Clicks186
Edward7
18

15 rocznica wyboru Papieża Benedykta XVI

Dzisiaj jest piętnasta rocznica wyboru Josepha Ratzingera na biskupa Rzymu, Namiestnika Jezusa Chrystusa, Następcy Świętego Piotra, Sługi Bożego. Okrzyk kardynała Mediny tego wieczoru, krótko po godzinie 18.00, czasu rzymskiego, ogłosił: Habemus papam! Ta tradycyjna łacińska fraza, głosząca tłumom zgromadzonym na Placu Świętego Piotra, że został wybrany papież, oznacza dosłownie: „Mamy papieża! - Ten krzyk, HABEMUM PAPAM!

Ponieważ nasz papież jest katolikiem! Nasz Papież wciąż żyje! Nasz Papież, w oczach Boga, wciąż jest Jego Namiestnikiem na Ziemi! Ale ten krzyk, HABEMUS PAPAM! jest również naszym DEUS VULT!

Łaciński okrzyk „Deus vult!” Oznacza „Bóg chce”. Był to natchniony okrzyk katolickiego duchowieństwa, szlachty i świeckich na soborze w Clermont w 1096 r., Kiedy bł. Urban II ogłosił pierwszą krucjatę. Krzyczeli Deus Vult, ponieważ rozumieli, że Wola Boża jest po ich stronie i będzie tam, aby prowadzić, prowadzić i błogosławić ich w podejmowanych wysiłkach.

My także musimy przeprowadzić krucjatę: przywrócenie papieża Benedykta XVI do tronu apostolskiego. Święta krucjata, która ma się odbyć poprzez modlitwę, jak Matka Boża poprosiła nas przez bł. Anne Catherine Emmerich, w 1822 roku, kiedy poprosiła nas, abyśmy przyszli do swojej bazyliki Santa Maria Maggiore, tutaj w Rzymie, lub wstali o północy i modlili się z wyciągniętymi rękami w kształcie krzyża...

autor br. Alexis Bugnolo fromrome.info

11.02.2012, 11:30 -
Mój biedny, Święty wikariusz, Benedykt XVI, zostanie odsunięty od Stolicy Apostolskiej w Rzymie
Plan zniszczenia Mojego Świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 r.
i dojdzie do skutku, gdyż to zostało przepowiedziane....

Antonio Socci mówi o spisku z 2011r. - potwierdzenie tego orędzia K.P.

NIE JEST KANONICZNIE WAŻNA REZYGNACJA PAPIEŻA BENEDYKTA
dzieckonmp.wordpress.com

„Wycofanie się” Benedykta XVI – w rok później – zaczyna mieć charakter kryminału ponieważ wyłaniają się szczegóły, które zmuszają do zadania sobie poważnego pytania, co do jego faktycznej , kanonicznej ważności.

Zacznę od tego, czego sam osobiście byłem świadkiem. Latem 2011 roku, otrzymuję z pewnego źródła wiadomość:
Benedykt XVI zdecydował podać się do dymisji i zrobi to po ukończeniu 85 roku życia, tzn. po kwietniu 2012 roku.

Napisałem to wszystko na łamach bloga 25 września 2011 roku. Zostałem zasypany lawiną pogardliwych odpowiedzi, zarówno ze strony świty watykańskiej, jak i watykanistów. Gdy nadszedł kwiecień 2012, jeden z watykanistów, wciąż zauważał, że moja przepowiednia, nie spełniła się.

Odpowiedziałem,że znajdujemy się we wrzawie afery Vatileaks i z tego powodu, papież jeszcze nie zdymisjonował. I w rzeczy samej, 11 lutego 2013 roku, tuż po zamknięciu sprawy Vatileaks, Benedykt XVI ogłasza swoje słynne „wycofanie się” ( byliśmy wciąż w obrębie jego 85 roku życia).

Jednakże jeszcze wczoraj, zgryźliwcy z „Vatican Isider” pisali: „Przez lata, w gazetach włoskich, Antonio Socci e Giuliano Ferrara mówili, z różnym uzasadnieniem, o hipotetycznej dymisji Joseph`a Ratzinger`a. W każdym razie,żaden z nich , nie potrafił przewidzieć dokładnego czasu.”

Pomijając fakt,że mój wpis był wiadomością, podczas gdy artukuł Ferrar`y, który ukazał się miesiące później, był tylko pewną refleksją kulturową, w moim artykule, moment był bardzo dobrze określony czasowo.

POTWIERDZENIE BERTONE
Ponadto wczoraj kardynał Bertone,w wywiadzie dla „Giornale”, ujawnił: „Papież dojrzewał do decyzji przez dłuższy czas, ale wspominał o niej już w połowie 2012 roku” Następnie jednak, opóźnił z jej ogłoszeniem z powodu wszelkiego zamieszania, które miało miejsce. Decyzję podjął jednak w kwietniu 2012 roku. Dokładnie tak jak napisałem.

W tym momencie zacząłem sobie zadawać pytanie, skąd owe moje źródła, mogły wiedzieć to wszystko z całą pewnością, już latem 2011, dwa lata wcześniej?Kto i dlaczego był w stanie poznać taką rzecz?

Albo jakaś osoba bardzo bliska papieżowi, albo jakaś grupa osób, która z nim ową dymisję ustaliła i otrzymała (wymusiła).
Wtedy jednak, latem 2011 roku, osoby bliskie papieżowi, nie wiedziały tego. A zatem zaistniały siły, które chciały i dążyły do tej decyzji, aż do „wyciśnięcia” (wymuszenia) daty!?

COMPLOTTO?

Nie myślę,że to jakaś spiskowa przesada, ponieważ oprócz bardzo silnych ataków z zewnątrz, które łączą się z jego pontyfikatem, Benedyktowi XVI od początku,sprzeciwiano się i utrudniano w ostry sposób w całym świecie kościelnym: wynika to z dokumentu, w którym pewna grupa anonimowych kardynałów, zaraz po Conclave 2005 ,łamiąc przysięgę na Biblię, rozgłaszała o domniemanym dzienniku głosowań, który delegalizował Ratzingera, i dawała mu znać aby zaniechał. Zapowiedzieli podstępnie fakty, do których następnie doszło.

Ta publiczna delegalizacja dopiero co wybranego papieża, ze strony krzywoprzysięgłych kardynałów, nie ma sobie podobnych w bliższej historii Kościoła.

Jest do pomyślenia,że od tego momentu, rozwinęła się wroga strategia, która najwyraźniej miała dokładnie na celu dymisję papieża. W książce „Atak na Ratzinger`a” z 2010 roku,Andrea Tornielli e Paolo Rodari, przywołują deklarację jednego ważnego kardynała, który po Conlcave 2005, powiedział o papieżu Benedykcie: „dwa, trzy lata, nie przetrwa dłużej niż dwa, trzy lata.” ( i robił to podkreślając słowa gestami, minimalizując)

NIEPOKOJĄCA NOTATKA
Należy przypomnieć również „niepokojącą notatkę” przekazaną Benedyktowi XVI, 30 grudnia 2011 przez kardynała Dario Castrillòn Hoyos, dotyczącą rzeczy, które inny kardynał, Paolo Romeo,arcybiskup Palermo, rzekomo powiedział na spotkaniach, jakie odbył w listopadzie 2011 w Pekinie.

Kardynał Romeo, według twórcy raportu, miałby „uszczypliwie krytykować papieża Benedykta XVI”. W końcu „pewny siebie, tak jakby to wiedział z dokładnością, kardynał Romeo ogłosił,że Ojciec Święty ma jeszcze 12 miesięcy życia. Podczas swojego pobytu w Chinach, przepowiedział śmierć papieża Benedykta XVI w czasie nadchodzących 12 miesięcy.

Następnie w lutym 2012, dokument ten ukazał się w prasie, wywołał sensację i został zaraz zapomniany, nawet przez media ( zawsze powierzchowne). Zdeklasowany jako plotka jakiegoś roztargnieńca, który źle coś zrozumiał, wyobrażając sobie zamachy
itp.

Z pewnością raport ten wydawał się dziwny, ma w świetle tego co faktycznie się wydarzyło przez następne 12 miesięcy, można powiedzieć ,że doprawdy przypadkowo zostało przewidziane z dokładnością zejście ze sceny Ratzingera?

Z pewnością ,ż całym tym mrocznym (niejasnym) zamieszaniem w Curii, pojawiają się, mało dzisiaj wiarygodne deklaracje, jak ta spreparowana na gorąco, w momencie dymisji papieża,przez kardynała Sodano: „piorun na pogodnym niebie”

Sodano-który był sekretarzem stanu w 2005 roku, i został zastąpiony przez Benedykta w 2006, ten który jako dziekan Świętego Collegium, dowodził Conclave w 2013 roku. Pozostaje mocnym członkiem Curii.
...
ZNACZĄCE PRZESŁANKI
Można np. zapytać, czy papież w swoim sercu, dopuścił do czynu z woli, tzn, czy zrezygnował tak zewnętrznie jak i wewnętrznie.

Wydaje się być kwestią mało pewną, ale w Bożych sprawach, serce, które widzi tylko On, jest wyznacznikiem. Zaiste nawet przy sakramentach, potrzebny jest ten „rekwizyt:”(serce) W konsekracji eucharystycznej, potrzebne są: materia, forma i intencja, jeśli brakuje jednego z elementów,, konsekracja nie jest ważna. Czy Benedykt XVI zrezygnował również wewnętrznie? Oprócz słów, pozostaje też mowa gestów.
To co widzimy i to co postanowił kontynuować:
pozostać „na terenie Piotrowym”,
nosić białą sutannę,
określać się jako”emerytowany papież”,
nazywać się Benedykt XVI ( tak się podpisuje)
Ponadto odmówił zmiany swojego herbu, zatrzymując wciąż ten z kluczami Piotra, Vatykan doniósł,że Benedykt woli nie przybierać emblematu , który wyrażałby nową sytuację, która zaistniała po jego ustąpieniu z Urzędu Piotrowego...

Antonio Socci Z „Libero” 12 luty 2014 Tłumaczyła Justyna

Dowody na szantaż - www.bibula.com
www.fronda.pl/a/benedykt-xvi-od…

Warunki zamachu stanu są następujące:
Papież Benedykt zrezygnuje
Papież Benedykt nie opublikuje treści Dossier
Papież Benedykt będzie stale zeznawał, że dobrowolnie zrezygnował

...zespół Bergo.. grozi papieżowi zabójstwem, powołując się na opublikowane oświadczenie włoskiego dziennikarza z 11 lutego 2012 r., Mówiąc, że zabójstwo nastąpi w ciągu 1 roku. Datę 11 lutego 2013 r. Wybrano na rezygnację, aby zasygnalizować lawendowej mafii na całym świecie...
Benedykt XVI: - nadal używa imienia Benedykt i takoż się podpisuje
- zarządził, że będzie "papieżem emerytem"
- nadal chodzi ubrany na biało
- nadal używa herbu z kluczami św. Piotra
- mieszka w Watykanie

Są poważne poszlaki (świadectwa dwóch kardynałów oraz brata papieża), że Benedyktowi grożono zamachem. Poza tym ogłaszając swoją abdykację Benedykt w kluczowym zdaniu popełnił błąd językowy (użył słowa commissum zamiast commisso). Nie wierzę, że profesor teologii, władający biegle łaciną, greką, hebrajskim i paroma jeszcze innymi językami w tak kluczowym momencie popełnić może taki szkolny błąd. Ten błąd był zarówno w tekście rozesłanym agencjom prasowym jak i w papieskiej wypowiedzi na żywo. Potem, w oficjalnych dokumentach go dyskretnie poprawiono!

Więcej - Co naprawdę działo się w Watykanie w latach 2012–2013?
gloria.tv

Opisany spisek , i prześladowanie Benedykta XVI
Spisek przeciw Kościołowi i Benedyktowi XVI i wymuszone podwójne papiestwo

Antonio Socci „Non è Francesco”
franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/…/antonio-socci-n…

więcej (ciężko się tłumaczy...)- fromrome.info/…/an-index-to-pop…
18 grudnia 2018 r. - Cichy tajny zamach stanu miał miejsce w Watykanie prawie 6 lat temu, a fakty o tej sprawie ujawnienia się się wkrótce. Głównymi postaciami przejęcia były kardynałowie Sodano i Bergo.. . Sodano... głowa mafii świętego Gallena, która od 2004 roku planowała przejąć Kościół i interpretować religię katolicką niezgodnie z Ewangelią.
Prawo Kościoła jest jasne: papież rezygnuje, gdy rezygnuje z "Munus" (muneri suo renuntiet). A ważność takiej rezygnacji wynika z samego aktu, gdy jest on zgodny z normą prawa (manifest obrzędowy) i jest dobrowolny...
Zbrodnia w Sodano polega na tym, że podjął się, na podstawie powszechnych tłumaczeń tego Kanonu na współczesne języki, że można zrzec się urzędu papiestwa bez wyrzeczenia się "petrine munus". Oczywiście, z kanonicznego punktu widzenia, niemożliwe jest wykazanie, że zrzeczenie się ministerium jest właściwym i właściwym przejawem zrzeczenia się "Munu" zgodnie z normą prawa, gdy samo prawo mówi, że rezygnacja papieża dotyczy tylko "Munu".
Kardynał Sodano był w wieku, w którym nie mógł głosować w kolejnych Konklawach, ale poprzez zwołanie Konklawe w celu wybrania innego papieża ORAZ pominięcie konferencji z Jego Świątobliwością Papieżem Benedyktem XVI, zainicjował rewolucję, w wyniku której Bergo.. przejął kontrola rządu watykańskiego i przedstawianie się światu jako namiestnik Chrystusa.
Ilu kardynałów, którzy uczestniczyli w konklawe w 2013 r., Zadawało pytania na ten temat, nie jest jeszcze publicznie znana. Nie jest to jednak kwestia jakiejkolwiek tajemnicy, z którą byli lub są związani, ponieważ gdyby którykolwiek z nich zauważył sztuczkę ręki Sodano, powiedziałby o tym przed rozpoczęciem Konklawe.
Dziś dla całego świata katolickiego jest oczywiste, że Bergo... jest antypapieżem w tym sensie, że nie ma wiary Kościoła i codziennie atakuje wiarę. Niech Bóg sprawi, że katolicy wszędzie czytają łaciński tekst Kanonu 332 § 2,
aby zobaczyć, że zrzeczenie się czynnej posługi nie zrzeka się urzędu papieskiego, a zatem Konklawa z 2013 r. Była zwołana i niekanoniczna, a Bergo... nigdy nie był papieżem , nigdy nie był biskupem Rzymu, nigdy następcą Świętego Piotra.

Najświętsza Maria Panna: Nikczemny plan wewnątrz Watykanu w celu zniszczenia Kościoła Katolickiego Orędzie nr 318 z serii Ostrzeżenie Otrzymano środa, 18 styczeń 2012, godz. 9.50

Zła sekta spiskuje przeciwko Papieżowi Benedyktowi XVI w obrębie jego własnych korytarzy.
Wiadomo jest, że sekta ta istnieje pośród wyświęconych sług w Watykanie, jednak są oni bezsilni wobec tej złej grupy, która przez wieki infiltrowała Kościół Katolicki.
Są oni odpowiedzialni za przeinaczenie Prawdy nauk Mojego Syna. Tak mało wiadomo jest o nich i ich podłych dziełach.
Wyprowadzili z Kościoła Katolickiego prawdziwą doktrynę i na jej miejsce umieścili letnią, nijaką wersję, wpajaną na siłę katolikom przez ostatnie czterdzieści lat
.
Tak wiele zamieszania zostało rozprzestrzenione przez tą nikczemną, lecz ukrytą sektę, że Moje dzieci odeszły od prawdziwego Kościoła.
Módlcie się, aby nie przepędzili Papieża.
Módlcie się, żeby fałszywy prorok nie zajął miejsca Ojca Świętego, aby móc rozprzestrzeniać kłamstwa

Módlcie się, żeby ci wyświęceni słudzy w Watykanie byli wystarczająco silni, aby przeciwstawić się temu złemu spiskowi, który ma na celu zniszczenia Kościoła Katolickiego.
Oni planują zastąpienie Świętego Wikariusza, Papieża Benedykta XVI, przez dyktatora kłamstw. Utworzy on nowy kościół w przymierzu z antychrystem i jego grupą, w celu oszukania świata.
Niestety, wiele Moich dzieci, w ich lojalności do katolickiej wiary, podąży ślepo w nieświadomości niebezpieczeństwa, za tą nową fałszywą doktryną.
Dzieci, obudźcie się dla Prawdy. Ten nikczemny plan zmienił przez lata fundamentalną autentyczność Katolickiej doktryny.
Znieważacie Mojego Syna, kiedy przyjmujecie Świętą Komunię na rękę.
To było ich dziełem.


11.02.2012, 11:30 - Mój biedny, Święty wikariusz, Benedykt XVI, zostanie odsunięty od Stolicy Apostolskiej w Rzymie
Moja szczerze umiłowana córko, wojny nasilają się wszędzie i wkrótce ręka Mojego Ojca będzie interweniować, aby powstrzymać to zło. Nie bój się, ponieważ plany ratowania ludzkości zostały ukończone i teraz, już niedługo każdy z was
otrzyma Moje Wielkie Miłosierdzie.
Nigdy nie bójcie się dzieła antychrysta, ponieważ wy, drogie dzieci, macie w sobie moc, aby osłabić
jego władzę na świecie poprzez modlitwę. Inni światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici a Mój biedny, Święty wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie odsunięty od Stolicy Apostolskiej w Rzymie. W ubiegłym roku, Moja córko, mówiłem ci o spisku w korytarzach Watykanu.
Plan zniszczenia Mojego Świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 r.
i dojdzie do skutku, gdyż to zostało przepowiedziane.
przeciwherezjom
Mamy papieża! Nie jakiegoś masona bergoglio, ale prawdziwego, więzionego i prześladowanego Benedykta XVI.
Rafał_Ovile
Pater Sanctus vivat, vivat, vivat!
Rafał_Ovile
Mówię Tobie sekciarz 😉
Rafał_Ovile
Twierdzenie z myśli urojonej abstrakcji... 😂 Zdrowia życzę.
4 more comments from Rafał_Ovile
Rafał_Ovile
pmichal dzisiaj nie możesz bawic się w piaskownicy ale możesz sobie poukładać n.p. klocki z mamą.
Rafał_Ovile
Nie mam zamiaru cię naśladować. Dobrej niedzieli. 😉
Rafał_Ovile
Ćwicz się w cnocie pokory pyszałku! 😇
Rafał_Ovile
Pierwsze ćwiczenie to milczenie. 😉 Poproś mamy aby odłączyła klawiaturę. 😂
Rafał_Ovile shares this
186
15 rocznica wyboru Papieża Benedykta XVI