04:55
To byla facka od Bohorodičky Františku, příště bude hůř. Jezuitský mnich František Bergoglio se nemá co líbat s dívkou. A už vůbec ne po mši před originální zázračnou ikonou Panny Marie Guadalupské …More
To byla facka od Bohorodičky Františku, příště bude hůř.

Jezuitský mnich František Bergoglio se nemá co líbat s dívkou. A už vůbec ne po mši před originální zázračnou ikonou Panny Marie Guadalupské. Mniši mají žít POSTNĚ jako andělé, bez sexuálně vzrušivých doteků. Biskup z Říma František před obrazem setrval 20 minut SE ZKYSLÝM OBLIČEJEM Pope praying to Our Lady of Guadalupe about 25 min. a níže byli věřící shromáždění v bazilice a na náměstí. Když Bohorodička trestala jako matka českého arcibiskupa Arnošta z Pardubic, též to bylo tvrdé. I matky někdy musí dávat výchovné facky!
kudzbel
Ze vás to stále baví
mjablko shares this
41
Duch-film.
Duchovní videa a filmyMore
Duch-film.

Duchovní videa a filmy
ľubica
Mladá dívka -ještě anděl- přinesla Panně Marii Guadalupské květiny, a Posedlý, když chtěl dát druhý polibek Jidáše, to neustál. Můžete pozorovat po sekundě 0:10. Zfanatizovaný komentátor chvíli před tím říká o jeho papeži: “to je pokora!”, a druhý: “doslova padá na tvář před Pannou Marií”. Ovšem pohled, který poskytla televize, je modlení se skupiny biskupů před šelmou ze Zjevení, na …More
Mladá dívka -ještě anděl- přinesla Panně Marii Guadalupské květiny, a Posedlý, když chtěl dát druhý polibek Jidáše, to neustál. Můžete pozorovat po sekundě 0:10. Zfanatizovaný komentátor chvíli před tím říká o jeho papeži: “to je pokora!”, a druhý: “doslova padá na tvář před Pannou Marií”. Ovšem pohled, který poskytla televize, je modlení se skupiny biskupů před šelmou ze Zjevení, na videu od sekundy 0:37. Dokonalé ztvárnění oné idolatrie, která již probíhá tři roky. Aby byla tato scéna dobře pochopena – za místem, kde je běžně obraz, je malá místnost, kam se obraz na chvíli přenáší. Byl se tam modlit k Panně Marii i Jan Pavel II. a pro tu příležitost zakryli (vždy zakrývají) otvor závěsem, aby byl Svatý otec s Marií o samotě a lidé se neklaněli člověku.

gloriaolivae.blog.com/…/bergoglio-poraz…

VIDEO
ľubica
Máriino korunovanie tŕním..... 🥴 🥴 🥴 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
ODPROSUJENE TA MATKA BOZIA SVATA BOHORODICKA MATKA KRISTOVA A NEVESTA DUCHA SVATEHO ZA TENTO PODLY CIN rimskeho biskupa Bergoglia!!!!
Je mi to strašne ľúto...... dozvedela som sa to až teraz... nečítala som ,nemala som čas čitať všetky komenty pod tymto videom:
To byla facka od Bohorodičky Františku, příště bude hůř
Že by to byla facka …More
Máriino korunovanie tŕním..... 🥴 🥴 🥴 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

ODPROSUJENE TA MATKA BOZIA SVATA BOHORODICKA MATKA KRISTOVA A NEVESTA DUCHA SVATEHO ZA TENTO PODLY CIN rimskeho biskupa Bergoglia!!!!
Je mi to strašne ľúto...... dozvedela som sa to až teraz... nečítala som ,nemala som čas čitať všetky komenty pod tymto videom:

To byla facka od Bohorodičky Františku, příště bude hůř
Že by to byla facka za toto?:gloriaolivae.blog.com/…/mariino-korunov… a zaroven dakujem Samsonovi 1 že sem dal tento link
gloriaolivae.blog.com/…/mariino-korunov…
JardaNovak
Libor Halik: 1. To že papež František dělá nám katolíkům ostudu je nepřehlédnutelné. Jaké ale navrhujete řešení ? Vidím jen modlitbu.
2. Otázka: Máte nějaký příbuzenský či osobní vztah s Templetonovou mediální hvězdou Tomášem Halíkem ? Nebo je to jen shoda jmen ?
tictac
Jak se tomu říká; člověk míní, ale Bůh mění?
Homō putat, Deus mūtat
tictac
One more comment from tictac
tictac
Objevil se však i jiný druh údivu, který nebyl tak všeobecný, protože se vyskytnul jenom v řadách Tovaryšstva Ježíšova, ale byl tak evidentní i navenek, že jej byl nucen přiznat i jeden z nich, italský jezuita O. Federico Lombardi, toho času tiskový mluvčí Svatého stolce: Jezuité si totiž bezděčně osvojili přesvědčení, že papežem nemůže být zvolen někdo z jejich řad; snaží se v církvi sloužit …More
Objevil se však i jiný druh údivu, který nebyl tak všeobecný, protože se vyskytnul jenom v řadách Tovaryšstva Ježíšova, ale byl tak evidentní i navenek, že jej byl nucen přiznat i jeden z nich, italský jezuita O. Federico Lombardi, toho času tiskový mluvčí Svatého stolce: Jezuité si totiž bezděčně osvojili přesvědčení, že papežem nemůže být zvolen někdo z jejich řad; snaží se v církvi sloužit jenom jako služebníci a odmítají proto biskupská či kardinálská jmenování. „A proto nám připadá poněkud divné, že byl jeden z nás zvolen papežem,“ řekl na středeční tiskové konferenci tentokrát za sebe a své spolubratry. Způsobené rozpaky byly patrně také příčinou toho, že oficiální gratulace Tovaryšstva Ježíšova Svatému otci přišla až na druhý den odpoledne, tedy až po několika jiných oficiálních projevech sympatií řeholních řádů a církevních hnutí na čele s františkány.
radiovaticana.cz/clanek.php4
MilanJan
Takže vek človeka determinuje úmysly človeka ??? Filofej? .....Slovenská "nevinnosť " v myslení sa umocnením mení priamo až na hlúposť.... Gal .: 3 – 23 : „ No kým neprišla viera, boli sme zajatci pod dozorom zákona pre tú vieru, ktorá sa mala zjaviť“. Ďalej Gal.: 4 – 1: „Hovorím však: Kým je dedič maloletý, ničím sa nelíši od otroka, hoci je pánom všetkého.“. Ďalej Pavol píše: „ Ale ako …More
Takže vek človeka determinuje úmysly človeka ??? Filofej? .....Slovenská "nevinnosť " v myslení sa umocnením mení priamo až na hlúposť.... Gal .: 3 – 23 : „ No kým neprišla viera, boli sme zajatci pod dozorom zákona pre tú vieru, ktorá sa mala zjaviť“. Ďalej Gal.: 4 – 1: „Hovorím však: Kým je dedič maloletý, ničím sa nelíši od otroka, hoci je pánom všetkého.“. Ďalej Pavol píše: „ Ale ako vtedy ten, čo sa narodil podľa tela, prenasledoval toho, čo sa narodil podľa ducha, tak tak aj teraz.“ V Sol. II : 1 – 6 : „ A u Boha je spravodlivé, že odplatí súžením tým, čo vás sužujú, a vám , sužovaným, odpočinkom s nami, keď sa z neba zjaví Pán Ježiš s anjelmi svojej moci, aby v ohnivom plameni potrestal tých, čo nepoznajú Boha, aj tých, čo odporujú evanjeliu nášho Pána Ježiša. Za trest sa dostanú do večnej záhuby......“. Tak ako na mnohých miestach , aj tu sa hovorí o poznaní BOHA, už to, keď človek je vlažný, odporuje BOHU, pretože odmieta Ho poznať, čo na Slovensku je typické – Pravdu nepotrebujeme poznať, hlavne aby nás niekto nakŕmil, a môže to byť aj čert....
Libor Halik
V La Salettě jsem osobně byl. Věřím zjevením pasáčků z La Saletty, včetně toho zjevení, že Řím se stane stolicí pro Antikrista - což se už stalo a je dobře pozorovatelné na vlajkonoši homosexuality a komunistického srpu a kladiva Františkovi Bergogliovi. La Saletská kongregace, Bohu žel, je v čele utajování původních proroctví z La Saletty, čili je žábou na prameni vody, když utajuje varovnou …More
V La Salettě jsem osobně byl. Věřím zjevením pasáčků z La Saletty, včetně toho zjevení, že Řím se stane stolicí pro Antikrista - což se už stalo a je dobře pozorovatelné na vlajkonoši homosexuality a komunistického srpu a kladiva Františkovi Bergogliovi. La Saletská kongregace, Bohu žel, je v čele utajování původních proroctví z La Saletty, čili je žábou na prameni vody, když utajuje varovnou pravdu před lidmi.
Libor Halik
Toto učili jezuity v noviciátu. Řekl mi to jeden z nich, dnes za svou pravověrnost vůči Pánu Ježíši Kristu a sv. Ignáci pronásledovaný od těch, kteří na fleku otočili k bezbřehému modernismu. Šéfové dnes zrazují všechny sv. zákony jako zradil Saruman v pohádkovém příběhu. Jsem platně svěceným knězem nicku Filofeji a budu knězem navěky dle řádu Melchisedekova, neboť kněžství je nesmazatelné …More
Toto učili jezuity v noviciátu. Řekl mi to jeden z nich, dnes za svou pravověrnost vůči Pánu Ježíši Kristu a sv. Ignáci pronásledovaný od těch, kteří na fleku otočili k bezbřehému modernismu. Šéfové dnes zrazují všechny sv. zákony jako zradil Saruman v pohádkovém příběhu. Jsem platně svěceným knězem nicku Filofeji a budu knězem navěky dle řádu Melchisedekova, neboť kněžství je nesmazatelné znamení. Se zrádci Pána Ježíše Krista jako jste Vy Filofeji, se odmítám bavit.
Filofej
Btw.
Pápež František je starý muž a predpokladať u neho nečisté úmysly môže iba ten,kto sám má problémy.
Filofej
www.lasalette.cz
Táto koruna je ešte zvláštnejšia ako tá čo daroval svätý otec František
One more comment from Filofej
Filofej
Pán Halik,ak niečo také tvrdíte, bolo by dobré to doložiť,inak to je len ďalšia konšpirácia.
Libor Halik
Dalším důkazem, že František je nejpravděpodobněji jen vzdoropapež, je to, že konstituce sv. Ignáce Loyoly zakazují jezuitům stát se papeži. Bergoglio je členem řádu jezuitů.
Filofej
Samson1,
Pozri sa na korunu Panny Márie z La Salette.Aj pri nej by sa konspiratori vyburili,ak by ju tento pápež priniesol ako dar.
Je to na zaplakanie aké nezmysly sú schopní neprajnici pápeža Františka vymyslieť len aby ho ociernili.www.saletyni.pl
Samson1
Tu se ukázalo na nebi jiné znamení: Veliký ohnivý drak s deseti rohy a sedmi hlavami, a na každé hlavě měl královskou korunu (Zj 12,3).
Bergoglio “daroval” Panně Marii v Mexiku místo koruny s dvanácti hvězdami korunu se sedmi hvězdami a deseti hroty ohnivého draka. (Také dvěma anténami mimozemšťana?)