ľubica
217

Keď vakcíny zlyhali, zaviedli Japonci v 09/2021 ivermektín a porazili pandémiu

(Lance D Johnson, Natural News) – Japonsko práve „sploštilo“ svoju doposiaľ najväčšiu pandemickú krivku. Dokázalo to pomocou legalizácie a hromadného zavedenia ivermektínu.
V takmer každej inej krajine sa počty prípadov a denné úmrtia s každou nasledujúcou vlnou pandémie zvyšovali. Lockdowny, izolácie, rúška a masové očkovacie programy nepomáhali a len situáciu s chorobnosťou a hospitalizáciami zhoršovali.

Obmedzovanie dostupnosti účinných liekov je možné považovať za zločin proti ľudskosti. Jeho následkom je ochromenie schopnosti ľudstva vyrovnať sa s obyčajnou respiračnou chorobou.
V Japonsku však svitla nová nádej. Tam totiž namiesto neliečenia a šikanovania ľudí sprístupnili ivermektín pre širokú verejnosť. Ten následne pomohol ľuďom nielen vyliečiť sa z covidu, ale zároveň aj získať lepšiu a dlhotrvajúcejšiu prirodzenú imunitu.
Japonsko sa obáva farma firiem, je si vedomé škôd, ktoré páchajú na ľudských životoch
Keď príde na dôveru vo farmaceutické firmy, Japonsko je jedným z najopatrnejších národov na svete.
Po tom, čo sa dostali na trh vakcíny od Pfizer/BioNTech, Japonsko čakalo ďalšie extra 2 mesiace, kým ich sprístupnilo verejnosti.

Historicky sú Japonci celkovo otvorenejší pri priznávaní poškodení po očkovaní (narozdiel od nás, kde úrady všetko tvrdošijne zatĺkajú). Zároveň sú omnoho rýchlejší v ochrane svojho obyvateľstva pred toxickými vakcínami.
Napríklad, aj pri detskom očkovaní do 1. roku veku odporúčajú Japonci svojim deťom oveľa menšie množstvo vakcín než ostatné krajiny.
Nie je preto prekvapením, že Japonsko dosahuje tretiu najnižšiu mieru novorodeneckej úmrtnosti zo všetkých rozvinutých krajín. Nejde o žiadnu náhodu.
Medzinárodná štúdia z 34 rozvinutých krajín zistila, že detská úmrtnosť klesá s počtom podávaných vakcín.

Skôr ako Japonsko sprístupnilo svojmu obyvateľstvu vakcínu Pfizer, stále pracovali na vlastnom liečebnom protokole a v januári 2021 sa potĺkali s takmer 9000 novými prípadmi denne.
Začiatkom februára tiež zaznamenávali okolo 100 úmrtí denne. V tom období vlády ostatných krajín vyvíjali na Japonsko silný tlak, aby prestalo vakcíny testovať, rýchlo ich schválilo a bezodkladne zahájilo očkovaciu kampaň.

Po zavedení vakcín sa na zhruba 2 mesiace zdalo, že nové prípady infekcie ustupujú. Avšak už 12. mája 2021 dosiahla pandémia nového vrcholu s približne 7000 novými prípadmi infekcie denne. No a 25. mája 2021 už mali opäť zhruba 100 úmrtí denne.
Súčasne sa zrýchľovalo aj masové očkovacie úsilie. Začiatkom júla 2021 podávali v Japonsku okolo 1,5 milióna dávok denne. To je akoby 23-krát menšie Slovensko podávalo 65 000 dávok denne (v súčasnosti sa v priemere podáva len asi 1000 až 2000 dávok).
No a koncom augusta 2021 dosiahlo Japonsko zaočkovanosť približne 70% spôsobilej populácie (57,5% celkovej populácie).
Napriek tomu, vysoká miera zaočkovanosti mala negatívne výsledky. Pred rokom, dňa 20. augusta 2020, keď sa ešte neočkovalo, malo Japonsko 832 nových denných prípadov infekcie. O rok neskôr, po masívnom očkovaní, malo 22. augusta 2021 rekordných 22 301 prípadov Covid-19 za jediný deň!
No a počet úmrtí v auguste 2021 bol v priemere 5-krát vyšší ako rok predtým, keď ešte neboli k dispozícii vakcíny.

Ivermektín pomohol Japonsku sploštiť covidovú krivku

Zdá sa, že vakcínami posilnená pandémia sa vymkla spod akejkoľvek kontroly. Japonsko sa však rozhodlo urobiť niečo iné ako USA, EÚ a ďalšie zlyhávajúce štáty, ktoré sa spoliehajú výhradne na rúška a vakcíny.
V septembri 2021 krajina masovo zaviedla ivermektín a pacientov začala liečiť dôstojnejšie.
Netrvalo dlho a počty nových prípadov Covid-19 prudko klesli. Do polovice októbra 2021 sa znížili z augustových vyše 25 000 na 600. Koncom októbra to už je len okolo 300 prípadov denne, čo je najnižší počet za posledný rok.

Agentúra Associated Press (AP) sa pokúsila pripísať zásluhy za tento rýchly úspech vakcínam a rúškam, napriek tomu, že tieto dve veci zlyhávali po celý predchádzajúci rok!!!!!!!!!!!!!!
Ako sa postupne viac a viac Japoncov vyliečilo, počet vykonaných denných testov klesol na tretinu a ich pozitivita taktiež klesla – z pôvodných vyše 25% v polovici augusta 2021 na menej než 1% v strede októbra 2021.
Na následujúcom grafe si pozrite priebeh pandémie v Japonsku od jej vypuknutia po koniec októbra 2021:
Ivermektín priniesol rýchle zotavenie krajiny z pandémie. Japonsku sa podaril najdramatickejší zvrat situácie v strede ich najhoršej vlny.
To samozrejme neznamená, že Japonsko je už za vodou. Ak aj však prídu nové vlny v budúcnosti, dnes už vedia, ako sa s nimi rýchlo a účinne popasovať.
No a ponaučenie pre našich covidových „expertov“ z vlády a konzília „odborníkov“?
Radšej, než sa držať starých zlyhaných riešení (vakcíny, rúška) alebo vymýšľaní nových atómových bômb (plošné testovanie), mali by si zobrať príklad z Japoncov, lebo ako sa vraví:
„Múdry sa učí z chýb (a úspechov) iných, len hlupák z chýb vlastných.“

Autor: Lance D Johnson,
Zdroj: naturalnews.com,
Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články
Pandémia očkovaných: Najzaočkovanejšie štáty majú najvyšší výskyt covidu

Vakcíny nefungujú: Podľa štúdie z Harvardu najzaočkovanejšie krajiny majú najviac prípadov covidu

Vakcínové fiasko: Island zažíva najväčšiu vlnu napriek takmer 100% zaočkovanosti dospelých

Tvorca vakcíny od Pfizeru vraví, že ani očkovanie nevráti život do normálu