blacky901
352.8K
huzar
Znający zagadnienie pewnie się ze mną zgodzą, jak ważne w socjotechnice jest użycie kolorów. Proszę zwrócić uwagę na przewagę koloru niebieskiego w tle studio telewizyjnego. To manipulacja widzem, aby skłonić go do samorzutnego zaufania, że podane treści są prawdziwe. Dlatego tak szeroko stosuje się to w zastosowaniu mundurów policyjnych, np: koszula. Dzięki tej technice, jak nawet ujawniono …More
Znający zagadnienie pewnie się ze mną zgodzą, jak ważne w socjotechnice jest użycie kolorów. Proszę zwrócić uwagę na przewagę koloru niebieskiego w tle studio telewizyjnego. To manipulacja widzem, aby skłonić go do samorzutnego zaufania, że podane treści są prawdziwe. Dlatego tak szeroko stosuje się to w zastosowaniu mundurów policyjnych, np: koszula. Dzięki tej technice, jak nawet ujawniono punkty wyborcze zdobył Aleksander Kwaśniewski w kampani wyborczej, ubierając błękitne koszule. Równie ważne jest stosowanie odpowiednich tonów dźwięków. Dla osób młodych, które sie dopiero uczą niech to będzie choć mała pomoc.
Radek33
Blacky ja myślę,że Ciebie by jeszcze wyprostował 🤗
blacky901
Radek proszę ostatni raz, nie mówmy tutaj o ks. Natanku.
Możemy sobie gdzieś indziej na ten temat pogadać, ale tutaj nie chcę tego typu dyskusji. Pogadajmy o tym co robią media, czym jest manipulacja, ale to nie znaczy że trzeba agitować na korzyść kogoś, kto nie jest jakąkolwiek alternatywą (przynajmniej nie dla każdego). I bardzo proszę nie sprowadzajmy wszystkiego do tego biednego księdza.
huzar
Są zagadnienia, o których Wy wiecie, że działają na nas jak płachta na byka. Lecz i na Was są sprawy, które tak samo działają. My wiemy, że nasz Stefanek robi to z gorliwości i chęci pomocy Wam w zrozumieniu rzeczy, na ktore nie patrzycie. Ostanio spodobał się wszystkim pomysł by jedni modlili się za drugich o łaski Pana Jezusa dla zrozumienia siebie też. To tak pojednawczo, żeby nie było 🤗
Radek33
Dziwi mnie,że taki przeciwnik platformy i tego całego zakłamanego tvn-owsko-wyborczego szatańskiego półświatka jak Ty jest przeciwnikiem ks.Natanka
blacky901
Stefanek daj sobie spokój, bo to żałosne jest.
Radek33
Oj bedzie,będzie.Jak w Polsce będą żyli tacy katolicy jak Szymon Hołownia,to jeszcze długo tvn będzie miął się dobrze.Ten człowiek,który non stop przywołuje Pana Boga,Biblię i Kościół jest tak opętany obłudą i pychą,że nie daje rady na niego patzreć ani go słuchać.Typowy przykład powiedzenia"Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek"
blacky901
Stefanku, moboku, zibi. Więcej już tu nic nie napiszesz. Idź "ewangelizować" gdzieś indziej.
Pracujesz usilnie na kolejną blokadę konta.
Huzar proszę Cię, nie opowiadaj bajek, dajmy już WSZYSCY sobie spokój, bo będę kasował wszystko jak leci. O "tym" kapłanie nie będziemy tutaj mówić, a jak będziemy to zaraz komentarze polecą.More
Stefanku, moboku, zibi. Więcej już tu nic nie napiszesz. Idź "ewangelizować" gdzieś indziej.

Pracujesz usilnie na kolejną blokadę konta.

Huzar proszę Cię, nie opowiadaj bajek, dajmy już WSZYSCY sobie spokój, bo będę kasował wszystko jak leci. O "tym" kapłanie nie będziemy tutaj mówić, a jak będziemy to zaraz komentarze polecą.
huzar
Gdy Pan Jezus powiedział, żeby brat brata napominał, gdy widzi, że ten bładzi, nie świadczy to o pysze, lecz o trosce. Nigdy jednak nie zauważyłem też w sporze z Wami z naszej strony fałszywej troski, tj. ironi i chęci dołożenia adwersażom z powodu pychy. Tu możecie być spokojni. To dzięki kapłanowi, którego nie lubicie, dziękować musimy Panu Bogu za Was, że tak atakujecie, bo dzięki Wam wzrasta …More
Gdy Pan Jezus powiedział, żeby brat brata napominał, gdy widzi, że ten bładzi, nie świadczy to o pysze, lecz o trosce. Nigdy jednak nie zauważyłem też w sporze z Wami z naszej strony fałszywej troski, tj. ironi i chęci dołożenia adwersażom z powodu pychy. Tu możecie być spokojni. To dzięki kapłanowi, którego nie lubicie, dziękować musimy Panu Bogu za Was, że tak atakujecie, bo dzięki Wam wzrasta nasza miłość do Was i powiększamy horyzonty. Dziękuję za film bo super pokazuje kłamstwa mediów liberalnych i związanych z nimi polityków. Ciekawe jak tak dalej pójdzie, kto będzie oglądał tvn?
Radek33
co tvn-u,wyborczej i rządu jestem jak najbardziej przeciw
Radek33
Ale filmik bardzo dobry Blacky
blacky901
najlepsze jest to, że myślałem, że ten film może być jakąś płaszczyzną porozumienia dla nas wszystkich, bo chyba wszyscy jesteśmy zgodni co do oceny tego typu stacji medialnych.
Ale przyszedł Stefanek ze swoim "ewangelizowaniem" i już się zrobiła chryja. To jest dopiero "duch".More
najlepsze jest to, że myślałem, że ten film może być jakąś płaszczyzną porozumienia dla nas wszystkich, bo chyba wszyscy jesteśmy zgodni co do oceny tego typu stacji medialnych.

Ale przyszedł Stefanek ze swoim "ewangelizowaniem" i już się zrobiła chryja. To jest dopiero "duch".
Radek33
Nie wiem Blacky co wyczuwasz,ja tak ostro pewnie bym Ci nie napisał,ale skoro Pan Bóg nie jest dla Was na 1 miejscu,to wiadome,że wkrada się szatan
blacky901
Radku czy ja wyczuwam nutkę pychy?
Rozumiem, że popierasz słowa Stefanka, jakoby Duch Święty przemawiał przez niego i ewangelizuje mówiąc np że moją biblią jest biblia satanistów, tak? Takie jest działanie Ducha Świętego według grzechyniowców?More
Radku czy ja wyczuwam nutkę pychy?

Rozumiem, że popierasz słowa Stefanka, jakoby Duch Święty przemawiał przez niego i ewangelizuje mówiąc np że moją biblią jest biblia satanistów, tak? Takie jest działanie Ducha Świętego według grzechyniowców?
Radek33
Blacky wszyscy leżycie,a czy się podniesiecie to tylko od Was zależy
blacky901
Stefek nie no teraz to mnie rozłożyłeś na łopatki. Leżę i się podnieść nie mogę.
abi
👍 Blakuś
zibik
Nie musze się zastanawiać Duch Świety -robi to za mnie.To przychodzi automatycznie.
blacky901
bracie, nie widzisz tego co do Ciebie piszę? - "pisanie do mnie że moją księgą jest biblia Szatana nie jest sianiem zamętu".
Zastanów się nad Twoją formą "ewangelizowania".More
bracie, nie widzisz tego co do Ciebie piszę? - "pisanie do mnie że moją księgą jest biblia Szatana nie jest sianiem zamętu".

Zastanów się nad Twoją formą "ewangelizowania".
blacky901
tak kochany bracie, pisanie do mnie że moją księgą jest biblia Szatana nie jest sianiem zamętu, tylko ewangelizowaniem. To ja się pytam jakiego kościoła jesteś apostołem?