lv.news
11

Homoseksuāļu "svētība": Neskatoties uz milzīgo propagandu, baznīcā nebija pat septiņdesmit cilvēku

Geldernā, Vācijas pilsētā ar 34 000 iedzīvotāju, tēvs Kristians Oldings organizēja 6. maija "svētību šovu" homoseksuālajiem sakariem un konkubinācijām, kurā piedalījās septiņdesmit cilvēku, neskatoties uz milzīgajiem plašsaziņas līdzekļu propagandas centieniem visā Vācijā.

Minsteres diecēze par to publicēja kvēlojošu ziņojumu diecēžu vietnē Kirche-und-Leben.de. Oldings pakāra homoseksuāla propagandas karogu pie sava maltīšu galda, kur viņš vada euharistiju Novus Ordo. No baznīcas skaļruņiem atskanēja sekla popdziesma.

"Tas Kungs tevi svētī," Oldings nočukstēja, mēģinot "svētīt" divus sava baznīcas kora homoseksuālos dziedātājus, uzliekot kreiso roku vienam, bet labo - otram. Oldings jau mēģināja "slepeni" svētīt viņu homoseksālās, fiktīvās laulības 2017. gadā.

Tad pienākusi kārta Oldinga ērģelniekam parādīties kopā ar savu partneri. "Homoseksuāļu svētība" nepārprotami bija iekšējs notikums un iespaidīgs pierādījums tam, ka oligarhu plašsaziņas līdzekļu un vācu bīskapu piespiestās "homoseksuālās svētības" ir "baznīcas" viltus problēma, jo tā ir zaudējusi ceļu, patiesību un dzīvi.

#newsFdazfwclkt