Clicks701
csk.news
12

Bartholomew bol vydieraný, podplatený na rozpoznanie ukrajinskej skupiny Filaret

Konštantínopolský patriarcha Bartholomew bol podplatený a vyhrážaný aby rozpoznával skupiny okolo exkomunikovaného ukrajinského biskupa Filareta Denysenka.

To sa deje s pomocou Aamerického Ministerstva Zahraničia, Jamesa Georgea Jatrasa, bývalého amerického diplomata a republikánskeho poradca, ktorý píše na Strategic-cultur.org (17. novembra).

V júli Ministerstvo Zahraničných Vecí varovalo Grécko-Katolícku Arcidiecézu Ameriky, že vedeli, že Bartholomew zneužil približne 10 miliónov dolárov získaných na výstavbu Grécko Pravoslávnej Cirkvi sv. Mikuláša v New Yorku.

Štátne oddelenie sľúbilo, že bude ignorovať túto záležitosť, ak by Bartholomew udelil autocefaliu ukrajinskej pro-režimovej skupine Filaret. Jatras píše, že USA ďalej zaplatili Bartholomewovi 25 miliónov dolárov za to, aby sa to stalo.

Ukrajinský prezident-bábka Poroshenko bol poverený dodať hotovosť počas svojej návštevy 9. apríla v Konštantínopole, ale dodal len 10 miliónov dolárov a zvyšok si sám ponechal.

Keď sa o tom dozvedel Bartholomew, odmietol vyslať delegáciu na júlovú oslavu 1030. výročia krstu Ruska v Kyjeve. Takže, Poroshenko bol nútený odovzdať ukradnuté peniaze.

Obrázok: Βαρθολομαῖος © president.gov.ua, CC BY-SA, #newsAisbwpdada
Libor Halik shares this
701
Ukrajinu jako Sýrii rozvrací světovládné elity.

Po 3.světové válce už ukrajinský stát nebude v dnešní podobě existovat dle proroctví blahoslaveného Bronisława Markiewicza, či arcibiskupa Ciepłaka.
Libor Halik
Je proroctví athoských mnichů, které řekli Strelkovovi, že Ukrajina sebere Pravoslavné církvi moskevského patriarchátu slavné kláštery Kyjevský a Počajevský. Půl roku poté však se Ukrajinci spojí s Ruskem. Což dle jiného proroctví má nastat (to spojení Ukrajiny a Ruska) až v tom čase 3. světové války, když Izrael vyzve Západ k přepadení vlasti Rusů.
One more comment from Libor Halik
Libor Halik
Tak robia tí cirkevní hodnostári, čo neveria v Boha, hryznú sa iba o peniaze: "Bartholomew zneužil približne 10 miliónov dolárov získaných na výstavbu Grécko Pravoslávnej Cirkvi sv. Mikuláša v New Yorku. Štátne oddelenie sľúbilo, že bude ignorovať túto záležitosť, ak by Bartholomew udelil autocefaliu ukrajinskej pro-režimovej skupine Filaret. Jatras píše, že USA ďalej zaplatili Bartholomewovi 25 …More
Tak robia tí cirkevní hodnostári, čo neveria v Boha, hryznú sa iba o peniaze: "Bartholomew zneužil približne 10 miliónov dolárov získaných na výstavbu Grécko Pravoslávnej Cirkvi sv. Mikuláša v New Yorku. Štátne oddelenie sľúbilo, že bude ignorovať túto záležitosť, ak by Bartholomew udelil autocefaliu ukrajinskej pro-režimovej skupine Filaret. Jatras píše, že USA ďalej zaplatili Bartholomewovi 25 miliónov dolárov za to, aby sa to stalo. Ukrajinský prezident-bábka Poroshenko bol poverený dodať hotovosť počas svojej návštevy 9. apríla v Konštantínopole, ale dodal len 10 miliónov dolárov a zvyšok si sám ponechal. Keď sa o tom dozvedel Bartholomew, odmietol vyslať delegáciu na júlovú oslavu 1030. výročia krstu Ruska v Kyjeve. Takže, Poroshenko bol nútený odovzdať ukradnuté peniaze."