Clicks415

BÓG OJCIEC: Potrzeba jeszcze tak wiele starań, aby pomóc przygotować dusze na Przyjście Mojego Syna umiłowanego, Jezusa Chrystusa

KSIĘGA PRAWDY

sobota, 28 kwietnia 2012 roku, godz. 15.40

Moja córko, te miesiące były trudnym czasem, nie tylko dla Ciebie, ale dla wszystkich Moich umiłowanych dzieci.

Ja Jestem Ojcem stworzenia i Miłości, mam głębokie uczucie wobec każdego Mojego dziecka, bez względu na to, jak Mnie obraża. Potrzeba jeszcze tak wiele starań, aby pomóc przygotować dusze na Przyjście Mojego Syna umiłowanego, Jezusa Chrystusa. W obecnym czasie znaczna część ludzkości cierpi z powodu prześladowań. Te prześladowania to nie tylko bieda i brak pieniędzy, ale i głód ducha.

Jako Ojciec całej ludzkości jestem gotowy posłać z powrotem Mojego Syna, aby odzyskał Swój prawowity Tron. Tylko Ja znam ten czas. Nawet Mój Syn nie jest powiadomiony o tej dacie. Mogę wam powiedzieć, że stanie się to wkrótce i że większość z tego pokolenia, żyjącego dzisiaj na świecie, dożyje Dnia powrotu Mojego Syna w wielkiej Chwale.

Przygotowuję się teraz do zgromadzenia wszystkich Moich dzieci, gdy zabieram je z tej straszliwej otchłani cierpienia, którą muszą znosić na tym pustkowiu. To pustkowie zostało stworzone ręką Lucyfera i wszystkich jego upadłych aniołów, które błąkają się po ziemi od upadku Adama i Ewy.

Dzisiaj dla wielu z Moich dzieci wydaje się niemożliwym uwierzyć we Mnie, Boga, ich Stwórcę i Ojca. Pobłogosławiłem Moje dzieci inteligencją i niezależną wolną wolą, dzięki której mogą wybrać dowolny sposób, w jaki się zdecydują przeżyć swoje życie. Aby prowadzić ich ku Mojemu Królestwu, dałem im dziesięć przykazań, które są wykute w kamieniu. One się nigdy nie zmieniły, ale pomimo to Moje dzieci myślą, że są mądrzejsze niż są, i tworzą nowe sensy, które są w Moich Oczach nie do przyjęcia. Ten czas na koniec panowania wszystkich wypędzonych demonów, a które zapełniły ziemię, jest już prawie zakończony.

Wołam do wszystkich Moich dzieci, aby słuchały. Wasz czas na ziemi, takiej, jaką znacie, dobiega końca. Jednak czeka was Nowa Ziemia, Nowy Raj. Przekroczy on wszystko, co kiedykolwiek moglibyście sobie wyobrazić i jest przygotowywany od pewnego czasu z miłości do każdego mężczyzny, kobiety i dziecka. Zjednoczę wreszcie całą Moją najdroższą rodzinę i wszyscy będziemy żyć w harmonii, pokoju, miłości i radości przez całą wieczność.

Wobec was, którzy wzbraniacie się przed wejściem do Nowego Raju, uczynię wszystko, co jest w Mojej Mocy, aby powstrzymać was od odwrócenia się od tego Dziedzictwa, które słusznie należy do was. Z powodu Daru waszej wolnej woli, którego nigdy wam nie odbiorę, wybór należy do was. Wystarczy jedynie odwrócić głowę i otworzyć serce. Następnie musicie pobiec w Moje Ramiona, abym mógł was zabrać do domu. Jest to Moje najdroższe i najbardziej upragnione życzenie, aby zabrać wszystkie Moje kochane dzieci do domu, do prawowitego miejsca, do którego należą.

Wasz kochający Ojciec
Bóg Najwyższy

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…oslac-mojego-syna-aby-odzyskal-swoj-prawowity-tron
wordpress.com/…ady-to-send-my-son-to-reclaim-his-rightful-throne/

_______________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

BÓG OJCIEC: Błogosławię wszystkich, którzy rozsiewają i rozprzestrzeni…

JEZUS: Zły duch przez ludzkie serca uczyni absolutnie wszystko, aby powstrzymać Słowo Boga

______________________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Wołam do wszystkich Moich dzieci, aby słuchały. Wasz czas na ziemi, takiej, jaką znacie, dobiega końca. Jednak czeka was Nowa Ziemia, Nowy Raj. Przekroczy on wszystko, co kiedykolwiek moglibyście sobie wyobrazić i jest przygotowywany od pewnego czasu z miłości do każdego mężczyzny, kobiety i dziecka. Zjednoczę wreszcie całą Moją najdroższą rodzinę i wszyscy będziemy żyć w harmonii, pokoju, …More
"Wołam do wszystkich Moich dzieci, aby słuchały. Wasz czas na ziemi, takiej, jaką znacie, dobiega końca. Jednak czeka was Nowa Ziemia, Nowy Raj. Przekroczy on wszystko, co kiedykolwiek moglibyście sobie wyobrazić i jest przygotowywany od pewnego czasu z miłości do każdego mężczyzny, kobiety i dziecka. Zjednoczę wreszcie całą Moją najdroższą rodzinę i wszyscy będziemy żyć w harmonii, pokoju, miłości i radości przez całą wieczność."