Engel44
😇 👍 👍 Tylko Jezus jest moim Panem !
malgorzata16
Zwracajcie się ku Mnie.Patrzcie na Mnie i postrzegajcie Mnie we wszystkim,co widzicie w każdej chwili,a wszystko się zmieni.Taką właśnie decyzję musicie podjąć i nie wolno wam nigdy od niej odstępować,nawet jeśli czasem wydaje się to niewykonalne.Przeze Mnie bowiem wszystko jest możliwe.Zniosę wszelkie granice.Ciężary,które wydają się nie do zniesienia,staną się lżejsze.Świat ,w którym żyjecie,…More
Zwracajcie się ku Mnie.Patrzcie na Mnie i postrzegajcie Mnie we wszystkim,co widzicie w każdej chwili,a wszystko się zmieni.Taką właśnie decyzję musicie podjąć i nie wolno wam nigdy od niej odstępować,nawet jeśli czasem wydaje się to niewykonalne.Przeze Mnie bowiem wszystko jest możliwe.Zniosę wszelkie granice.Ciężary,które wydają się nie do zniesienia,staną się lżejsze.Świat ,w którym żyjecie,nie będzie już wrogi,lecz przyjazny.Myślcie o Mnie,jak o wodzie,która gasi pragnienie.Śpiewajcie Moją Pieśń a świat będzie tańczył.Nie Jestem opatrunkiem,lecz Uzdrowieniem.Leczcie się przeze Mnie,pokrzepiajcie się Mną,mieszkajcie we Mnie.Wtedy razem ze Mną będziecie mogli decydować o zdarzeniach na tym świecie.
Tak mówi Miłość.
Ks.Piotr Natanek "Nie bój się" - w liturgii sakramentu małżeństwa komentarz na zakończenie.Str.78
jerzy1
Wielki jest nasz Bóg !!!!
marga61
Bardzo piekna piosenka.Dziekuje. Ten pierwszy namalowany obraz MILOSIERDZIA BOZEGO powinien byc umieszczony w kaplicy w Lagiewnikach. Kto przypatrzy sie obrazowi w Lagiewnikach pedzla Hyly to zobaczy, jak Pana Jezusa nad paskiem sukni ma namalowana jest zmije.
malgorzata16
Dziękuję Jerzy za ten śliczną Pieśń!
A ten Obraz JEZUSA MIŁOSIERNEGO, był malowany pod okiem Św. Faustyny i Bł.Księdza Sopoćki, i z tej racji powinien być najbardziej rozpowszechniany.
Nasza Faustynka Światową Sekretarką MIŁOSIERDZIA - musi mieć wiele pracy,ale jakże jesteśmy z Niej dumni!
Buziak
Nergal "Demon Demonów" reklamuje napój. Szykuje się kolejny bojkot?

www.fronda.pl/…/nergal_demon_de…
jadwina
Bóg Zapłać!!!
Wiesia
Śliczne,dziękuję Ci Jerzy1 🙏 🤗