Clicks82
Studio eMisja: O Żydach dobrze lub wcale. www.youtube.com/watch Obóz w Auschwitz nie był "ani obozem polski", a ni tam nie ginęli TYLKO ŻYDZI. Tam ginęli POLACY W TYM MAKSYMILIN KOLBE oraz inne …More
Studio eMisja: O Żydach dobrze lub wcale.

www.youtube.com/watch Obóz w Auschwitz nie był "ani obozem polski", a ni tam nie ginęli TYLKO ŻYDZI. Tam ginęli POLACY W TYM MAKSYMILIN KOLBE oraz inne nacje, ALE NIE ŻYDZI.
Powracamy do trudnego tematu izraelskich nacisków na Polskę. Gościem programu Piotra Korczarowskiego jest profesor Jerzy Robert Nowak.
Młot na posoborowe aberracje
Quel Ten filmik www.youtube.com/watch w 44;44 minucie zawarty jest w tym wywiadzie. Co do prof. Nowaka to jemu zadawaj pytanie o agenturę. A nie odciągaj uwagi od merytorycznego wywiadu i nie zniechęcaj innych do odsłuchania tak ważnego tematu. No chyba, ze o to chodzi jak na trolla przystało
Młot na posoborowe aberracje
Quel 5 godziny temu *www.youtube.com/watch Wlaśnie w tym wywiadzie Nowak przytacza ten filmMore
Quel 5 godziny temu *www.youtube.com/watch Wlaśnie w tym wywiadzie Nowak przytacza ten film
One more comment from Młot na posoborowe aberracje
Młot na posoborowe aberracje
Quel Ty też jesteś agent nr 2. .Nowak agent czy nie prawdę mówi o żydach. A to ci chyba w niesmak.
Nemo potest duobus dominis servire !
Cycero:

Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.

Seneka:

Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.

Jezus Chrystus:

Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie …
More
Cycero:

Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.

Seneka:

Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.

Jezus Chrystus:

Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.

Voltaire:

Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.

Denis Diderot:

Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma... Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!

Maria Teresa:

Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.

Johann Wolfgang von Goethe:

Naród żydowski nigdy nie był wiele wart... Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.

Franciszek Liszt:

Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia - problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.

Stanisław Staszic:

Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.

Napoleon Bonaparte:

Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.

Geroge Washington:

Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga... Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki.

Helmut von Moltke:

Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju.

Benjamin Franklin:

W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.

George Sand:

Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.

Ryszard Wagner:

Żydzi zdobyli wpływn na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.

Jan Matejko:

Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!

Otto von Bismarck:

Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.

Wilhelm II:

Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów.

Henry Ford:

Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.

Roman Dmowski:

Antysemityzm to prostest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.

Michał Bakunin:

Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie.

Charles Lindberg:

Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio.

Norman Davies:

Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.
Nemo potest duobus dominis servire !
NO TO JA WYBIERAM OPCJĘ TRZECIĄ:

PRAWDĘ O ŻYDACH, W SŁOWACH ZNANYCH TEGO ŚWIATA..

GOTOWI ?