lv.news
7

Āfrika: Nabadzība ceļas pret Bergaylio

Pēc Malāvijas, Zambijas un Nigērijas arī Ganas bīskapu konference ir noraidījusi Franciska homoseksuālisma propagandu, kas pausta "Fiducia supplicans". Deklarāciju 21. decembrī parakstīja bīskaps …More
Pēc Malāvijas, Zambijas un Nigērijas arī Ganas bīskapu konference ir noraidījusi Franciska homoseksuālisma propagandu, kas pausta "Fiducia supplicans".
Deklarāciju 21. decembrī parakstīja bīskaps Matthew Kwasi Gyamfi, 66 gadus vecais bīskaps no Sunyani, kurš ir bīskapu konferences priekšsēdētājs.
Bīskaps Kwasi atzīmē truismu, ka Baznīcai nav tiesību sniegt "svētību", ja tā kaut kādā veidā piešķirtu morālu leģitimitāti homoseksuālām attiecībām vai ārlaulības seksuālajai praksei.
Svarīgākais punkts: "Deklarācijā teiktā svētība, ko var piešķirt ikvienam, attiecas uz lūgšanām, ko cilvēki var lūgt. Tiem, kas ir grēka stāvoklī, lūgšanas ir paredzētas, lai vestu viņus uz atgriešanos. Tāpēc lūgšanas par personām, kas ir viendzimuma attiecībās, nav paredzētas, lai leģitimizētu viņu dzīvesveidu, bet gan lai vestu viņus uz atgriešanās ceļu".
Secinājums ir tāds, ka "priesteri nevar svētīt viendzimuma savienības". Ar "Fiducia supplicans" Franciska šķelšanās ir sasniegusi jaunu virsotni.
Mākslīgā …More