Clicks194
kajtek
3
Dzień 11 - "Maryja Niepokalana - Matka cierpienia i trwogi" youtube.com/watch?v=bHFPjh7zPvYMore
Dzień 11 - "Maryja Niepokalana - Matka cierpienia i trwogi"
youtube.com/watch?v=bHFPjh7zPvY
przeciwherezjom
Jest gdzieś jakaś publikacja tekstowa tych rozważań? Proszę o link.
Beatus 1
Nie znam linku. Opublikowane są w książce pt: "Tak, widziałem Niepokalaną". Jest to zbiór 33 listów księdza Dolindo Ruotolo do duchowych córek, wysyłanych z Rzymu, gdzie był przesłuchiwany przez Święte Oficjum (w zbliżonym czasie śledztwu poddawany był również ojciec Pio). Polecam tę książkę. Lubię ostrożnych/rozważnych katolików, więc jestem ciekawa Twojej opinii.
przeciwherezjom
Dzięki. Kilka Jego drobnych książek przeczytaliśmy. Co do opinii, to nieraz na tym blogu podpierałem się tym świętym kapłanem - szczególnie jego pokornym posłuszeństwem wobec często skorumpowanych władz kościelnych (miał tego świadomość). Teraz wielu błądzi odrzucając posłuszeństwo, szanuje się ich jako wielkich proroków, wizjonerów, a przykład ks. Dolindo demaskuje ich oszustwo. Tak jak mówił O.…More
Dzięki. Kilka Jego drobnych książek przeczytaliśmy. Co do opinii, to nieraz na tym blogu podpierałem się tym świętym kapłanem - szczególnie jego pokornym posłuszeństwem wobec często skorumpowanych władz kościelnych (miał tego świadomość). Teraz wielu błądzi odrzucając posłuszeństwo, szanuje się ich jako wielkich proroków, wizjonerów, a przykład ks. Dolindo demaskuje ich oszustwo. Tak jak mówił O. Pio, że ks. Dolindo to wielki święty. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że jego dzieła są wielką podporą duchową w naszych czasach.