Nemeckí lekári varujú pred nebezpečenstvami vakcín proti Corone

(Baron Bodissey, gatesofvienna.net) – Kým na jednej strane silnie propaganda a tlak do očkovania zo strany prevažne štátnych orgánov a nimi podplatených médií hlavného prúdu, stále viac a viac sa začínajú objavovať aj kritické hlasy zo strany odbornej lekárskej obce.

Nižšie uvádzame dva články z PolitikStube o lekároch v Nemecku, varujúcich pred nebezpečenstvami očkovania proti ochoreniu COVID-19.

Článok č.1: Skúsenosti lekára s Coronou

Ako obvodný lekár by som tu chcel opísať svoje skúsenosti.

V našich kartotékach máme okolo 10 000 pacientov. Spolu s ďalšími praxami v okolí sa staráme o predmestie malého mesta.

Vidíme vedľajšie účinky a poškodenia vakcínou v ďaleko väčšej miere než obvykle. A nemám tým na mysli tie „neškodné“, ako sú vysoká teplota, únava, kožné reakcie či „očkovacie ruky“.

Jeden pacient je slepý, potvrdené oftalmológom, ktorý sa má očkovať a má tiež mŕtvicu a záchvat. Silná alergická reakcia. Úplná strata chuti. Prípad nejasných zmyslových porúch. Očkovanie však napriek tomu pokračuje, lebo chcete znovu cestovať.

A teraz majú prísť na rad deti, ktoré Coronou nie sú ohrozené.

Hoci sme mali a stále máme veľmi úzky kontakt s ľuďmi pozitívnymi na Covid, nikto z nášho tímu neochorel. A na začiatku epidémie sme ani nevedeli, že tí pacienti Coronu mali a liečili sme ich bez ochranných prostriedkov.

Naša ordinácia nebola nikdy preplnená, ako sa to občas stáva pri chrípkovej epidémii. Naopak: minulý rok sme posedávali a nudili sa. Pacienti zostávali zo strachu doma.

Teraz nárast prípadov Corony skoro ani nevidíme. No vidíme úzkostné poruchy, depresie, obsesívno-kompulzívne poruchy, osamelosť, existenčné obavy, najmä u chlapcov.

Niekoľko našich pacientov zomrelo. Všetci mali viac ako 80 rokov a viaceré existujúce ochorenia.

Osobne sa obávam budúcnosti, sociálnych a ekonomických dôsledkov úplne pomýlenej coronovej politiky. Zdraví ľudia sú násilne testovaní, zaočkovaní ľudia sa už nestretávajú so zaočkovanými. Tí nezaočkovaní sú ďalej trestaní izoláciou v domovoch dôchodcov.

Očkovanie je nám podávané ako vykúpenie.

Je desivé, ako rýchlo sa spoločmosť zmenila na spoločnosť s črtami diktatúry. Ako lekár už nemôžete verejne vyjadriť svoj názor, aby ste za to neniesli následky.

Článok č.2: Výzva pediatra: „Varujte, prosím, všetkých rodičov pred očkovaním detí na Covid“

Ahoj! Som pediater a momentálne pracujem na klinike. Od začiatku som mal pocit, že toto nie je o boji s vírusovým ochorením. A vlani v apríli sa v Ärzteblatt objavil článok, že nám z toho môže pomôcť len očkovanie. Celé mi to pripadalo veľmi podozrivé.

Väčšina lekárov na mojej klinike je zaočkovaná. Varoval som svojich kolegov a pokúšal sa ich poučiť, lebo neboli informovaní.

Každý týždeň sme dostávali žiadosti o očkovanie, hovorili nám, že všetky vakcíny sú bezpečné a účinné, hoci nám zároveň na stretnutiach s hlavným lekárom bolo ozanamované, že zaočkovaní zamestnanci v Berlíne majú trombózu sínusových žíl.

Celé je to také schizofrenické. Môj šéf pozná môj názor a nechce sa dať zaočkovať, no nevie, ako dlho dokáže znášať ten tlak. U mnohých ide o neznalosť a strach z toho, aby neboli zlými lekármi. Moji kolegovia nechcú bojovať s pravdou.

Svojou profesnou skupinou som nesmierne sklamaný. Mali by sme sa postaviť a zastaviť to, no tento fenomén strachu sa nekončí ani nami lekármi.

Teraz vídam na pohotovosti pre dospelých takmer viac pacientov s vedľajšími účinkami vakcíny, než tých s Covidom. Varujete, prosím, všetkých rodičov pred očkovaním detí na Covid. Existuje dostupné video od lekárov pre slobodné rozhodnutie sa o očkovaní.

Doslov od Dr. Sherri Tenpenny:

„Keď nemôžete spochybňovať najväčší vedecký experiment v dejinách, keď sa ho nemôžete nezúčastniť, keď nemôžete upozorňovať na všetky problémy s ním spojené a keď sú umlčiavaní všetci zdravotnícki profesionáli, ktorí sa ho odvážia spochybniť, potom žijete v štáte globálnej medicínskej tyranie.“

Autor: Baron Bodissey, Zdroj: gatesofvienna.net
Public domain