ľubica
333.5K

Podávanie vakcín nazálne nie je žiadnou novinkou..

Dr. Coleman: PCR test vás môže zabiť (a tiež vás pomocou neho môžu zaočkovať) 07/04/2022 (Dr. Vernon Coleman, vernoncoleman.org) Keď bola táto správa prvýkrát zverejnená vo februári 2021, skorumpovaní …More
Dr. Coleman: PCR test vás môže zabiť (a tiež vás pomocou neho môžu zaočkovať)
07/04/2022
(Dr. Vernon Coleman, vernoncoleman.org) Keď bola táto správa prvýkrát zverejnená vo februári 2021, skorumpovaní „overovatelia faktov“ sa takmer išli zblázniť. Všetko v nej však bola pravda.
Dnes už všetci vieme, že PCR testy sú pre nájdenie prípadov COVID-19 zbytočné. Veľmi dobre však pomáhajú vládam držať nás v karanténach a domácom väzení.
V niektorých častiach sveta sú PCR testy dokonca zakázané ako úplne zbytočné. Čo je zlé na týchto podvodných testoch, som presne vysvetlil na svojej webovej stránke v článku „PCR test je pre Covid-19 zbytočný (ale užitočný pre skorumpované vlády)“ (v angličtine).
Veľkým problémom je, že napríklad britská (ale aj slovenská) vláda zámerne ignoruje usmernenia WHO a vykonáva test nesprávnym spôsobom, ktorý by v spravodlivom a rozumnom svete viedol k tomu, že politici a ich poradcovia by skončili na lavici obžalovaných.
Rovnako dobrý výsledok by ste dosiahli, ak by …More
Deponativ.info
NE. Trik s PCR testy byl ten, že obsahovali černé, okem někdy dobře viditelné objekty a ty vysílali bluetooth. Snadno lze odstranit. Znám člověka, co vysílal nový záznam mezi bluetooth signály a po delším smrkání zmizel :-)
Deponativ.info
Co řeknou VĚŘÍCÍ na tohle??? Varují další? VĚŘÍCÍ ano!
Značka šelmy vtisknuta těm, co se ji klaní. Ukažme tohle věřícím, ať n…
Zuzka M S shares this
441
Mária Jana Krištofovičová shares this
1670
Metod
Akákoľvek zásah do Stvoriteľského diela je hriech!
Zuz S
Takze s vacsinou ludi v okoli do buducna netreba prilis ratat...
Zuzana Schlosserova shares this
223