Clicks1.2K

Žiadosť o stanovisko hovorcu KBS k hanobeniu Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska na kontroverznej reklame na “transgender” Hell-o-queen 2019

Anton Čulen
222
Vec: Žiadosť o stanovisko hovorcu KBS k hanobeniu Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska na kontroverznej reklame na “transgender” Hell-o-queen 2019. Vážený pán hovorca Konferencie biskupov …More
Vec: Žiadosť o stanovisko hovorcu KBS k hanobeniu Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska na kontroverznej reklame na “transgender” Hell-o-queen 2019.

Vážený pán hovorca Konferencie biskupov Slovenska CSILic. Martin Kramara


Je to síce už staršieho dáta, keď ste 29. 10. 2017 na oficiálnej stránke KBS zverejnili vyhlásenie „K používaniu náboženských obrazov, symbolov a úkonov vo verejnej sfére“. Viac TU: K používaniu náboženských obrazov, symbolov a úkonov vo verejnej sfére.
www.tkkbs.sk/view.php

Zápas o miesto Cirkvi a veriacich vo verejnom živote však nielen pokračuje, ale sa stupňuje.

Vtedy na web stránke ste zverejnili aj fotografie Sedembolestnej Panny Márie Patrónky Slovenska a obrázok anjela s textom: „Anjel Slovenska chráň nás v boji“. Tieto dva náboženské symboly boli vyrobené na moju žiadosť, aby som ich mohol použiť na predvolebných letáčikoch kandidáta na poslanca BSK za ĽSNS vo voľbách do VÚC 2017. Takmer výlučne sa objavovali len na mojich letáčikoch a neoboľševické média i extrémistickí zástancovia bojového ateizmu v ich službách vďaka tomuto Vášmu vyhláseniu spustili ďalší mediálny lynč práve voči mojej osobe. Viac TU:
Hovorca KBS kritizuje kotlebovcov, že zneužívajú Pannu Máriu
www.omediach.com/marketing/11952-hovorca-b…

Ak je poslaním Cirkvi pripraviť učiteľa náboženstva (ktorý si riadne plní svoje povinnosti a je vo veľkej obľube svojich žiakov, kolegov a v úcte vo farnosti), živiteľa rodiny a otca piatich detí, ktorý si verne plní svoje náboženské aj občianske povinnosti o prácu, o česť a dobré meno, kariéru ale aj akékoľvek finančné zabezpečenie, tak ste Vy, pán hovorca, významný predstaviteľ Katolíckej cirkvi v Slovenskej republike, uspeli znamenite… Napríklad aj TU:
K diskusii o postojoch Cirkvi a výsledkoch volieb

www.tkkbs.sk/view.php


alebo TU: Kotlebov kandidát nesmie ďalej učiť náboženstvo, cirkev s ním už neráta
dennikn.sk/…/kotlebov-kandid…

Dnes sa k týmto logám predstavujúcim náboženské symboly okrem mojej osoby už nikto nehlási a okrem spomínanej web stránky TKKBS ich môžete nájsť aj na webe Aliancie za nedeľu – Slovensko, o. z., ktorej som predsedom, prípadne na stránkach v súvislosti s článkami s mojou osobou. Dovolím si tiež pripomenúť, že symbol Sedembolestnej Panny Márie Patrónky Slovenska (Viac TU: Voľby do VÚC: Naši kandidáti na TA3 naživo
www.magnificat.sk/volby-do-vuc-na…),

som mal na predvolebných letáčikoch už aj ako kandidát na predsedu VÚC BSK v roku 2013 a nikoho (ani TK KBS) ani len nenapadlo, aby ma obvinil za „ostentatívne lepenie náboženských symbolov na politické značky“.

Náboženské symboly, predovšetkým krížik nosím už od svojho detstva a vždy to prekážalo predovšetkým extrémistickým zástancom bojového ateizmu z radov KSČ alebo ich poskokom, či už v škole, neskôr v zamestnaní, na vojenčine, počas komunistického režimu. Nosím ich napriek problémom dodnes. Odporúčam Vám prečítať si moju autobiografickú knihu „Kde iní končia, my začíname“, (dá sa ešte kúpiť a stiahnuť zadarmo si ju môžete TU: KDE INÍ KONČIA, MY ZAČÍNAME Kniha. Autor: Mgr. Anton Čulen
alianciazanedelu.sk/archiv/701

kde podrobne opisujem svoj zápas za dodržiavanie základných ľudských práv a úplnej náboženskej slobody počas komunistického režimu, možno, že Vás môj zápas za aplikáciu evanjelia do každodenného života v spoločnosti počas vlády KSČ zaujme aspoň tak, ako blog pána udavača Benčíka a odporučíte ho aj veriacim.

Existuje viacero fotografií z minulosti napr. zo Šaštína, ale aj videa, kde držím na púti náboženské symboly, ako sú Panna Mária, Božie Milosrdenstvo, Slovenský znak, kríž, či socha Panny Márie a transparenty za Zrovnoprávnenie cirkevných škôl so štátnymi školami, za prijatie zmluvy o Výhrade svedomia, či organizujem modlitbové stretnutia za svätenie nedele.
(napr. TU: Z archivu: ROK 2013 Otvorený list organizátorom pochodu Bratislava za život. Organizátori pochodu Bratislava za život sa ospravedlnili za incident s obrazom Božieho Milosrdenstva
alianciazanedelu.sk/archiv/701)

S obrazom Božieho Milosrdenstva ma môžete pravidelne vídavať napr. v Bratislave m.i. počas procesie na sviatok Božieho Tela, pochodoch za život, či Hrdí na rodinu. Napríklad aj v utorok 22. 10. 2019 ste ma určite videli s vlajkou Sedembolestnej Panny Márie a Božieho Milosrdenstva v Dóme sv. Martina počas sv. omše za politikov a sotva Vás napadlo, aby ste ma obvinili so zneužívania Panny Márie, či Božieho Milosrdenstva, hoci nikto iní z politikov tam viditeľne žiaden nábožensky symbol nedržal.

Vážený pán hovorca Konferencie biskupov Slovenska, nepíšem Vám tento otvorený list preto, aby som obhajoval svoju osobu, ale preto, aby ste aspoň tak rýchlo a aspoň tak razantne vystúpil proti hanobeniu Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska na kontroverznej reklame na “transgender” Hell-o-queen 2019, (ktorú na sviatok dušičiek organizuje komentátor denníka SME Matúš Lenický, alias dj B-komplex, či “Matia Lenická”. Na plagáte sa táto osoba vysmieva z veriacich, seba samého zobrazil s rohmi a sebevlastným transgender štýlom ako karikatúru Sedembolestnej Panny Márie,

(Viac TU: Bizarná dušičková transgender akcia, ktorá svojím plagátom hanobí kresťanov, zneužila aj meno RTVS. Médium sa bráni: Nič s tým nemáme
www.hlavnespravy.sk/…/1931122))

ako ste vystúpil na radosť všetkých boľševikov a nepriateľov Ježiša Krista na Slovensku aj v prípade vyhlásenia „K používaniu náboženských obrazov, symbolov a úkonov vo verejnej sfére“ v súvislosti s mojou osobou.
Vážený pán hovorca Konferencie biskupov Slovenska, nielen Vy, ale i celá KBS mlčala, keď bola hanobená naša Nebeská Matka a Sedembolestná Panna Mária, Patrónka Slovenska v kontroverznom divadelnom predstavení Natálka.

(Viac TU: www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch).

Vďaka tomuto mlčaniu sa začala antikresťanská a boľševická demoralizácia a politizácia školstva na Slovensku.
Vážený pán hovorca, mlčali ste, keď bola hanobená Najsvätejšia Trojica a štátny znak Slovenskej republiky – kresťanský symbol – skrze plagát k filmu Mečiar ale aj k filmu Únos (Viac TU: Poslankyňa NR SR N. Grausová dnes podala dve trestné oznámenia: Za hanobenie štátneho znaku SR a za hanobenie Najsvätejšej Trojice na plagáte k filmu Mečiar
Poslankyňa NR SR N. Grausová dnes podala dve trestné oznámenia: Za hanobenie štátneho znaku SR a za hanobenie Najsvätejšej Trojice na plagáte k filmu Mečiar).


Vážený pán hovorca Konferencie biskupov Slovenska,
ubezpečujem Vás, že sa nijako na Vás nehnevám a už dávno som Vám odpustil, ale prosím Všemohúceho Boha, aby Vám udelil hojnosť darov Ducha Svätého a našu Nebeskú Matku Sedembolestnú Pannu Máriu, Patrónku Slovenska, prosím o mocný príhovor, aby ste už konečne odvážne vystúpili proti tomuto nehoráznemu hanobeniu našej Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska ako zdôrazňujú aj páni biskupi: “zasvätenie je ako kadidlo – cítiť jeho vôňu len vtedy, keď sa vloží na rozžeravené uhlie, ktoré horí v našom srdci odhodlanom na ochotnú službu a obetu”, lebo mlčanie Cirkvi v takýchto vážnych veciach je na pohoršenie veriacim.

Boh žehnaj Vás, KBS a celý Slovenský národ, aby zostal verný Kristovi a Cirkvi.

Bratislava 25. 10. 2019
Anton Čulen, predseda AZN

komu: hovorca, predseda, KBS, tajomnik,
Konferencia biskupov Slovenska
CSILic. Martin Kramara
Kapitulská 11
P.O.BOX 113
814 99 Bratislava
In nomine Jesus
Peter(skala)
KristianKeller

pred 1 hodinou

@Peter(skala) Moderovanie môjho profilu je na mojom uvážení. Tak isto záleží aj o charaktere človeka a správy. Inak vy blokujete mňa tak isto, takže blokovanie je vzájomné. Najväčší ste inak akurát tak v klamaní. To smerom k vášmu mylnému pocitu, že vás musím blokovať.

21kristian.keller@gmail.com môžete napísať email a začneme od tial.ja som ťa už …More
KristianKeller

pred 1 hodinou

@Peter(skala) Moderovanie môjho profilu je na mojom uvážení. Tak isto záleží aj o charaktere človeka a správy. Inak vy blokujete mňa tak isto, takže blokovanie je vzájomné. Najväčší ste inak akurát tak v klamaní. To smerom k vášmu mylnému pocitu, že vás musím blokovať.

21kristian.keller@gmail.com môžete napísať email a začneme od tial.ja som ťa už odblokoval, teraz si na rade ty

a čo sa týka diskusie na email.. už viem ako to doapadnu - ako u mnohých... najprv akože ide o uprimnu vymenu nazorov a potom zverenia aj osobne udaje a všetku špinu, čo najdu resp.si predstavia... nie som včerajší:)

Pred tebou už tu bolo viacerých takých... takže pokial si prišiel hladať na GTV uznanie a nie poznanie... máš smolu.

TU sa ludia odhaluju sami... stači pozrieť čo dávaju a ludia už vedia..
apredsasatoci
Peter(skala) aj to je možné, alebo ti došiel dych. Argumentačne si v pýtali. To je osud klamárov.
Aj tvoj kamoš paxus to nevydržal a dvojsečny meč, ktorý ho usvedcil z páchania neprávosti vymazal. Musel. V opačnom prípade by ho to zadusilo.
Peter(skala)
... s posadnutou osobou sa nediskutuje, Otočka. Ako vidíš, na to človek tiež dopláca
In nomine Jesus and one more user like this.
In nomine Jesus likes this.
Paxus likes this.
apredsasatoci
Peter(skala) a ty prečo blokujes? Prezradís obieleny hrob?
Peter(skala)
KristianKeller

pred 6 hodinami

@Peter(skala) Vyzývam na verejnú debatu. Emailovú komunikáciu, ktorá sa zverejní v pdf. Tieto klamstvá a odkazy mi posielate už prekračujú všetky medze.Vidíš, kááááááááááámo ako to je, ked niekto sa hraje na spravodlivého a pravoverného....?

Hovoríš o sprvodlivosti, čistote, diskusii... ale to by si najprv ma musel odblokovať, aby si mal vôbec ako …More
KristianKeller

pred 6 hodinami

@Peter(skala) Vyzývam na verejnú debatu. Emailovú komunikáciu, ktorá sa zverejní v pdf. Tieto klamstvá a odkazy mi posielate už prekračujú všetky medze.Vidíš, kááááááááááámo ako to je, ked niekto sa hraje na spravodlivého a pravoverného....?

Hovoríš o sprvodlivosti, čistote, diskusii... ale to by si najprv ma musel odblokovať, aby si mal vôbec ako taku snahu konfrontovať svoje nazory.

Prísť na GTV, zablokkovať najväčších diskuterov, vrhnuť sa na najslabších a tvariť sa že všetci su zlí, len ty si najlepší... je typické pre ludí, ktorí si nechcu priznať hriech, omyly...

Lenže toto je verejne forum, kde treba diskutovať o témach a nie o tom, kto je aký pravoverní, či lavoverní...

.. takže ked naozaj chceš diskutovať, tak napíš článok a pozvi všetkých ...

Ked sa ti nepáčia nadavky diskutoerov, tak vymaž ich komentare alebo uprav tak, aby nadavky tam neboli a ponechaj ich nazor na danu temu.

Dá sa diskutovať, len treba chcieť konfrontovať svoje nazory
apredsasatoci
Peter(skala) toto beriem ako prorocky hlas, ktorý zaznel z tvojich úst.
Peter(skala)
ved práve... ako môže...? Preto radšej si over odkial čerpaš tie akože svedectva
apredsasatoci
Peter(skala) Ako môže byť diabol, autor 2VK proti? Si schizo?
Argumentuj Božím Slovom a nie svojimi pretenziami, ty obieleny hrob.
Peter(skala)
Otočka, to diablovo svedectvo máš z nemecka, kde diabol hovoril proti 2VK a hovoril o tajomstvach Cirkvi?
Peter(skala)
Otočka, Chapem že si znechutena z hriechov kresťanov, ale my všetci sme hriešnici: Ja, Ty, klerici i lalici.. všetci... a čo povieme, že všetci sme mimo Cirkvi, stratili sme pravo byť Božími Deťmi?

Treba rozlišovať medzi hodnosťou a funkciou.

Tomaš ako so zamestnaním:
Ked ako zamestankyna urobíš niečo zlé, tak v očiach zamestnavatela môžeš startiť svoju hodnotu, ale nie funkciu. Upozorni ťa …More
Otočka, Chapem že si znechutena z hriechov kresťanov, ale my všetci sme hriešnici: Ja, Ty, klerici i lalici.. všetci... a čo povieme, že všetci sme mimo Cirkvi, stratili sme pravo byť Božími Deťmi?

Treba rozlišovať medzi hodnosťou a funkciou.

Tomaš ako so zamestnaním:
Ked ako zamestankyna urobíš niečo zlé, tak v očiach zamestnavatela môžeš startiť svoju hodnotu, ale nie funkciu. Upozorni ťa na chybu (ak nie je priliš velka) a o zamestnanie (funckiu) neprideš. Akurat prideš o hodnotu skvelej zamestnankyne.

... a podobne je to aj v Cirkvi a s Bohom:
ked zhreši knaz, tak to neznamená že prišiel o funkciu knaza
prišiel akorat tak o hodnotu, ktoru mal v očiach ludí, lebo pre jeho hriech mu už nedôveruju tak ako predtým, ale funkcia mu ostava
dyk likes this.
apredsasatoci
Chceš sa dať pokrstiť? Zaplať! Chceš Posledné pomazanie? Zaplať! Chceš Sviatosť manželstva? Zaplať! Chceš prijať Božie telo? Zaplať! A keby sám diabol zaplatil, sa pýtam, skončí v nebi?!
Naozaj veríš tomu, Peter(skala) čo píšeš?

Svedectvo: Raz sa jednému kňazovi zjavil démon a povedal mu: Ďakujeme vám kňazom a biskupom, že máme v pekle toľko duši. Keby vás nebolo, nebolo by ani toľko zatratenych…More
Chceš sa dať pokrstiť? Zaplať! Chceš Posledné pomazanie? Zaplať! Chceš Sviatosť manželstva? Zaplať! Chceš prijať Božie telo? Zaplať! A keby sám diabol zaplatil, sa pýtam, skončí v nebi?!
Naozaj veríš tomu, Peter(skala) čo píšeš?

Svedectvo: Raz sa jednému kňazovi zjavil démon a povedal mu: Ďakujeme vám kňazom a biskupom, že máme v pekle toľko duši. Keby vás nebolo, nebolo by ani toľko zatratenych.
Hiwea
Máte pravdu pán Čulen. Je to smutné, no zároveň veľavravné. Ďakujem Vám za ukážku viery.
Peter(skala)
apredsasatoci

Peter(skala) kde nie je viera, nie je ani Premena, ani rozvazovania, ani zvazovanie. Rkc už ma iného Pána.presne o tejto hereze hovorím... lebo tato hereza vôbec sa neučí ako oficialne učenie Cirkvi, ale prave naopak, už papeži upozornovali že každý kňaz - dokonca aj exkomunikovaní - premenia pravoplatne Eucharistiu.

Vždy sa učilo, že knaz je knazom naveky, pokia…More
apredsasatoci

Peter(skala) kde nie je viera, nie je ani Premena, ani rozvazovania, ani zvazovanie. Rkc už ma iného Pána.presne o tejto hereze hovorím... lebo tato hereza vôbec sa neučí ako oficialne učenie Cirkvi, ale prave naopak, už papeži upozornovali že každý kňaz - dokonca aj exkomunikovaní - premenia pravoplatne Eucharistiu.

Vždy sa učilo, že knaz je knazom naveky, pokial jeho knazstvo nebolo anulovane a to rovnako ako v pripade manželstva. Jediný rozdiel je medzi týmito sviatostami je ten, že manželstvo trvá len do smrti jedného... kdežto knazstvo trvá naveky.

Tie herezy o nepravoplatnosti premenenia tu budu stále; stale sa najde niekto kto bude spochybnovať premenenie knazov, lebo to je typicky duch odporu, ktorý ked chce tak si najde obeť a potom s nou manipuluje na to, aby zdiskreditoval knaza resp.Boha, ktorý skrze knaza premiena.
apredsasatoci
Peter(skala) kde nie je viera, nie je ani Premena, ani rozvazovania, ani zvazovanie. Rkc už ma iného Pána.
Samozrejme, vždy sa nájde nejaky Jozef z arimatrie, či nikodem.
Význam slova SEKTA: kto nezachovava prikázania, Božie Slovo....
K hadovi, ktorý sa volá záborská sa netreba ani vyjadrovať.
Peter(skala)
KristianKeller


kde ty chodiš na tie sektarske nazory, že knazi už nie su knazmi?
Ved knaza môže z knazstva vylučiť jedine papež ako to urobil nedavno s McCarikom, ale nie že niekto si povie: tak tamten sa mi nepači, podla mna je heretik a tak pre mna už nemá knazsku hodnosť.typický sektarsky postoj, už len aby sa sám vyhlasil za papeža alebo nejaká sekta, ktorá ho bude …More
KristianKeller


kde ty chodiš na tie sektarske nazory, že knazi už nie su knazmi?
Ved knaza môže z knazstva vylučiť jedine papež ako to urobil nedavno s McCarikom, ale nie že niekto si povie: tak tamten sa mi nepači, podla mna je heretik a tak pre mna už nemá knazsku hodnosť.typický sektarsky postoj, už len aby sa sám vyhlasil za papeža alebo nejaká sekta, ktorá ho bude uznávať ako niektorých protipápežov a potom z nicvh vyjde aj taká haluz, že svätorečia skutočných heretikov ako napr. Husa, Hitlera a podobne.

Kristian... odporučam ti, zajdi za Svätými.... dnes je Ich sviatok... zajdi na Ich zjavenia a pytaj sa ako je to s heretikmi a nehodnými knazmi... lebo to, ako si sám vysvetluješ vieru a mravy KC, tak ťa to len odvádza od Cirkvi a Boha. Ťahaš za sebou aj iných a za to budeš znašať aj nasledky

Boh Ťa miluje, pýtaj sa Jeho a Jeho Svätých... uvidíš, že ťa nesklamú
KristianKeller
Novus Ordo "Cirkev" na Slovensku nie je vôbec katolícka. Tieto výzvy sú pravdu povediac zbytočné. Mnoho týchto "kňazov" a "biskupov" nemá ani právoplatné svätenia, a sú to heretici a ekumenici.
KristianKeller
@Peter(skala) Vyzývam na verejnú debatu. Emailovú komunikáciu, ktorá sa zverejní v pdf. Tieto klamstvá a odkazy mi posielate už prekračujú všetky medze.
KristianKeller
@Peter(skala) Moderovanie môjho profilu je na mojom uvážení. Tak isto záleží aj o charaktere človeka a správy. Inak vy blokujete mňa tak isto, takže blokovanie je vzájomné. Najväčší ste inak akurát tak v klamaní. To smerom k vášmu mylnému pocitu, že vás musím blokovať.

21kristian.keller@gmail.com môžete napísať email a začneme od tial.
Peter(skala) likes this.