Jarujestem
Emocje opadły pora wyjaśnić symbolikę. Dwa zwoje Tory są zmyłką, takie twierdzenie jest dobre przed 11.9.2001. Po ataku na WTC widać oczywiście, że zwoje Tory w zestawieniu samolotem przedstawiają atak na WTC. Nikt nie zwrócił uwagi na czołg, który może symbolizować wojnę z terroryzmem, czyli pokłosie ataku na WTC. Daty są ważne, w 1968 zaczęto budować WTC, w tym roku ogłoszono numer alarmowy …More
Emocje opadły pora wyjaśnić symbolikę. Dwa zwoje Tory są zmyłką, takie twierdzenie jest dobre przed 11.9.2001. Po ataku na WTC widać oczywiście, że zwoje Tory w zestawieniu samolotem przedstawiają atak na WTC. Nikt nie zwrócił uwagi na czołg, który może symbolizować wojnę z terroryzmem, czyli pokłosie ataku na WTC. Daty są ważne, w 1968 zaczęto budować WTC, w tym roku ogłoszono numer alarmowy 911, który jest defakto datą alarmu do wojny z terroryzmem, ale też jak twierdzi Magda20 może być datą początku apokalipsy. W 1968 roku Bush kończy Yale, to on wypowiada wojnę z terroryzmem i to on jest wtedy prezydentem. Z różnych źródeł wiem, że Bush jest masonem tak, jak cała jego rodzina. Moneta okolicznościowa, ogłaszająca wszem i wobec wszystkim co ma nastąpić. Zwróćcie uwagę na ogon samolotu tylny statecznik przypomina węglownicę, a statecznik pionowy wygląda jak cyrkiel. Możliwe, że coś przeoczyłem, napisu z monety nie odczytałem, bo być może wzmocniłby moją argumentację, albo ją zdyskredytował.
jac505
Jak dla mnie to jest zestawienie dat i wydarzeń, w których trudno dostrzec związki. A ta szekla z samolotem i zwojami pism ? Gdyby tam był jeszcze numer 911 to byłaby to "prorocza" zapowiedź. Króluj nam Chryste !
Julia Pole
ale ten wzór szekla pokazuje zwój tory, a nie dwie wieże....Chwalą się swoją siłą militarną i duchową, co w tym dziwnego? Bardziej mnie zastanawia 1+9+6+8=24=2+4=6. Nie mam fiksacji numerologicznej, ale ci co rządzą światem (masoni, sataniści i inni) - mają.
Jarujestem
Julia Pole
"ale ten wzór szekla pokazuje zwój tory, a nie dwie wieże..."
Tak można było myśleć przed 2001.9.11, teraz tylko oceniamy co widziemy. Dokończ pełnej analizy szekla i informacji z grafiki powyżej.
Magda20
zgadza sie, oni wprost nie daja do zrozumienia tylko wszystko ma byc zakamuflowane ale dla bystrych jest widoczne, nie trzeba byc takim naiwnym wierzac w przypadki, rok 68´´byl rokiem rewolucji nawet w Polsce . swps.pl/…awa/aktualnosci/17788-1968-rok-ktory-zmienil-swiatMore
zgadza sie, oni wprost nie daja do zrozumienia tylko wszystko ma byc zakamuflowane ale dla bystrych jest widoczne, nie trzeba byc takim naiwnym wierzac w przypadki, rok 68´´byl rokiem rewolucji nawet w Polsce . swps.pl/…awa/aktualnosci/17788-1968-rok-ktory-zmienil-swiat
Magda20
Dla tych którzy nie wiedza to po napadzie na WTC został odtrąbiony poczatek Apokalipsy w mediach. Gdyz wtedy mogli sie dobrac do wschodu a im sa potrzebne te ziemie aby nastapilo ostateczne starcie dobra ze zlem na rowninie Megido. Czytajcie Apokalipse. Jesli ktos mysli ze Apokalipsa bedzie trwala chwilke ,wszyscy będą osądzeni i koniec swiata to myli sie, Apokalipsa jest opisem wydarzen ktore …More
Dla tych którzy nie wiedza to po napadzie na WTC został odtrąbiony poczatek Apokalipsy w mediach. Gdyz wtedy mogli sie dobrac do wschodu a im sa potrzebne te ziemie aby nastapilo ostateczne starcie dobra ze zlem na rowninie Megido. Czytajcie Apokalipse. Jesli ktos mysli ze Apokalipsa bedzie trwala chwilke ,wszyscy będą osądzeni i koniec swiata to myli sie, Apokalipsa jest opisem wydarzen ktore juz dzieja sie w sposob zaplanowany aby ujawnil sie Antychryst i jak najwiecej ludzi pociagnac do piekla. To jest boj o dusze.
Nikt z bliższej i dalszej rodziny niewolnika nigdy nie będzie potępiony, ze względu na niewolnika.
Jarujestem
Magda20 dodam, Melania Calvat w swoich proroctwach przekazała, że apokalipsa będzie trwała 35 lat.
NOWAERA
JarujestemStąd czas czasów i pół czasu? Ciekawe bo większość ma na myśli trzy i pół roku... Czas u Boga to chwilka, a u ludzi dużo więcej.