Clicks4.2K
mk2017
3

Podstawowa różnica pomiędzy tęczą Boga a tęczą ruchu LGBT”.

Sataniści na wzór swego pana, są zwykłymi plagiatorami. O tym ten tekst, który przetłumaczył Jacek:


Geoffrey Grider
I postanowię przymierze moje z wami; a nie będzie zatracone więcej wszelkie ciało wodami potopu; i nie będzie więcej potop na skażenie ziemi. Tedy rzekł Bóg: To jest znak przymierza, który Ja dawam między mną i między wami, i między każdą duszą żywiącą, która jest z wami, w rodzaje wieczne. Łuk mój położyłem na obłoku, który będzie na znak przymierza między mną, i między ziemią” (1 Księga Mojżeszowa 9:11-13, BG).
Czytałem wcześniej o tym, jak firma Skittles zamieniła opakowanie cukierków z „kultową” tęczą na monochromatyczny czarno-biały papierek na cześć uroczystości z paradami LGBT Pride w Londynie w zeszłym tygodniu.
Firma dołączyła do tych uroczystości na początku zeszłego tygodnia dystrybuując limitowaną edycję cukierków w czarno-białych opakowaniach pełnych białych Skittlesów z odciśniętym na nich czarnym „S”. Widziano również w całości białą platformę z logo Sktilles przejeżdżającą wśród tysięcy imprezowiczów uczestniczących w Pride Parade w Londynie. Sprawiło to, że zacząłem myśleć o zasadniczej różnicy między tęczą Bożą a fałszywym tęczowym symbolem ruchu LGBT Pride.

Tęcza, którą Bóg uczynił na niebie jako znak dla Noego składa się z 7 zauważalnych kolorów: czerwonego, pomarańczowego, żółtego, zielonego, niebieskiego, indygo i fioletowego. Cyfra 7 jest ściśle związana z Bogiem i Jego doskonałą kompletnością.
Zwróćmy uwagę na następujące fakty o cyfrze 7:
1. Jest 7 dni tygodnia – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela.

2. Jest 7 kontynentów – Afryka, Antarktyda, Azja, Australia i Oceania, Europa, Ameryka Północna i Ameryka Południowa.

3. Imię Boga [„PAN” w przekładzie UBG – przyp. tłum.] pojawia się 7 razy w Biblii Króla Jakuba – Rdz 22:14, Wj 6:3 i 17:15, Sdz 6:24, Ps 83:18, Iż 2:2 i 26:4.

4. Jest 7 kościołów w Księdze Objawienia – w Efezie, Smyrnie, Pergamonie, Tiatyrze, Sardes, Filadelfii i Laodycei.

5. Gama liczy 7 nut – C, D, E, F, G, A, B.

6. Kiedy światło przechodzi przez pryzmat, jest 7 kolorów – trzy kolory główne i cztery drugorzędne, którą to paletę barw określa się czule akronimem „ROYGBIV”.

7. Układ okresowy pierwiastków liczy 7 poziomów – siedem poziomów okresowości.
Co więcej, jest 7 tajemnic danych apostołowi Pawłowi, 7 chrztów ogniem, 7 wskrzeszeń jak i cały szereg innych siódemek.
Wielokrotności 7 również znajdziemy w narracji biblijnej: proroctwo o 70 tygodniach z Księgi Daniela 9:24 dotyczy 490 lat (7 × 7 × 10). Księga Jeremiasza 29:10 zawierała przepowiednie o tym, że niewola babilońska potrwa 70 lat (7 pomnożone przez 10). Zgodnie z Księgą Kapłańską 25:8 Rok Jubileuszowy miał rozpoczynać się po upłynięciu każdego 49. roku (7 × 7).
Czy zaczynacie mieć to wyobrażenie? Cyfra 7 w Biblii jak i w naturze pokazuje kompletność i doskonałość naszego Niebieskiego Ojca.
Z drugiej strony 6 tak dobrze już nie wypada. Cyfra ta po raz pierwszy wspomniana jest w związku z powodzią Noego, a po raz ostatni pisze się o niej przy okazji znamienia bestii i bitwy Armagedonu. Są to wszystko wyroki za grzech. Znamię bestii zawiera trzy szóstki, co jest całkowitym osądem grzechu.
Jak wiele kolorów liczy tęcza na fladze GLBT Pride? Zgadliście – 6.
Gilbert Baker, artysta i transwestyta, po raz pierwszy stworzył tęczową flagę w 1978 r. Jego flaga tak naprawdę na początku liczyła 8 kolorów – jaskraworóżowy, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, turkusowy, indygo/niebieski i fioletowy, ale stopniowo traciła paski dopóki nie stała się szcześciokolorowa i w takiej postaci jest najczęściej dziś używana. Mówi on, że każdy z tych kolorów ma swoje znaczenie. Jaskraworóżowy symbolizuje seks, czerwień – życie, pomarańczowy – leczenie, żółty – światło słoneczne, zielony – naturę, turkusowy – sztukę, indygo odpowiada harmonii, zaś fioletowy – duchowi.
Flaga straciła swój jaskraworóżowy pasek, gdy Baker poprosił firmę Paramount Flag Company o możliwość ich produkcji na skalę masową, ale materiał ten był zbyt rzadko spotykany i za drogi, by zawrzeć go we fladze. Z flagi zniknął pasek w kolorze indygo przed Parady z okazji obchodów Dnia Geja w 1979 r. Komitet organizujący tę imprezę chciał podzielić ją na pół tak, by każda część powiewała na słupach po obu stronach rynku, stała się więc ona flagą z sześcioma paskami. Baker mówi, że flaga ucementowała się jako symbol międzynarodowy w 1994 r., gdy wykonał długą na ponad kilometr flagę z okazji 25-lecia zamieszek w Stonewall.
Co do tej kwestii dumy… Zawsze było to dla mnie, wierzącego biblijnie, rzeczą dziwną, że ruch LGBT określił swój ruch mianem ruchu „Pride” [ang. pycha, duma – przyp. tłum.]. Biblia mówi, że wszystkie „dzieci pychy” mają nad sobą wyznaczonego króla, by nad nimi panował, a królem tym jest diabeł, ukazany jako Lewiatan w Księdze Joba:
Nawet na to, co wzniosłe, spogląda z góry; on, król wszystkich dumnych zwierząt” [w Biblii Króla Jakuba nie występuje tu określenie „dumne zwierzęta”, a „dzieci pychy”- przyp. tłum.]. No i tak, to 6. miejsce w Biblii, gdzie pojawia się słowo „pycha”. Tak tylko mówię…”

Dziękuję za tłumaczenie w imię Jezusa.
Laudetur Jesus Christus et Maria Immaculata !
zlodziejskie LGBT , chcieli ukrasc Bozy znak ;.Przymierze Pana Boga z Ziemia.
Dlatego im nie wyszlo.
Bos016
Diabeł wszystko małpuje.
mk2017
Znamię bestii zawiera trzy szóstki, co jest całkowitym osądem grzechu.
Jak wiele kolorów liczy tęcza na fladze LGBT Pride? Zgadliście – 6.
Tęcza, którą Bóg uczynił na niebie jako znak dla Noego składa się z 7 zauważalnych kolorów: czerwonego, pomarańczowego, żółtego, zielonego, niebieskiego, indygo i fioletowego. Cyfra 7 jest ściśle związana z Bogiem i Jego doskonałą kompletnością.