m.rekinek
kunegunda kunegunda
Do kogo te słowa o oszczerstwach ?
kunegunda kunegunda
Precz z takimi oszczerstwami ! sam się karm tą swoją nienawiścią podły człowieku !
Voytek
Duda jeszcze przed wyborami mówił o "kompromisach" w sprawie in vitro , to tak jakby z samym diabłem kompromisy zawierać . ZERO ustępstw w sprawie in vitro , ZE-RO !!!
O takich "kompromisach" słyszałem nawet z ust jednego z poskich hierarchów . Szkoda słów .Jeśłi mamy liczyc , jako naród , na Boże łaski , NIE MOŻE BYĆ MOWY O ŻADNYM PAKTOWANIU Z DIABŁEM !!!
m.rekinek
saherb 22.12.2015 12:09

Skandal, wstyd i hańba! Zacznijmy zbierać podpisy pod obywatelskimi projektami ustaw w sprawie obrony życia, by jak najszybciej zatrzymać zbrodniczy proceder zabijania dzieci nienarodzonych.More
saherb 22.12.2015 12:09

Skandal, wstyd i hańba! Zacznijmy zbierać podpisy pod obywatelskimi projektami ustaw w sprawie obrony życia, by jak najszybciej zatrzymać zbrodniczy proceder zabijania dzieci nienarodzonych.
m.rekinek
Jeśli ktokolwiek jest zdziwiony, zaskoczony, zniesmaczony to znaczy ze jest albo bardzo młodą osobą albo kompletnie nie interesuje się tym co działo się wcześniej albo, przepraszam bardzo za słowa, jest nieprawdopodobnie naiwnym. To już kiedyś było i Marek Jurek najlepiej o tym może powiedzieć. prawicarzeczypospolitej.org/aktualnosci,pokaz,58 - to dla tych którym się szukać nie chce. Proszę zwró…More
Jeśli ktokolwiek jest zdziwiony, zaskoczony, zniesmaczony to znaczy ze jest albo bardzo młodą osobą albo kompletnie nie interesuje się tym co działo się wcześniej albo, przepraszam bardzo za słowa, jest nieprawdopodobnie naiwnym. To już kiedyś było i Marek Jurek najlepiej o tym może powiedzieć. prawicarzeczypospolitej.org/aktualnosci,pokaz,58 - to dla tych którym się szukać nie chce. Proszę zwrócić uwagę na datę wywiadu.