Clicks2.2K
Coburg
15

Ameriku zasahuje „vakcínová ľútosť“ tých, ktorí sa nechali zaočkovať

Ameriku zasahuje „vakcínová ľútosť“ tých, ktorí sa nechali zaočkovať

(S.D. Wells, Natural News) – Práve tak ako pri ľútosti po tom, čo utratíte kopu peňazí za nejaký produkt, o ktorom si uvedomíte, že ho nechcete a že ste ho nemali kupovať, zažívajú milióny Američanov takzvanú „vakcínovú ľútosť“ po tom, čo sa dali zaočkovať vakcínami proti ochoreniu Covid-19.

Časom sa totiž ukazuje, že tieto vakcíny pomerne často narúšajú centrálny nervový systém a spôsobujú krvné zrazeniny.

U mnohých ďalších zaočkovaných ide o ľútosť kvôli ich príbuzným, priateľom, susedom a spolupracovníkom, ktorí následkom očkovania zomreli. Najhoršie na tom je, že „zákazníci“ nemôžu vakcíny „vrátiť“.

Zlý vklad, žiadny výnos. Je jedno, že máte svoj „recept“ (doklad o zaočkovaní či vakcinačný pas), pretože akonáhle sa vo vašich bunkách usadia kódy mRNA, nedajú sa NIJAKO anulovať.

Vkradnú sa dovnútra ako otrávený trójsky kôň a napadnú bunkový priestor aj odkazy medzi vašou DNA a vašou RNA.

A je to. Ste úplne pripravení. Prekódovaní na uvádzanie neobmedzeného množstva hrotových proteínov do vašej krvi, ktoré putujú oveľa ďalej než len do boľavého svalového tkaniva vašej ruky, do ktorej pichli tú technológiu.

Praskol vakcínový „svalový mýtus“: Hrotové proteíny NAOZAJ opúšťajú vaše bunky a vašou krvou putujú po celom tele

Hrotové proteíny opúšťajú bunku (uvoľňujú sa z nej) a odchádzajú z miesta vpichu, putujúc vaším telom a mozgom, v rozpore s tým, čo všetkým hovorili podlí výrobcovia vakcín, skorumpovaná FDA (Agentúra pre lieky a potraviny) a ich spolusprisahanci v CDC (Centrum pre kontrolu ochorení) či regulačných úradoch Európskej únie (EMA).

Ak chcete pochopiť vedu, tú skutočnú vedu ohľadom mRNA, načúvajte vedcom, ktorí ju vytvorili, ktorí ju objavili, zaviedli a práve teraz pískajú na poplach.

Pripravte sa na „precitnutie“, na pravdu o týchto špinavých očkovaniach proti vymyslenej falošnej pandémii Covid-19.

Predané! Teraz, po tom, čo polovica všetkých Európanov a Američanov dostala aspoň svoje prvé očkovanie proti Covid-19, milióny pacientov zisťujú okamžité či zvláštne oneskorené poškodenia vakcínou, z ktorých niektoré sa zdajú byť trvalé.

Medzi najvážnejšie (okrem smrti) patria strata zraku, strata sluchu a krvnými zrazeninami zanesené orgány.

„Predali“ vám lož, zdarma. Teraz mnohí ľudia trpia stratou motorických schopností, schopnosti vykonávať jednoduché úlohy, ktoré pred vakcínou v pohode zvládali, no teraz už len sotva alebo vôbec nie.

Problémy im robia činnosti ako sú držať pohár s vodou, vyčistiť si zuby, viesť auto, bežať a tak ďalej.

Toto je ľútosť kupujúceho toho najextrémnejšieho druhu a títo ľudia začínajú prichádzať na to, PREČO sú vakcíny zadarmo a prečo ich zavádzajú s toľkou propagandou a bonusmi „zdarma“.

Ľútosť kupujúceho tradične súvisí s drahými položkami

Zvyčajne sa takáto „ponákupná ľútosť“ týka vecí ako sú motorové vozidlá či nehnuteľnosť, no teraz pramení z niečoho, čo zákazníci dostali zadarmo a je to pokazené – zo špinavých vakcín.

Čo vás na koronavíruse tak vystrašilo, že ste sa ponáhľali dať si pichnúť experimentálnu vakcínu?

Odvolali by ste ju teraz, vrátili to a odstránili funkciu mRNA vytvárania cudzorodých proteínov, ktorá je teraz súčasťou toho, kto ste a akí ste?

Spomínate si na deväťdesiate roky, kedy všetci zástancovia prírodného zdravia volali po zákaze geneticky modifikovaných organizmov?

Mali na to dobrý dôvod. Potraviny sú teraz pokazené génmi, vytvárajúcimi pesticídy. Dnes, o tridsať rokov neskôr, je vaše telo kazené génmi, vytvárajúcimi prióny (súčasť hrotového protinu).

Vy by ste tak mohli skončiť s chorobou šialených kráv, trpiac psychózou v boji proti „votrelcom“ – patogénom, na ktorých vytváranie je teraz naprogramované vaše telo a šíria sa vašou krvou.

Toto je oveľa viac než nejaká „doba duševnej nepohody“. Oveľa viac, než pocity ľútosti a úzkosti po realizácii významnej kúpy. No ako k tomu došlo u polovice všetkých ľudí na Západe?

Nazýva sa to kognitívna disonancia, kedy ľudia robia to, k čomu sa cítia byť nútení vonkajšími silami, aby sa na podvedomej úrovni vyhli stresu. Médiá nastavujú všetkých „sledovateľov“ na konečnú úľavu zo stresu a tou je povakcinačná istota, no je to pasca.

Rovnaká pasca ako vyjsť si na piesčitú plytčinu po veľmi silnom „odlive“ tesne predtým, ako príde cunami. Niet tam žiadneho úniku.

Záver

Ak ste boli zaočkovaní proti covidu, tak ste premeškali tú lepšiu možnosť. Kľúčom, ktorý buduje imunitu, sú vitamín D, zinok a liečivé huby. Prizrite sa aj sile superpotravín a rastlinných tinktúr.

Ak ste už toxické očkovanie či dve dostali a pociťujete vedľajšie účinky, krvné zrazeniny alebo iné nepriaznivé udalosti, navštívte stránku CovidVaccineReactions.com.

Potom si nalaďte svoju internetovú frekvenciu na Pandemic.news, aby ste mali aktuálne správy o týchto zločinoch proti ľudskosti, vykonávaných pod pláštikom očkovania.

Použité zdroje: Pandemic.news, NaturalNews.com, TruthWiki.org, GlobalJustice.org, NOQReport.com, PeerFinance101.com

badatel.net/…-vakcinova-lutost-tych-ktori-sa-nechali-zaockovat/
Samson1
Já dnes dostal dopis od VZP abych se postavil registrací do řady. Určitě. 😱
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ja som tiež členom a nič také zatiaľ.
Samson1
Dostala to sesta 66, švagr 66 a já 71. Podle roků hurá na důchodovou reformu.
poli75
Dobre ale čo robit ak sme vakcinu odmietli, odmietame a budeme odmietat , ale oni nas odstrihnu od zdroja duchovnej a telesne potravy? zakažu nam vstup do chramov a do obchodov?
Caesar
poli75
treba ten diablov znak odmietnut a Boh sa uz postara o nas dalsí zivot.
Modré Hluboké Nebe
A co chceš - věčný život, nebo se napchávat odpadky tohoto světa? Tak zemřeš pro Krista - nechce se ti?
poli75
modre nebe, mne je to celkom aj jedno, ved na tom svete už je tak odporne, že sa mi často ani žit nechce, ale mam tri male deti a neviem ako by to dopadlo pre nich žit bez rodičov alebo ak by skončili na adopcii niekde pri nieakých pedofilov alebo v detskom domove, takže zmýšlam inak ako ty
johanika
"Preto vám hovorím: Nestarajte sa o svoj život..."
Všetko je v rukách Božích a čím skôr sa úplne odovzdáme výlučne do Jeho rúk, povieme Fiat, tým skôr získame väčší pokoj pre život.
apredsasatoci
poli75
Treba žiť, keď žiješ!
Deti potrebujú rodičov!
Ez34
Modré Hluboké Nebe
Poli 75. Všichni někoho máme. Nikomu se nechce druhé opouštět. Ale znovu říkám - znáš něco lepšího než vše bezvýhradně svěřit Kristu, DÁT SE MU A DÁT MU I VŠE OKOLO, RODINU, DĚTI, PŘÍBUZNÉ, a znovu se shledat v nebi a napořád? Strach o druhé je přirozený a Bůh to ví. Ten kdo žije sám to má určitě daleko jednodušší, ale zemřít musíme stejně všichni. Jde o to, zda budeme s Bohem smířeni, nebo ve …More
Poli 75. Všichni někoho máme. Nikomu se nechce druhé opouštět. Ale znovu říkám - znáš něco lepšího než vše bezvýhradně svěřit Kristu, DÁT SE MU A DÁT MU I VŠE OKOLO, RODINU, DĚTI, PŘÍBUZNÉ, a znovu se shledat v nebi a napořád? Strach o druhé je přirozený a Bůh to ví. Ten kdo žije sám to má určitě daleko jednodušší, ale zemřít musíme stejně všichni. Jde o to, zda budeme s Bohem smířeni, nebo ve svém zoufalství, že zde na tomto světě není vše podle mých lidských představ. Není, nebylo a nebude. Pravou vlast máme jen v nebi v Kristu. Tak hleďme jen na Krista, nahoru a nedělejme si starosti s tím co dnes budeme jíst, kde budeme spát, Bůh to všechno ví. A navíc, těch kdo se utíkají pod Boží ochranu se ani nic z tohoto zla této země nemusí dotknout.
Andrea Gažúrová
Nielen čakať na zázrak. V prvom rade musíme my niečo urobiť, bojovať a potom Pán Boh pomôže.
Modré Hluboké Nebe
Andrea - V první řadě hledat království nebeské, vše ostatní nám bude přidáno. Nebo chceš jít na komatoviče s lopatou?
Roberto 55
Podla spravy, ktora unikla cez whistleblowera, ze umrelo uz okolo 45 tisic ludi v dosledku "vakcin", ide o unik informacii iba z jedneho "systemu" kde kopia info o poskodeniach vakcinami...V USA je takichto systemov dokopy 11, teda predstavme si, ze by zacali informacie unikat aj z ostatnich...
Samson1
Podle Billa Gatese pokud se vakcinace povede, tak se podaří zredukovat lidstvo o 10-15%, což je miliarda lidí. U prasečí chřipky se jim to nepovedlo, lidé odmítli vakcinaci, musela se spálit.
Hejhou
být a zůstat BIO ne GMO!