Aborcjonistka Leah Torres promotorką okrucieństwa. „Nie będę przepraszać za wykonywanie zabiegów"

Dzieci nie krzyczą, kiedy są abortowane, ponieważ najpierw przecinam im struny głosowe... O skandalu poinformował portal LifeSiteNews. Leah Torres, aborcjonistka bardzo aktywna na portalach …More
Dzieci nie krzyczą, kiedy są abortowane, ponieważ najpierw przecinam im struny głosowe... O skandalu poinformował portal LifeSiteNews. Leah Torres, aborcjonistka bardzo aktywna na portalach społecznościowych, napisała na jednym z nich, że jeżeli dzieci, które zabija są dostatecznie rozwinięte, aby mieć krtań, przecina najpierw ją, zatem nie krzyczą.
Aborcjonistka: Dzieci nie krzyczą, kiedy są abortowane, ponieważ najpierw przecinam im struny głosowe
Dzieci nie krzyczą, kiedy są abortowane, ponieważ najpierw przecinam im struny głosowe, zatem nie mają takiej możliwości – wyznała prominentna aborcjonistka związana ze zbrodniczą Planned Parenthood, Leah Torres na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.
O skandalu poinformował portal LifeSiteNews. Leah Torres, aborcjonistka bardzo aktywna na portalach społecznościowych, napisała na jednym z nich, że jeżeli dzieci, które zabija są dostatecznie rozwinięte, aby mieć krtań, przecina najpierw ją, zatem nie krzyczą.
Torres usunęła …
More
togra
To szatan posługuje się ciałem tej osoby. Ona już jest w piekle.
Michał Wojski
Głupia nawet nie wie jak będzie krzyczeć z bólu w piekle,.,.
annaaurelia
powiedziała dzieci... inni mówią płód, zlepek itd......
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
sataniści dobrze wiedzą kogo mordują...