Clicks73
uk.news

Кров святого Януарія: архієпархія перенесла диво на один день

1 травня в Соборі Неаполя, в 200 км на південь від Риму, були зачитані молитви в очікуванні скипання крові покровителя міста, святого Януарія, яке відбувається в суботу перед першою неділею травня.

Проте, нічого не сталося. Ампула з затверділої кров'ю не змінила свого стану, пророкуючи темні часи.

У неділю архієпархія влаштувала театральну виставу, повідомивши, що кров скипіла в неділю о 17:18 (на день пізніше). "Я бачила диво своїми очима," - написала Януарія Піромалло на сторінках брехливого видання IlFattoQuotidiano.it. Архієпархія повідомила її про те, що трапилося, за допомогою повідомлення, після чого вона поспішила в собор.

Коли вона прибула в собор, в ньому нікого не було, включаючи любителя сидіти на підлозі, архієпископа Батталья, який з'явився через кілька хвилин. Януарія "сиділа на самоті на першій лаві, яку зазвичай займають представники духовенства".

У неї є власне пояснення того, що трапилося: "можливо, святий хотів переконатися, що люди дотримуються соціальної дистанції". Більше схоже на те, що святий Януарій втомився виступати перед брехунами і противниками католицької церкви серед духовенства.

#newsLlbzhsltmn