uk.news
35

Небезпечні слова: "В умовах смути потрібно дотримуватись традицій" (Бенедикт XVI)

У січні 2022 року Бенедикт XVI привітав 35-річного Дома Луї Бланкона з обранням на посаду абата в абатстві Тріор у Франції.

Абатство Тріор було засноване бенедиктинцями римського обряду. Промову Бенедикта опублікували на сайті LaNef.net 1 грудня. У монастирі проживає 43 ченці, а Бланкон був обраний у листопаді 2021 року.

Бенедикт XVI заявив про своє розуміння того, що Банкон "усвідомлює масштаб завдань, що стоять перед ним", зокрема, викликаних його малим віком. Він додав: "Мені довелося пройти через щось схоже". Ратцінґера було призначено на посаду архієпископа Мюнхена у віці 49 років.

Бенедикт XVI вважає важливим "не перетворювати це на особистий проект" (як робить Папа Франциск - прим. ред.), а також служити в ім'я єдності, "за часів нинішньої смути важливо не захищати будь-яку теорію, а проживати віру і бути частиною Церкви, дотримуючись традицій, її спадщини та заповіту Святого Бенедикта".

Бенедикт XVI додав: "Наша велика Церква сьогодні справді потребує роси розради". Якщо Бланкон підкориться словам Бенедикта, він незабаром буде усунений Франциском.

#newsGnfiqxswjc