johanika
Eva, neviem, či to máte overené, čo píšete. Fico vždy po stretnutí s kardinálom Korcom vyzdvihol pomoc Sedembolestnej Panny Márie. Keď chcel Sulík a jemu podobní zrušiť sviatok Sedembolestnej Panny Márie, povedal, že cirkevné sviatky sa na Slovensku rušiť nebudú!
obyčajná veriaca žena
Áno, zaznelo to z jeho úst, pred voľbami.
Coburg
On sa hanbil povedať ten deň, lebo pred časom vyzýval práve tento sviatok zrušiť. On ale vôbec nie je proti sviatku Sedembolestnej, len ho nechápal.
Eva Schmidtova
Presne tak. Teraz už hádam pochopí.
Eva Schmidtova
Modlime sa nielen za jeho telesné uzdravenie, ale aj za úplné obrátenie k Bohu. Nech sa nehanbí povedať, že sa narodil na Sedembolestnu Pannu Máriu. Veď je to viac, než symbolické. Totiž v kampani, pred voľbami do parlamentu, koncom augusta, keď pozýval na mítingy, povedal, že budeme mať v septembri dva štátne sviatky, Deň ústavy a 15.septembra. Nešlo mu do úst, povedať názov sviatku. A prečo …More
Modlime sa nielen za jeho telesné uzdravenie, ale aj za úplné obrátenie k Bohu. Nech sa nehanbí povedať, že sa narodil na Sedembolestnu Pannu Máriu. Veď je to viac, než symbolické. Totiž v kampani, pred voľbami do parlamentu, koncom augusta, keď pozýval na mítingy, povedal, že budeme mať v septembri dva štátne sviatky, Deň ústavy a 15.septembra. Nešlo mu do úst, povedať názov sviatku. A prečo? Veď by mal byť na to hrdý! A využiť to. Ako by tým stúpol, v očiach skutočných kresťanov. Veď pred ktorýmisi voľbami, sa priznal, že je birmovany.
Veď keby nie Sedembolestnej, už by tu nebol.

Tak vyprosujme, mu spoločne, túto odvahu, ktorá, keď to bude robiť úprimne a zo srdca, prinesie požehnanie celému Slovensku. Lebo akí politici, taký národ.
Naša modlitbova skupina sa chodí modliť, od dňa atentátu,
do nemocnice, od 18:00-20:00, na tieto úmysly.
Prosím, pridajte sa tam, kde ste. 🙏🙏🙏