NAŠA ROC MP je uvrhnutá do satanizmu ... Výsluch amerického lekára: na výrobu vakcín bolo použitých veľa potratených detí.

PS: Preklad článku z ruštiny.

Poznámka vyd. - Drahí bratia a sestry v Kristovi! Samotná skutočnosť, že pri vývoji a výrobe vakcín sa použili potratené deti, stačí na to, aby pochopili, že súhlas s očkovaním je hriech. Zabíjaním nenarodených detí nemôžete získať zdravie.

Prečítajte si nižšie zjavenie „krstného otca“ vakcín a pochopíte, že našu ruskú pravoslávnu cirkev Moskovského patriarchátu vťahuje Cyril a jeho Hilarions do skutočného satanského projektu - propaganda bezbožnej a smrtiacej vakcíny. Kto má rozum, nech pochopí!


NÁŠ ROC MP JE VEDENÝ DO SATANIZMU ...
VÝSLUCH AMERICKÉHO LEKÁRA: VEĽA POTRATENÝCH DETÍ BOLO POUŽITÝCH NA VÝROBU VAKCÍN

Doktor Stanley Plotkin je považovaný za „krstného otca“ vakcín. Tento americký lekár pracoval ako konzultant hlavných výrobcov vakcín, biotechnologických firiem, neziskových organizácií a vládnych agentúr. V 60. rokoch sa zaslúžil o vývoj vakcíny proti rubeole. Jeho kniha Vakcíny sa stala skutočným odkazom na očkovanie.


Dr. Plotkin bol prizvaný na výsluch, aby odpovedal na otázky právnika obhajujúceho práva matky, ktorá odmietla zaočkovať svoje dieťa pre obavy z prísad vakcín.

Ďalej je uvedené krátke zhrnutie Plotkinovho výsluchu a videozáznam, kde odpovedá na otázky právnika.

Plotkin sa spočiatku snaží zakryť skutočnosť, že stovky, ak nie tisíce detí boli potratené v procese uvádzania vakcín na trh. Potom mu však právnik odovzdá zverejnenú štúdiu, ktorej autorom je sám Plotkin.

Na štúdiu bolo použitých 76 potratených detí. Po mnohých objasňujúcich otázkach je Plotkin nútený pripustiť, že to bolo skutočne vďaka jeho práci na vakcínach.

Doktor Plotkin potom odhaľuje ďalšie temné stránky vzťahu vakcína-potrat. Potratené deti neboli zdravotne postihnuté a mohli rovnako zomrieť v maternici.

Nešlo o spontánne potraty, ako sa často hovorí o tom, že by ľudia mali mať výčitky svedomia ohľadom očkovania proti potratom (všetky tieto podrobnosti sú pre ochrancov nenarodených nepodstatné, pretože život každého človeka má bezpodmienečnú hodnotu). Doktor Plotkin hovorí, že všetky boli potratené dlhšie ako tri mesiace.

Boli to všetko zdravé nenarodené deti, ktorých gestačný vek bol viac ako tri mesiace: museli byť v lone najmenej tri mesiace alebo dlhšie, pretože museli dostatočne vyvinúť orgány, ktoré lovili satanskí vedci: hypofýzu, pľúca, pokožka, obličky, slezina, srdce a dokonca aj uvula.

Neskôr sa právnik opýta doktora Plotkina, či chápe, že jeho klient je proti očkovacím látkam, pretože boli vyrobené pomocou potratených detí. Plotkin odpovedá, že napriek tomu katolícka cirkev ich použitie schvaľuje (poznámka redakcie - ako to schvaľuje aj poslanec ROC !!!) . A dodáva, že ak budú musieť tvorcovia tejto vakcíny ísť do pekla, potom ich bude s radosťou nasledovať.

Video s výňatkami z výsluchu v angličtine nájdete tu

SPOLOČNE ROC s fašistami a VETERINARIÁNMI ...
Aj ľudia s „červenými bruchami“ všetkému rozumejú.

Z komentárov: "Rovnako ako medzi ruským ľudom, väčšina radových členov ROC je proti korunnej Volge. Predstavitelia cirkvi, ako aj ruskí predstavitelia sa spojili v jednom hnutí proti Bohu a ruskému ľudu."

youtube.com/watch?v=8c4g9yuce8c

3rm.info/…o-ispolzovano-mnozhestvo-abortirovannyh-detej.html
Public domain
Rebecca Aliyah Démonová shares this
47
😤 😭