CÓRKA MARYI
12616

JEZUS: Potrzebuję waszego cierpienia, bo ono ratuje dusze grzeszników, którzy w przeciwnym razie skończyliby w piekle

JESUS: I need your suffering because it saves the souls of sinners, who would otherwise end up in Hell

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

środa, 14 września 2011 roku, godz. 0.10

Moja szczerze umiłowana córko, twoje cierpienie zelżało, a Ja pragnę podziękować ci za ten dar. Ono powróci, ale będziesz w stanie zaakceptować je z o wiele większą radością w sercu.

Potrzebuję waszego cierpienia, bo ono ratuje dusze grzeszników, którzy w przeciwnym razie skończyliby w piekle. Pewnego dnia ujrzycie ich dusze i zostaniecie przytłoczeni miłością i radością, gdy zobaczycie je siedzące obok Mnie przy Tronie Mojego Ojca.

Grzesznicy, kiedy się nawrócą, zawsze zostaną przyjęci jako pierwsi. Zawsze będą stać w pierwszym rzędzie ku wielkiemu zaskoczeniu Moich wyznawców. Te dusze zostały przyniesione do Mnie przez modlitwy i cierpienie Moich wiernych i Moich wybranych dusz. Moi wyznawcy zrozumieją to, bo poprzez związek ze Mną będą się cieszyć ze zbawienia takich dusz.

Potrzebuję wybawić obecnie jeszcze wiele więcej dusz, Moja córko. Proszę, módlcie się, abyście wy i inne wybrane dusze nauczyli się, jak cierpienie może zwiększyć liczbę tych, którzy wejdą do Królestwa Mojego Ojca. Proszę, abyście zwracali się o Łaski niezbędne dla otrzymania Daru cierpienia. Pamiętajcie, kiedy obdarzam cierpieniem, jest to szczególna Łaska i to taka, która przyniesie o wiele więcej dusz do Wnętrza Mojego Serca.

Wasz umiłowany Jezus
Zbawiciel ludzkości

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/2011-09-14-00-10-proscie-o-dar-cierpienia
CÓRKA MARYI
CÓRKA MARYI
"Proszę, abyście zwracali się o Łaski niezbędne dla otrzymania Daru cierpienia. Pamiętajcie, kiedy obdarzam cierpieniem, jest to szczególna Łaska i to taka, która przyniesie o wiele więcej dusz do Wnętrza Mojego Serca."