala o zdravej 67-ročnej žene, ktorej stekal cerebrospinálny mok z nosa a mala príznaky meningitídy. Toto nasledovalo po výterovom teste na Covid-19.

Koľkých tento zbytočný a nebezpečný test zabíja – najmä starých ľudí v opatrovateľských domovoch?

Autori článku uviedli, že „techniky hlbokých výterov nosa a nosohltanu možno ľahko zameniť“. Poskytujú pokyny pre tých, ktorí vykonávajú testy.

Tu je jedna časť ich pokynov:

„Zahŕňa to vloženie tyčinky do nosovej dutiny v rovine medzi otvorom nosa a vonkajším zvukovodom pacienta, čo možno považovať za horizontálnu rovinu na účely vzťahu k anatómii povrchu.

To umožní vloženie tyčinky rovnobežne s dnom nosa, čím sa predíde poraneniu stredných turbinátov. Tyčinky vložené smerom nahor do nosnej dutiny, (väčšie ako 30 stupňov) majú nielen riziko, že sa im nepodarí získať adekvátnu diagnostickú vzorku z požadovanej nosovej sliznice a nosohltanu, ale tiež vystavujú pacienta väčšiemu riziku poranenia tenkých a jemných oblastí lebečnej bázy, ktoré sú nad a pod sfénoidnom sinus ostium.“


Potom nasleduje ilustrácia výteru a autori uzatvárajú:

„Vyzývame, aby sa pri vykonávaní diagnostických testov tento uhol neprekračoval, pretože to vystavuje pacienta najväčšiemu riziku závažných nežiaducich účinkov.“

Chcel by som navrhnúť, aby každý, kto podstupuje PCR test, sa ubezpečil, že osoba, ktorá zavádza výterovú tyčinku, si preštudovala a pochopila tieto pokyny a bude sa nimi riadiť.

Po výteroch PCR testov už zomreli deti

V Austrálii vykrvácal trojročný chlapec po výtere z nosa.

V Saudskej Arábii zomrelo osemnásťmesačné dieťa po tom, čo sa mu v nosovej dutine zlomila výterová tyčinka.

PCR testy nie sú bezpečné! Deti sú týmito neuveriteľne invazívnymi testami traumatizované.

Ani postupy testovania nie sú bezpečné a často ich robia ľudia, ktorí vedia o medicíne a ľudskej anatómii toľko, čo ja viem o riadení ponorky – hoci som videl film Ice Station Zebra s Patrickom McGoohanom alebo ten film s Gene Hackmanom a Denzelom Washingtonom.

A bol tu aj film Červený október so Seanom Connerym.

Vlastne, keď sa nad tým zamyslím, pravdepodobne viem o ponorkách oveľa viac, ako priemerný testovač vie o anatómii.

V súvislosti s testom PCR ma zarazilo niekoľko vecí

Po prvé, prečo vám musia tlačiť tampón tak hlboko do nosa – a tak blízko k mozgu?

Kde je nespochybniteľný vedecký dôkaz, že sa tam z nejakého dôvodu zhromažďujú všetky malé vírusiky COVID-19? Majú radi miesta mimo cesty?

Zvyčajne, ak máte vírus v nose, tak bude vo vašom nose. Kde je solídny dôkaz, že test funguje iba vtedy, ak sa vzorka odoberie z miesta tak ďaleko v nosovej dutine, že tkanivo tam hore pravdepodobne hovorí iným jazykom a domov sa dostane len raz za rok?

Keďže tieto testy teraz vykonávajú ľudia, ktorí nie sú lekármi, zdravotnými sestrami a pravdepodobne dokonca ani len skautmi, potrebujeme nejaký dôkaz, že test je nevyhnutný.

Nakoľko tieto testy produkujú viac falošných pozitívnych výsledkov ako skutočných pozitívnych, sú jednoznačne stratou času.

Dávajú rovnaký zmysel, ako keby sa testovacia tyčinka vkladala do pupka a tam sa dobre zatočila.

Po druhé, vedci z Univerzity Johna Hopkinsa v USA publikovali štúdiu popisujúcu zariadenie, ktoré bolo vyvinuté. Je to malé mikrozariadenie v tvare hviezdy schopné dodávať do tela liek. Zariadenia nie sú väčšie ako zrnko prachu, ale obsahujú kovové jadro potiahnuté parafínovým voskom citlivým na teplo. V strede jadra je účinná látka.

Dnes sa približne polovica Američanov (a podobný počet Európanov) zdráha podstúpiť očkovanie proti Covid-19.

Myslím si, že táto skrytá injekčná technológia by sa dala použiť aj na očkovanie ľudí cez nosové alebo análne PCR výtery. Je to dôvod, prečo sa zavádzajú análne výtery? Procedúra totiž funguje najlepšie na črevné tkanivo.

To by sa mohlo použiť na dodanie vakcíny ľuďom bez ich vedomia alebo súhlasu. Ľudia, ktorí si myslia, že sú len testovaní, by mohli dostať mRNA vakcínu.

Stane sa to?

Ako by sme to do pekla vedeli?

Úrady už zhromažďujú mená a podrobnosti o ľuďoch, ktorí vakcínu odmietli. Plánujú použiť PCR test na tých, ktorí odmietnu očkovanie?

Záver

Nemôžeme dôverovať vláde ani jej poradcom. Nemôžeme dôverovať mainstreamovým médiám.

Rozhodne nemôžeme dôverovať BBC (u nás RTVS), ktorá má finančné väzby na nadáciu Billa a Melindy Gatesových a ktorá nás už dávno zradila. Môžeme dôverovať len jeden druhému.

Podávanie vakcín nazálne nie je žiadnou novinkou. Deti majú niekedy vakcínu proti chrípke nastriekanú do nosa – mimochodom, je to živá oslabená vakcína. Oslabená znamená, že je slabšia. Ale stále to môže zabiť babku, samozrejme.

Osobne by som to mohol použiť na čistenie odtokov, ale nestriekal by som to dieťaťu do nosa.

A možno by ste mali vedieť toto: očkovanie do nosa sa už používa u dobytka.

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: vernoncoleman.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Vlna utešene stúpa: Prečo sú zaočkovaní ľudia stále častejšie pozitívni?

Dr. Yeadon: Vakcíny na covid sú toxické už svojou konštrukciou – vždy mali ľuďom škodiť

Covid „XE“? Len ďalší dementný variant, ktorým vás chcú vystrašiť do očkovania

Dr. Coleman: Covidové vakcíny sú najsmrtiacejšie „lieky“ aké boli kedy vyrobené
Deponativ.info
NE. Trik s PCR testy byl ten, že obsahovali černé, okem někdy dobře viditelné objekty a ty vysílali bluetooth. Snadno lze odstranit. Znám člověka, co vysílal nový záznam mezi bluetooth signály a po delším smrkání zmizel :-)
Deponativ.info
Co řeknou VĚŘÍCÍ na tohle??? Varují další? VĚŘÍCÍ ano!
Značka šelmy vtisknuta těm, co se ji klaní. Ukažme tohle věřícím, ať n…
Zuzka M S shares this
441
Mária Jana Krištofovičová shares this
1670
Metod
Akákoľvek zásah do Stvoriteľského diela je hriech!
Zuz S
Takze s vacsinou ludi v okoli do buducna netreba prilis ratat...
Zuzana Schlosserova shares this
223