Edward7
233.4K

Nowe zdjęcia i filmy fiolki do szczepienia COVID pod mikroskopem

Znani niemieccy naukowcy zastanawiają się teraz głośno, czy zastrzyki Covid-19 otworzyły „ puszkę Pandory” – „cząstki szczepionki niszczą narządy takie jak wątroba, płuca i tarczyca” – niemieccy kardiolodzy: Wiele osób z zapaleniem mięśnia sercowego umrze w ciągu 10 lat
Jeszcze bardziej przerażające są obserwacje i zdjęcia licznych obcych substancji i struktur znalezionych w zastrzykach z Covida, nie tylko w Niemczech, ale wcześniej także w Japonii, Hiszpanii i USA. ( Zobacz źródło znacznie większych zdjęć):
— Mikrochipy? zastanawiają się patolodzy. „Grafen/tlenek grafenu?” W każdym razie znaleziono nieznane minerały i metale (związki glinu i cząstki stali nierdzewnej). (Wszystkie mogą służyć jako nadprzewodniki w programowalnym i konfigurowalnym systemie operacyjnym). Wykazano, że te obce cząstki powodowały zatorowość płucną u niektórych badanych zgonów ... więcej - xandernieuws.net/…gd-over-ontdekking-nanochips-in-covid-19-vaxdoden/

Całe badanie -Astrazeneca, Biontech-Pfizer i Johnson & Johnson COVID-19 „szczepionki” zbadane za pomocą Skaningowej Mikroskopi Elektronowej (SEM) pathologie-konferenz.de/SEM_AZ_BP_JJ_short_online.pdf ...pare zdjęć;

.

Nowe zdjęcia i filmy fiolki do szczepienia COVID pod mikroskopem świetlnym - optycznym


Kilka godzin temu, w swoim 147. programie , La Quinta Columna udostępniła nowe zdjęcia i filmy z analizy mikroskopowej jednej z fiolek szczepionki przeciwko COVID-19, którą zespół uzyskał w ostatnich miesiącach. Ten materiał jest ekskluzywny i prawdopodobnie wkrótce zostanie uwzględniony w raporcie.

Link Film: Rumble

Ricardo Delgado: Najpierw zobaczymy kilka obrazów, a potem kilka filmów, które są bardzo…

Dr Sevillano: Najważniejszą rzeczą, o której ludzie powinni wiedzieć, jest to, że w szczepionkach nie powinno być nic widocznego pod mikroskopem świetlnym . Co najwyżej można tam zobaczyć małe bąbelki, które mogą być nanocząsteczkami tam, gdzie ich miejsce, w szczepionkach, które je zawierają. Ale małe bąbelki czy cokolwiek, które są jednorodne. Mam na myśli coś, co widziałbyś to wszystko jednorodnie, a one też by się nie poruszały. To najwyżej można byłoby zobaczyć pod mikroskopem optycznym. A kiedy spojrzysz na zdjęcia, zobaczysz, co widać pod mikroskopem optycznym. Co za małe bąbelki, naprawdę! Teraz je zobaczysz.

Ricardo Delgado: Najpierw przyjrzymy się zdjęciom. Jednym z nich jest ten obraz. Dobrze. Najwyraźniej już wiesz, co tam widzisz, ale tych maleńkich kropek też nie powinno tu być. Te, które widzisz tutaj. To charakterystyczny materiał modowy, który już znasz. Kiedy bawisz się kondensatorem, dajesz mu trochę ulgi, aby światło mogło do niego wejść. Widzisz to i powiedzmy, widzisz to trochę w trzech wymiarach. I ma charakterystyczny kształt materiału. To jeden z nich.

Dr Sevillano: Dla ludzi, którzy wiedzą o mikroskopach, wszystko, co zobaczycie, było widoczne w mikroskopie optycznym powiększonym tylko 10 razy. To nie jest super powiększone ani nic. To, co widzisz pod mikroskopem przy 10-krotnym powiększeniu. Przy 10-krotności oryginalnego rozmiaru znaleziono takie rzeczy. To jest w szczepionce. Nic więc dziwnego, że ludzie mają zakrzepicę i inne schorzenia, kiedy się na to natkniesz... Tylko po to, aby mieć pomysł: nie powinieneś tam niczego widzieć. To musiałoby być różowe pole — ponieważ ten mikroskop ma takie światło — ale musiałoby to być pole, w którym nic nie widać. Co najwyżej można było zobaczyć, może, jak mówiliśmy, jakąś kropkę tam. Ale powinno być bardzo jednorodne, myśląc, że to będą nanocząstki czegoś. Jeśli coś zawierały, prawda? Ponieważ powiedzieli nam, że w szczepionkach były nanocząsteczki. Ale co najwyżej powinno to być coś jednorodnego. Te nanocząstki powinny być jednorodne, jednakowej wielkości i rozproszone w całym roztworze. Spójrz na kropki, które widzisz. Zauważ, że nie są one jednorodne. To materiały, czasem jednego rozmiaru, czasem innego. Spójrz, co tam włożyli. Wystarczy spojrzeć na ten obraz.

Ricardo Delgado: To szczepionka szczepionka, co? Ten obraz przykuła moją uwagę, ponieważ oprócz tego, że jest najbliższa temu, co już znasz – słynna "kleenex", którą widzieliśmy w szczepionce Pfizera, która odpowiada modnemu materiałowi – mamy to. Widzieć? Cóż, te dały piki kompatybilne z grafenem. Tak nam też powiedziano, dobrze. Zgadza się. Oczywiście. Przypomina to słynne Morgellony, które zostały znalezione w maskach i tak dalej, a o których jeszcze nie rozmawialiśmy. Niektórzy uważają też, że w jakiś sposób skorzystają właśnie na grafenu. Niektórzy uważają, że to rodzaj pseudo-technologicznych pasożytów. Kto wie! W każdym razie nie powinno to być w szczepionkach.


Dr Sevillano: Dokładnie. To nie powinno tam być. Nic z tego. Cóż... Widziałeś tam różnorodność rzeczy? Będziemy nadal widzieć różne rzeczy. Widziałeś nieregularne białe kropki. Widziałeś wydłużone rzeczy, takie jak kawałki źdźbła trawy lub cokolwiek innego, jak coś na kształt dziwnego warzywa. Widziałeś fałdy grafenu. Będziemy nadal przyglądać się zdjęciom, aby ludzie mogli zobaczyć rzeczy, które trafiają do fiolek.

Ricardo Delgado: Teraz przyjrzymy się kilku filmom, które trwają około minuty. Jednym z nich jest ten. Zobaczysz ruch. Tutaj jest większe powiększenie. Myślę, że trochę większe powiększenie. Ale daj spokój, może to być najwyżej 80X lub 200X. I jest ruch nie-browna . Teraz to skomentujemy. Cóż, teraz trochę się przesunęło. To jest masa. To nanocząstki, a przynajmniej tak wyglądają, prawda, José Luis?

Dr Sevillano: Tak. Ale musisz mieć dobry wzrok, żeby zobaczyć ruch, ale jeśli zauważysz, to wszystko się porusza. Nie wiem, czy to widzisz. Zobaczmy, czy dana osoba lepiej się na tym skoncentruje.

Ricardo Delgado: Tak, tak, tak, tak, ale widać ruch. Dobra, to koniec filmu. Niektórzy mówią: „Mam mikroskop cyfrowy o powiększeniu 300 cyfrowym”. „Mam 800 cyfrową i inny klasyczny”. Ale te nie mają dobrego kondensatora. Potrzebujesz mikroskopu od 500 do 600 razy wzwyż, z tym właśnie to widziałeś. Kolejny to... Zobaczmy. Cóż, prawdopodobnie coś będzie widać.

Dr Sevillano: Widząc to przy powiększeniu 10, już widzisz rzeczy... I nie zrobili wiele z tą próbką. Właśnie to odwirowali. Nie przetworzyli go żadnym materiałem ani niczym. Jest po prostu odwirowany i to wszystko. To, co widzisz, to część, która pozostała w...

Ricardo Delgado: Następny film jest najciekawszy. Bo tutaj oprócz grafenu widać też inne rzeczy. Obejrzymy to. Zwróć uwagę, jak są zawieszone i poruszają się. Zobacz, jak ten kawałek też się porusza. Ale cóż. Myślę, że to dlatego, że unosi się w wodnej zawiesinie. Ale spójrz na wszystko, co tam jest.

Film - t.me/laquintacolumna/11455

Dr Sevillano: To jest wstrzykiwane w ludzkie ciała. Kobiety w ciąży, dzieci, starzy i młodzi. Wszystkich, których złapią, wstrzykują im to. I inne rzeczy, które zawierają inne szczepionki, o których nie możemy powiedzieć, ale mają do czterech lub pięciu zidentyfikowanych różnych rzeczy. Widzieliśmy te rzeczy, które nawet wyglądają jak grzyby. Przypatrz się. Możesz nawet zobaczyć rzeczy, które wyglądają jak grzyby. Wydaje się, że to wszystko jest materialne, powiedzmy, obojętne. Nie metaliczne, cokolwiek. I mówię wam, widzieliśmy obrazy, które wyglądają jak grzyby . Widzieliśmy domieszkowany grafen. To grafen z domieszką punktową, który wygląda jak metale ciężkie. Widzieliśmy inne rodzaje nanocząstek, których dokładnie nie znamy.

Innymi słowy, widzieliśmy wszystko. Tutaj, w szczepionce, wkładają to, co chcą. Cokolwiek chcą, a nie jest to podane w ulotce dołączonej do opakowania . 'Nie? Nie. Grafen nie jest wymieniony w ulotce dołączonej do opakowania. Nie jest. Ani to. Zobaczmy, jak wyjaśnisz, że to jest w nieskażonej próbce. To wszystko było zapieczętowane. Wszystko to nie powinno być widoczne. Możesz sobie wyobrazić nanocząsteczki jako małą drobinkę, której nawet nie musiałbyś widzieć. Ale cóż, być może część z nich można było zobaczyć. Ale w bardzo jednorodny sposób. I spójrz na nieregularność nieprawidłowości, które tam widzisz. Coś takiego nigdy nie powinno być w szczepionce. I spójrz na ilość gówna w tej szczepionce. Przyjrzyj się dobrze.

Innymi słowy, jak mówiliśmy, rozmawiając między sobą, jesteśmy zaskoczeni, że więcej ludzi nie umiera. To takie proste. Możemy stwierdzić, że dziwi nas, że ludzie nie umierają częściej. Jakie to ma konsekwencje dla osoby, której to wstrzyknięto? Sprawa zakrzepów wydaje mi się najmniej poważna, bo nawet nie wiemy, co to takiego, co widzieliśmy, przypomina grzyba. Co tam włożyli?


Bądź świadomy tego, czym wstrzykują ludziom. Ludzie nie wiedzą, co jest mu wstrzykiwane, a osoba, która to robi, też o tym nie wie. Ten, kto wstrzykuje, myśli, że ratuje to życie innej osobie. To jest dramat, w którym żyjemy. Ludzie nie wiedzą, co wstrzykują, a ten, kto wstrzykuje, nie wie, co wstrzykuje. A ludzie w gazetach, to całkiem możliwe, nawet nie wiedzą, czego bronią. Oni też nie wiedzą. Więc musimy się tym podzielić, aby wiedzieli.
orwell.city/2021/10/exclusive-material.html
alahp shares this
1297
Voytek
Ostatnio wiele mówi się nt. szczepionek. Teraz prawda została ujawniona. Musisz zobaczyć te dane!
Ministerstwo Zdrowia codziennie informuje obywateli nt. liczby zakażeń na COVID-19. Tak było i też w piątek. Z raportu wynikło, że od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką 1,13% zakażeń stanowili w pełni zaszczepieni” i "Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 1,81% stanowiły …More
Ostatnio wiele mówi się nt. szczepionek. Teraz prawda została ujawniona. Musisz zobaczyć te dane!
Ministerstwo Zdrowia codziennie informuje obywateli nt. liczby zakażeń na COVID-19. Tak było i też w piątek. Z raportu wynikło, że od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką 1,13% zakażeń stanowili w pełni zaszczepieni” i "Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 1,81% stanowiły osoby zaszczepione."
Jak informuje portal Nczas.com od 24 września do 30 września w Polsce pojawiło się 6 758 zakażeń koronawirusem.
"Wśród niezaszczepionych wykryto 4 612 dodatnich wyników a wśród w pełni zaszczepionych 2 146"
-poinformował NCzas.com.
Oznacza to, że osoby, które się zaszczepiły, a zaraziły się COVID-19 stanowią 31,75 proc. wszystkich zakażeń.
Źródło na prawy.pl
Francio53
Znajoma (dawna sąsiadka) wyjechała ze 20 lat temu do USA jako młoda dziewczyna (w wieku ok. 18 lat). Skończyła studia i dostała się do pracy w Pfizerze. W tym roku odwiedziła rodzinne miasto. W rozmowie jej ojciec powiedział, że córka zajmuje eksponowane (wysokie) stanowisko w Pfizerze i że była na kwarantannie. Zdziwiło mnie to stwierdzenie ale w dalszej rozmowie jej ojciec oznajmił, że córka …More
Znajoma (dawna sąsiadka) wyjechała ze 20 lat temu do USA jako młoda dziewczyna (w wieku ok. 18 lat). Skończyła studia i dostała się do pracy w Pfizerze. W tym roku odwiedziła rodzinne miasto. W rozmowie jej ojciec powiedział, że córka zajmuje eksponowane (wysokie) stanowisko w Pfizerze i że była na kwarantannie. Zdziwiło mnie to stwierdzenie ale w dalszej rozmowie jej ojciec oznajmił, że córka nie zaszczepiła się i wolała odbyć kwarantannę! Chyba wszystko jasne w temacie t,zw. szczepionek. Dziwi mnie, że ludzie są tak łatwowierni, nie szukają prawdy, idą jak te barany na rzeź. Począwszy od lat 90-tych stopniowo, krok po kroku robiono z ludzi imbecylów. Obniżono drastycznie poziom nauczania, zniszczono dorobek pokoleń wyprzedając go albo niszcząc (wielu wówczas „dorobiło się” majątków), zmuszono wielu Polaków do szukania chleba za granicą. Kontrolę nad gospodarką i zasobami przejęły zagraniczne koncerny (również te będące w rękach „starszych i mądrzejszych”). Drenaż naszej siły roboczej, myśli intelektualnej a także naszych zasobów rozwija się na coraz większą skalę. Jednocześnie zakazy i nakazy dla Polski (szczególnie dotyczy t.zw. ekologii) mają doprowadzić naród do stanu permanentnego ubóstwa, ogromnego zadłużenia i w konsekwencji zrealizowanie ustawy 447. My goje mamy służyć tym, których przygarneliśmy, gdy inne narody ich prześladowały. I tu smutna refleksja. większość goi za 500+ jest gotowa sprzątać kible lub myć nocniki tym „mądrzejszym”.
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
.....a goje i tak idą dobrowolnie " pod nóż ! "
Edward7
Wielka Brytaniia; Oficjalne : Zgony wśród nastolatków wzrosły o 47% od czasu, gdy zaczęli szczepić się przeciwko Covid-19
Badanie oficjalnych danych ONS i NHS wykazało, że odkąd szczepionka Covid-19 zaczęła być rozpowszechniana wśród nastolatków, wzrosła o 47% liczba zgonów z różnych przyczyn w tej grupie wiekowej.
Wspólny Komitet ds. Szczepień i Szczepień (JCVI) przedłożył rządowi Wielkiej …More
Wielka Brytaniia; Oficjalne : Zgony wśród nastolatków wzrosły o 47% od czasu, gdy zaczęli szczepić się przeciwko Covid-19

Badanie oficjalnych danych ONS i NHS wykazało, że odkąd szczepionka Covid-19 zaczęła być rozpowszechniana wśród nastolatków, wzrosła o 47% liczba zgonów z różnych przyczyn w tej grupie wiekowej.
Wspólny Komitet ds. Szczepień i Szczepień (JCVI) przedłożył rządowi Wielkiej Brytanii niezależny raport w dniu 15 lipca 2021 r., w którym poinformował, że dzieciom i młodzieży w wieku 12 lat i starszym z określonymi schorzeniami podstawowymi należy zaoferować szczepienie przeciwko Covid-19 .W tym samym raporcie stwierdzono również, że „JCVI wcześniej zalecił szczepienie przeciwko COVID-19 wszystkich osób dorosłych w wieku 18 lat i starszych w Wielkiej Brytanii oraz szczepienia niektórych określonych grup poniżej 18 roku życia”.

Oficjalne dane NHS znalezione w „Covid-19 cotygodniowe ogłoszone szczepienia z 1 lipca 2021 r. – poprawione”, które można pobrać tutaj i znaleźć na stronie NHS tutaj , pokazują, że między 8 grudnia 2020 r. a 27 czerwca 2021 r. 147 123 osoby w wieku poniżej 18 otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki przeciw Covid-19.
(...)

Postanowiliśmy więc przyjrzeć się oficjalnym danym Biura Statystyki Krajowej (ONS) na temat zgonów rejestrowanych co tydzień, aby sprawdzić, czy nastąpił wzrost zgonów wśród osób w wieku od 15 do 19 lat po wprowadzeniu szczepionki Covid-19 do tej grupy wiekowej i odkryliśmy, co następuje.
Wydanie z 2020 r. „Zgony rejestrowane co tydzień w Anglii i Walii”, które można pobrać tutaj i znaleźć na stronie ONS tutaj , pokazuje, że między tygodniem kończącym się 26 czerwca a tygodniem kończącym się 18 września 2020 r. miało miejsce łącznie 148 zgonów wśród 15-19-latków.
Źródło
Podczas gdy edycje „Zgonów rejestrowanych co tydzień w Anglii i Walii” z 2021 r., które można pobrać tutaj i znaleźć na stronie ONS tutaj , pokazują, że między tygodniem kończącym się 25 czerwca 2021 r. a tygodniem kończącym się 17 września 2021 r. łącznie 217 zgonów wystąpiła wśród 15-19-latków.
Źródło
Wynika z tego, że liczba zgonów w okresie od 19 czerwca 2021 r. do 17 września 2021 r. wśród nastolatków w wieku 15 lat i więcej była o 47% wyższa niż liczba zgonów w tej grupie wiekowej w analogicznym okresie w 2020 r., a wzrost zgonów rozpoczął się dokładnie od w tym samym czasie nastolatki zaczęły otrzymywać szczepionkę przeciw Covid-19.
Nasze badanie danych ONS ujawniło również dalsze obawy dotyczące zgonów z powodu Covid-19 u osób w wieku od 15 do 19 lat.
Ten sam zestaw danych ONS z 2021 r. pokazuje, że odkąd nastolatki zaczęły otrzymywać szczepionkę przeciw Covid-19, odnotowano co najmniej jeden zgon związany z Covid-19 w ciągu siedmiu z trzynastu tygodni między 19 czerwca a 17 września 2021 r. W sumie 8 zgonów w tym czasie rama.

Jednak w ciągu piętnastu tygodni przed otrzymaniem szczepionki Covid-19 przez nastolatków w wieku powyżej 15 lat odnotowano tylko jeden zgon związany z Covid-19 w tej grupie wiekowej.
Korelacja nie równa się przyczynowości, ale niezwykle niepokojące jest to, że liczba zgonów wzrosła o 47% wśród nastolatków w wieku powyżej 15 lat, a zgony na Covid-19 również wzrosły w tej grupie wiekowej, odkąd zaczęli otrzymywać szczepionkę Covid-19. i może to o jeden zbieg okoliczności za daleko.

Problem, z którym teraz mamy do czynienia, polega na tym, że około trzem milionom dzieci w wieku powyżej 12 lat oferuje się obecnie szczepionkę przeciw Covid-19, a wiele z nich podobno miało ją już od czasu, gdy dyrektor medyczny Chris Whitty uchylił JCVI i doradził rządowi Wielkiej Brytanii zaoferować wszystkim dzieciom powyżej dwunastego roku życia zastrzyk Covid-19 w dniu 13 września 2021 r.
Dopiero okaże się, jakie będą tego konsekwencje, ale będziemy Was informować na bieżąco, abyście mogli pociągnąć do odpowiedzialności ludzi takich jak profesor Chris Whitty. Na razie zrób, co możesz, aby uratować nasze dzieci.
Źródło: TheExpose.uk