CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Dr M.Yeadon: O satanizmie medycznym i zbrodniach przeciwko ludzkości.

wawel24 - 14 Kwietnia, 2021
niepoprawni.pl/…rodniach-przeciwko-ludzkosci-poruszajaca-wypowiedz
dr Michael Yeadon

Dr Michael Yeadon jest immunologiem, byłym CSO [Chief security officer] i wiceprezesem ds. alergii i badań chorób układu oddechowego w Pfizer Global R&D oraz współzałożycielem Ziarco Pharma Ltd.

Dr Yeadon …More
Dr M.Yeadon: O satanizmie medycznym i zbrodniach przeciwko ludzkości.

wawel24 - 14 Kwietnia, 2021
niepoprawni.pl/…rodniach-przeciwko-ludzkosci-poruszajaca-wypowiedz
dr Michael Yeadon

Dr Michael Yeadon jest immunologiem, byłym CSO [Chief security officer] i wiceprezesem ds. alergii i badań chorób układu oddechowego w Pfizer Global R&D oraz współzałożycielem Ziarco Pharma Ltd.

Dr Yeadon jest autorem głośnego na całym świecie artykułu Lies, Damned Lies and Covid Statistics - the Deadly Danger of false Positives” (Kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki "przypadków" COVID-19 - śmiertelne niebezpieczeństwo fałszywie pozytywnych wyników testów).

Najnowsza wypowiedź dr Yeadona jest odmienna od wcześniejszych. Bardziej alarmistyczna, bardziej osobista. Nie pozostawiająca złudzeń. Nie pozostawiająca ani cienia wątpliwości co do oceny tego, co kryje się za operacją „pandemia”.

To jest krzyk niezależnego uczonego i wrażliwego człowieka przewidującego nadchodzące czarne chmury i nie bojącego się postawić diagnozy światu wtrąconemu w patologię przez niewidocznych demiurgów. Odbierzmy wszystkie odcienie i wszystkie alikwoty tego krzyku.

"Dr Mike Yeadon skontaktował się z nami w The Daily Expose z wiadomością dla wszystkich. Oto, co miał do powiedzenia…

" Zwracam się do każdego, zdezorientowanego tym, co dzieje się [na świecie] w kwestii:
Niewiarygodnych masowych testów PCR (więc tak naprawdę nie wiemy, w jakich krajach są ewentualne epidemie i z pewnością nie możemy mieć zaufania do liczby zgonów przypisywanych Covid19),

Nakazów noszenia masek (nie poparte żadnymi dowodami z prób),
Blokad (lockdownów) (które, jak wielokrotnie udowodniono, nie działają, biorąc pod uwagę, że ważne są kontakty zaraźliwe, które wymagają objawów i choroby, a takich ludzi nie ma przecież poza domem, więc zamknięcie większości społeczeństwa obywatelskiego nie będzie zmniejszać kontaktów zakaźnych, które występują głównie w instytucjach),
Szczepienia wszystkich - nie tylko osób zagrożonych, ale wszystkich innych, w tym, w odpowiednim czasie, małoletnich dzieci, a nawet noworodków,

Globalnego powtarzania przez wszystkie media tych samych przekazów. Co za zbieg okoliczności... Jestem pewien, że teoretycy zbiegów okoliczności ignorują wszystkie te informacje [i znaki], ukrywające się na widoku.

Czy możesz wymyślić jakieś niekonfrontacyjne wyjaśnienie tego wszystkiego? Nie możesz, ja też nie.

Ok, uciekaj prosto do króliczej nory. Śmiej się nerwowo. Albo pokaż, dlaczego się mylę. Jeśli nie możesz wykazać, że się mylę, nie mów później: „Nigdy nie wiedzieliśmy! Nie uznaliśmy tego za faszyzm! Po prostu wykonywaliśmy rozkazy! ”

Stoimy w obliczu nieuchronnej tyranii medycznej .

Uważam, że połączenie paszportów szczepionek i zbędnych „szczepionek uzupełniających ” ma być wykorzystywane do złych celów.

Oczywiście nie znam szczegółów, bo nie ja jestem przestępcą, który czyni tę zbrodnię. Ale zbrodnie przeciwko ludzkości z pewnością są popełniane w moim kraju i gdzie indziej.
Moje wnioski są solidne, ponieważ jestem dość dobrze wykształconym immunologiem. Skontaktowałem się także z kilkoma wysokiej klasy immunologami.

Oczywiście już to wiesz, ale powtórzę: nie poddawaj się szczepieniom, chyba że z uzasadnionych powodów zdrowotnych. W przeciwnym razie, jeśli nie jesteś zagrożony wirusem, nie spiskuj z naszymi „porywaczami”. Twoje szczepienie nie chroni innych.

Ale – okazuje się - że w Wielkiej Brytanii wszystkich podatnych na infekcję przyjęta szczepionka, nagle, rzekomo, objęła... ochroną. I mówi się nam, że nikt zaszczepiony nie może zarazić się wirusem i zachorować. I że prawie nikt nie umrze. Więc to jest szaleństwo, to, co mówią i to, co się dzieje. Nawet kobiety w ciąży są okłamywane i oszukiwane w celu wywierania na nie presji, by się zaszczepiły (patrz list na temat UKMFA). Czy to brzmi jak wyważona polityka? Nic, co piszę, nie jest ani trochę kontrowersyjne.

UE jednak właśnie zagłosowała za paszportami szczepionek, wbrew licznym prawom międzynarodowym wynikającym z ostatniego panowania faszyzmu medycznego. Niestety, dzieje się to ponownie, dlatego istnieje lekkomyślna presja, aby szczepić ludzi niezagrożonych. Fakt, że ta presja jest dozwolona, mówi nam, że etyka lekarska umarła w Wielkiej Brytanii, ponieważ szczepienie dziesiątek milionów młodych, zdrowych ludzi ma nieuniknione konsekwencje zachorowania lub zabicia ludzi, którzy by nie umarli. Jest to nieuniknione, ponieważ żadna interwencja medyczna nie wiąże się z zerowym ryzykiem. Nie twierdzę nawet, że istnieje konkretne ryzyko (chociaż takie istnieją, a miesiąc temu próbowaliśmy ostrzec EMA o zakrzepach krwi, a później opublikowałem list otwarty w tej sprawie, ale zostałem całkowicie ocenzurowany, nawet jeśli korzystałem z komercyjnego serwisu informacyjnego).
Boję się, że po raz pierwszy w historii każdy człowiek będzie miał cyfrowy identyfikator (ID) powiązany z jego stanem zdrowia, w tym przyjętymi szczepieniami. Myślę, że szczepienie nie jest nawet w tym wszystkim największym zagrożeniem. To tylko sposób osiągnięcia zamierzonego celu. Jest to identyfikator cyfrowy, przechowywany w jednym miejscu, który będzie używany do nadawania lub nie uprawnień przez kontrolera bazy danych.

To się nigdy wcześniej nie zdarzyło w historii ludzkości. To będzie nadużywane. Nie daj się zaszczepić. Zaakceptuj ograniczenia [wymuszane na niezaszczepionych] i walcz z nielegalnością. Natomiast zaakceptowanie szczepień musi doprowadzić do realizacji kolejnego punktu scenariusza.

Jako immunolog jestem pewien, że warianty wirusów nie mają żadnej szansy na rozwinięcie tzw. ucieczki przed odpornością [immune escape]. Żaden wariant nie jest mniej niż w 99,7% identyczny z oryginalnym wirusem. Śmieszne jest sugerowanie, że – stosując porównanie - zmiana tak nieznaczna jak założenie przeze mnie okularów przeciwsłonecznych może spowodować, że ludzie, którzy mnie znają, nie rozpoznają mnie.

Jednak obecnie Pharma produkuje szczepionki uzupełniające. Globalne organy regulacyjne dotyczące leków zdecydowały, że ponieważ są one podobne do oryginalnych szczepionek, nie są potrzebne żadne badania bezpieczeństwa.

Jeśli mam rację, a jestem pewien, że tak, zbędne sekwencje genetyczne zostaną podane dużej części populacji na świecie. Bez żadnego powodu.

Jeśli zaś chodzi o paszporty szczepionek, to widzę tylko bardzo, bardzo mroczną przyszłość.
Wiem, że to, co nakreślam, jest tak ekstremalne, że ludzie nie chcą tego słyszeć, ani słuchać, ani przyjąć, ani w to uwierzyć. Będą raczej zakładać, że postradałem zmysły. Nie postradałem. Zamiast tego przeczytałem więcej oryginalnych artykułów naukowych w ciągu ostatniego roku niż kiedykolwiek, odkąd ustąpiłem ze stanowiska dyrektora generalnego firmy biotechnologicznej, której byłem współzałożycielem. Moje życie na powierzchni byłoby o wiele przyjemniejsze, gdybym się zamknął [na to, co się dzieje na świecie]. Nie myśl, że ja też czasami nie chciałbym przed tym wszystkim uciec i przed tym się ukryć. Ale po prostu nie mogę. Robię to nie dla siebie, lecz dla moich dzieci i wnuków. Chcę, żebyś poczuł się opiekuńczy w stosunku do swoich najbliższych.

W tej wojnie posługującej się operacjami psychologicznymi i informacyjnymi nie ma sojuszników. Nikt nie przyjdzie i nas nie uratuje. Tylko my sami możemy siebie uratować. Pokojowo, stanowczo i w ogromnej liczbie musimy mówić i okazywać, że NIE ZGADZAMY SIĘ. Jestem obywatelem przestrzegającym prawa, ale jak powiedział był pewien były sędzia, w istocie, kiedy prawo jest złe, masz obowiązek je kwestionować. Nie pomagaj w tyranii medycznej, używając pozornej wymówki, że „wykonywałeś tylko rozkazy”.

Moje serce, podobnie jak mój intelekt, posiada niepodważalną pewność. Wychowywany byłem przez rodziców zastępczych, których krewni zginęli w nazistowskich obozach śmierci. To byli niesamowici ludzie. Zdeterminowani i współczujący, przyjęli zagubionego, kapryśnego nastolatka i pomogli ukształtować osobę, którą się stałem. Jestem im winny wdzięczność, pamięć i walkę. Będę walczył bez względu na cenę. To jest mój obowiązek.

Ale jak mogę to zakomunikować publicznie, bez natychmiastowego sklasyfikowania mnie jako szaleńca? Bardzo ważne dla mnie jest nawiązywanie współpracy z każdym, z kim mógłbym zwielokrotniać siły [do prowadzenia tej walki].

Z najlepszymi życzeniami.

Chociaż nie wychowałem się w jakiejś określonej wierze, ostatnio zacząłem mówić i myśleć: „niech Bóg nas wszystkich ocali”.

Dr Mike Yeadon


Źródło: dailyexpose.co.uk/…xclusive-dr-mike-yeadon-talks-to-the-daily-expose/