Clicks1.3K
Orędzia

O Antychryście 23 lutego 2021 r Trevignano Romano. Moje dzieci, świat i ludzkość stoją w obliczu otchłani, umacniajcie się w wierze i modlitwie, ponieważ wkrótce pojawi się Antychryst. Spójrz na znaki, bądź odważny, będziemy po twojej stronie.

Maria: Moje dzieci, dziękuję wam, że zawsze przyjmujecie Mnie w swoich sercach. Kochane dzieci, rozejrzyjcie się, to czas zniszczenia, zamętu i co najważniejsze decyzji. Zapraszamy do wyboru strony, po której chcesz być. Powiadam wam więc, że jest tylko jeden sposób na dokonanie właściwego wyboru: podążajcie za ewangelią, słowem Bożym i módlcie się, niech Jego światło przeniknie do waszych serc, tylko w ten sposób będziecie mogli zrozumieć, co będzie najlepszy sposób.

Kłamstwa tego świata są bardziej szkodliwe niż jakakolwiek choroba, spójrz, ile samobójstw, zwłaszcza dzieci; diabeł jest u szczytu swojej siły. Dlatego proszę rodziny: uczcie wasze dzieci modlitwy i wyjaśnijcie, że to jedyny sposób na pokój i pogodę ducha w waszym sercu, ponieważ bez Bożego światła panuje ciemność. Chrzczcie swoje dzieci, aby wyruszyły w podróż do świętego życia.

Moje dzieci, świat i ludzkość stoją w obliczu otchłani, umacniajcie się w wierze i modlitwie, ponieważ wkrótce pojawi się Antychryst.

Moje dzieci, miejcie również nadzieję, że wszystko zostanie odnowione, aby mógł powstać Nowy Świat pokoju, nadziei i miłości, wszystko jest gotowe na te wydarzenia, ale najpierw musicie przejść przez ucisk i prześladowania. Spójrz na znaki, bądź odważny, będziemy po twojej stronie.

Moje dzieci, pokutujcie i zwróćcie się do jedynego prawdziwego Boga, Boga pokoju, miłości, miłosierdzia i sprawiedliwości.

Teraz zostawiam was z moim błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.