Clicks5.3K

Kaczor przed Wigilią. Donat Lusk: Kaczyński powiedział... HERODY, akt 3, scena 6

sowa
HERODY/ Heodebnspiel von Stefan Kosiewski. Akt 3, scena 6 Donat Lusk: Kaczor przed Wigilią mówi swoim głosem i przy tym o rzeczach, na których pewnie się zna. Kaczyński powiedział, że prosząc Jaruze…More
HERODY/ Heodebnspiel von Stefan Kosiewski. Akt 3, scena 6

Donat Lusk:

Kaczor przed Wigilią mówi swoim głosem i przy tym o rzeczach, na których pewnie się zna.

Kaczyński powiedział, że prosząc Jaruzelskiego na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego w charakterze swojego doradcy de facto prezydent Komorowski puścił sygnał do sądów i prokuratury, że Jaruzelski nie może być skazany za wydanie rozkazu mordowania Polaków na Wybrzeżu w 1970 roku, który to rozkaz wydał chyba jednak odgórnie minister Obrony Narodowej PRL-u Wojciech Jaruzelski a sygnał wydany przez Komorowskiego do sądów i prokuratury w sprawie ułaskawienia Jaruzelskiego stojącego nad grobem odnosić się winien zarazem do drugiego rozkazu mordowania Polaków w stanie wojennym, ogłoszonego 13 grudnia 1981 r. przez recydywistę Jaruzelskiego, który poza tym jako Minister Obrony Narodowej PRL-u wsławił się zdradzieckim napadem na Czechosłowację wyłącznie dla zatarcia krytycznych reakcji światowych na izraelską agresję poprzedniego roku na państwa arabskie.
Jarosław Kaczyński zna się na puszczaniu sygnałów do sądu i prokuratorów, bo jeszcze tak niedawno Kaczyński ten sam był premierem RP posiadającym brata bliźniaka robiącego za prezydenta RP a czuli się obaj w tych rolach życiowych jak przysłowiowe żydowskie pączki w maśle. Lech Kaczyński popijał na odlocie fikołki, tzw. małpki kupowane w masowych ilościach przez Kancelarię Prezydenta dla potrzeb kateringu samolotowego w buteleczkach na lekarstwo i puszczał sobie przy tym sygnał do Papieża Bendedykta XVI, że gość nie może być biskupem Warszawy i papież dostawał po nosie za Canossę a Lech Kaczyński czuł się większy barbarossa od cesarza Henryka IV i odzyskiwał publicznie dla Kaczyńskich nie tylko prawo do inwestytury, czyli jawnego obsadzania przez władzę swoich ludzi na stolicach biskupich ale i Wawel, jak miało się to w końcu okazać.
Kaczyńscy nie chcieli biskupa w stolicy, na którego ubowcy polowali wcześniej bezskutecznie. Tu należy przypomnieć dla młodzieży, iż za komuny i Jana Pawła II, to papież Wojtyła pochodził z Wadowic, gdzie mieszkał i żył wcześniej w domu żyda Bałamuta a po lekcjach chodził na kremówki, zaś mianował w Polsce biskupami bez wyjątku same osoby pochodzenia żydowskiego, bo komuna mu się do tego oficjalnie nie mieszała.
Reforma Kaczyńskich natomiast polegała na tam, że Lech kierował się w życiu stuprocentowo sygnałami, które puszczał do niego Jarosław i wykonywał ślepo aż do grobowej deski najgłupszy rozkaz brata, a Jarosław Kaczyński osobiście kierował inwestyturą, czyli puszczaniem sygnałów do sądu i prokuratorów śmierdzących jak bąki, że np. wicepremier Lepper zdaniem jego "znajduje się w kręgu podejrzeń".
Niezawisłe sądy i papieże robią zawsze potulnie to, co im się sygnalizuje i Popecki może iść siedzieć za stosunki seksualne Łyżwińskiego z kobietami jak założyciel WikiLeaks dla przykładu obecnie, które to kobiety lekkiego serca chcą zeznaniami przed sądem zarabiać jak Cleopatra dupą na sucze życie.
Jasne jest przy tym jak słońce dla każdego chłopa pochodzenia żydowskiego w Polsce, że Jarosław nie może wprawdzie nic z kobietami, ale może sobie poradzić za jednym razem z Lepperem i z młodym Giertychem , który też był w kręgu podejrzeń o antysemityzm odziedziczony po ojcu i dzadku, żydowskim narodowcu w przedwojennej Polsce.
Bronisław Komorowski nie puszcza bynajmniej sygnałów do sądu i prokuratury, lecz przypomina wprost: któryś z was był w Magdalence za wspólnika tego Jaruzelskiego, którego dla pozoru dzisiaj wpędzacie w hańbie do grobu, no i co się takiego stało?
Czy nie jest ci teraz wstyd, podwójny kolego? Za siebie i za brata, który dokonał jednek tego spisku antypolskiego w Magdalence i podzielił się Polską praktycznie z ubowcami Kiszczaka?
Chcecie uchodzić za patriotycznych podobno z Polaków i katolików, a czy jest któryś z was bez winy? Bo jeśli jest, to niech pierwszy rzuci sygnałem w oko sędziego i prokuratora!
Bo Bielecki, nie nasz Bielecki z banku państwowego PKO, robiący wcześniej za peremiera liberalnego, lecz wasz Bielecki robiący dla pozoru za przeciwnika dla waszej/naszej Walcowej, czy nie awanturował się po nocy przed willą zajmowaną przez generała a razem z nim Dorn, który niedawno dopiero co konwertował dla potrzeb politycznych na katolicyzm z agnostycyzmu starozakonnego a Morawiecki razem z nim, który robi za Solidarność kombatancką, czy nie dolewał oliwy do ognia na Ikara?
Faryzeusze, pobielane groby! My katolicy w rodzinach przypisanych do hrabiostwa przez zaborcę austriackiego a przy tym więzami krwi do Kraszewskiego, który obcymi rękami napisał własnoręcznie ponad 300 książek modlimy się i puszczamy po katolicku sygnały do sądów i prokuratorów każdego dnia jak Jezus przykazał: chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam winy jako i my odpuszczamy Jaruzelskiego mocodawcom z WSI i raz na zawsze, przed Wigilią tutaj oraz w Moskwie, amen.

sowa.quicksnake.org/HERODY-Herodens…