Edward7
2411

Nowy system żywności, niedobór by cię kontrolować

The Economist opublikował numer zatytułowany "Zbliżający się krach żywnościowy". Materiał mówi, że liczba tych, którzy nie mają wystarczającej ilości jedzenia, wzrosła już z 440 milionów ludzi, do 1,6 miliarda ludzi.

Dr Joseph Mercola
Dig It! #143: NEW Global Food System - MUST WATCH!
Program przejęcia władzy przez globalistów nie jest niczym innym, jak tylko kompleksowym działaniem. Bez względu na to, czy mówimy o bezpieczeństwie biologicznym, finansach, mieszkalnictwie, opiece zdrowotnej, energii, transporcie czy żywności, wszystkie zmiany, których jesteśmy świadkami, mają jeden cel - wymuszenie podporządkowania się totalitarnemu systemowi niewolniczemu. W poście na blogu z 27 kwietnia 2022 r. 2 dziennikarzy śledczych, Corey Lynn, szczegółowo omawia wprowadzany nowy system żywnościowy i sposób, w jaki ma on na celu kontrolowanie ciebie.

"'Kto kontroluje dostawy żywności, kontroluje ludzi; kto kontroluje energię, może kontrolować całe kontynenty; kto kontroluje pieniądze, może kontrolować świat'. Ten słynny cytat Henry'ego Kissingera z tygodnia na tydzień staje się coraz bardziej prawdziwy" - pisze Lynn.3
"Globaliści kontrolują już większość pieniędzy, szybko przekształcają system energetyczny w system, w który sami zainwestowali, i podejmują drastyczne środki, aby kontrolować przemysł spożywczy, a większość z tych działań odbywa się w ukryciu. Jeśli kontrolują nasiona, kontrolują też żywność, a
jeśli kontrolują żywność, mogą użyć cyfrowego identyfikatora, aby kontrolować dostęp konsumentów do żywności.
W czasie, gdy gwałtowne pożary niszczą zakłady przetwórstwa żywności, zakłady mięsne i zakłady produkujące nawozy, w okresie, gdy rolnicy cierpią i pojawiają się problemy z łańcuchem dostaw, w wielu miastach zbudowano już cały system infrastruktury umożliwiającej śledzenie żywności, który jest obecnie wdrażany na całym świecie...
USDA i FDA już zatwierdziły mięso hodowane w laboratoriach, genetycznie modyfikowane bydło i finansują globalistów w celu badania i rozwoju rolnictwa komórkowego, a także hodowców pod dachem i firmy genetyczne ...
Union Pacific nakazuje zmniejszenie przewozów kolejowych o 20%, co ma wpływ na CF Industries Holdings, największą na świecie firmę produkującą nawozy. Tak się składa, że Vanguard, BlackRock i State Street są głównymi akcjonariuszami Union Pacific, a BlackRock i Vanguard znajdują się w pierwszej trójce akcjonariuszy CF Industries Holdings.
Mapując niektóre z największych farm wertykalnych, ujawniamy uprawy, sklepy spożywcze, lokalizacje i miliardy wpłacane przez globalistycznych inwestorów i udziałowców. Szybko staje się jasne, że jest to globalny plan kontroli wszystkich produktów - składników, które wchodzą w skład wszystkich produktów spożywczych."


Tajny monopol
Jak zauważa Lynn, monopol ten był utrwalany przez wiele lat. Powoli, ale nieuchronnie, monopol ten narastał, nie zwracając uwagi opinii publicznej, co z kolei spowodowało, że żywność stała się jednocześnie droższa i mniej dostępna 4. Obecnie, gdy ostatnie elementy są układane w całość, wiele osób uświadamia sobie, że zostaliśmy masowo oszukani i jesteśmy zdani na łaskę i niełaskę figuratywnej "garstki" niewybranych ludzi, których megalomania nie ma sobie równych w historii ludzkości.

Trzy największe firmy inwestycyjne na świecie - BlackRock, Vanguard i State Street - posiadają łącznie prawie 90% udziałów we wszystkich firmach z indeksu S&P 500. Dzięki swoim udziałom inwestycyjnym sprawują one potajemnie monopolistyczną kontrolę nad WSZYSTKIMI branżami, więc pomysł, że na rynku istnieje jakakolwiek konkurencja, jest tak naprawdę tylko sprytną iluzją.

Choć obecność setek marek żywności stwarza pozory konkurencji rynkowej, w rzeczywistości przemysł spożywczy jest zmonopolizowany przez mniej niż tuzin firm5 , a wszystkie z nich są z kolei w dużej mierze własnością BlackRock i Vanguard. Rosnący rynek podróbek mięsa jest również zdominowany przez bardzo niewielką liczbę dużych gigantów spożywczych6 , które z kolei są własnością BlackRock i Vanguard.
Sama firma BlackRock posiada aktywa o wartości 10 bilionów USD7 , co oznacza wzrost z 6 bilionów USD w 2017 r.8 Łącznie trzy największe firmy inwestycyjne na świecie - BlackRock, Vanguard i State Street - posiadają udziały w prawie 90% wszystkich firm z indeksu S&P 5009. Poprzez swoje udziały inwestycyjne potajemnie sprawują one monopolistyczną kontrolę nad WSZYSTKIMI branżami, więc pomysł, że na rynku istnieje jakakolwiek konkurencja, jest tak naprawdę tylko iluzją. Nigdy nie dowiedzieliście się o ich stale rosnącym monopolu, ponieważ są oni również właścicielami scentralizowanych mediów.

Trudno powiedzieć, które z nich są bardziej wpływowe. Vanguard posiada dużą część udziałów w Blackrock. Właścicielami i udziałowcami Vanguard są między innymi Rothschild Investment Corp10 , Edmond De Rothschild Holding11 , włoska rodzina Orsini, amerykańska rodzina Bushów, brytyjska rodzina królewska, rodzina "du Pont" oraz rodziny Morganów, Vanderbiltów i Rockefellerów12,13. Z kolei firmę Blackrock nazwano "czwartą gałęzią rządu", ponieważ jest ona jedyną prywatną firmą, która ma umowy finansowe umożliwiające pożyczanie pieniędzy centralnemu systemowi bankowemu14.

Bezpieczeństwo żywnościowe jest zagrożone przez opatentowaną żywność

W 2014 roku Kongres Stanów Zjednoczonych ustanowił ustawę o Fundacji na rzecz Badań nad Żywnością i Rolnictwem (FFAR) w ramach ustawy o rolnictwie (Farm Bill). Po wysupłaniu 200 milionów dolarów z funduszy podatników, aby uruchomić fundację, FFAR stała się pozarządową organizacją non-profit. Jednym z jej fundatorów jest Bill Gates, a w pierwszym zarządzie zasiadał zastępca dyrektora dr Robert Horsch z Fundacji Billa i Melindy Gatesów15.

Misją FFAR jest "łączenie fundatorów, naukowców i rolników poprzez partnerstwa publiczno-prywatne w celu wspierania śmiałych badań nad największymi wyzwaniami w zakresie żywności i rolnictwa "16 . W rzeczywistości jest ona wykorzystywana do podważania bezpieczeństwa żywnościowego poprzez zwiększanie zależności od żywności edytowanej genetycznie i patentowanej.

W kwietniu 2019 roku FFAR uruchomiła konsorcjum Precision Indoor Plants (PIP), publiczno-prywatne partnerstwo hodowców indoor, hodowców i firm genetycznych, którego wspólnym celem jest przyspieszenie hodowli i zmiana substancji chemicznych roślin odpowiedzialnych za smak, wartości odżywcze i lecznicze. Pięć głównych upraw, nad którymi prowadzone są prace, to sałata, pomidory, truskawki, kolendra i borówki. Vertical farms could take over the world | Hard Reset by Freethink

W sierpniu 2020 roku firma Monsanto/Bayer pomogła w założeniu firmy Unfold, która opracowuje nowe odmiany nasion warzyw przeznaczonych specjalnie dla pionowych gospodarstw rolnych. Według Lynn, "GMO już teraz stanowią 75-80% żywności spożywanej przez Amerykanów "17 , a gdy świeże produkty zostaną opatentowane, odsetek ten zbliży się do 100%.

Uniwersytet Kalifornijski pracuje również nad szczepionkami opartymi na roślinnym mRNA. Pomysł polega na rozpowszechnianiu szczepionek za pośrednictwem konwencjonalnej żywności 18 , co nadaje zupełnie nowe znaczenie staremu przysłowiu "Niech twoja żywność będzie twoim "lekarstwem"".

"Bill Gates upiera się, że susze i "zmiany klimatyczne" (opryski geoinżynieryjne dopow.) niszczą naszą zdolność do uprawy roli i że przyszłość będzie polegała na przenoszeniu się ludności do metropolii, gdzie do wyżywienia ludzi konieczne jest pionowe rolnictwo wewnątrz budynków.

Jeśli tak jest w istocie, to dlaczego w ciągu ostatniej dekady nabył 242 000 akrów ziemi uprawnej, inwestując jednocześnie w pionowe rolnictwo wewnątrz budynków? Kto będzie siedział przy stole ze zdrowymi produktami podawanymi przez Gatesa, podczas gdy reszta społeczeństwa spożywa produkty modyfikowane genetycznie, pochodzące z zamkniętych obiektów, dostarczane do lokalnego sklepu spożywczego i dostępne wyłącznie na podstawie cyfrowego identyfikatora?" (znaku bestiidopow.) - pyta Lynn.19

"Tymczasem Grupa Konsultacyjna Międzynarodowych Badań nad Rolnictwem (CGIAR) posiada największe na świecie prywatne banki nasion, obejmujące 10% światowej germplazmy na całym świecie, kontrolowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów, Fundacje Rockefellera i Forda oraz Bank Światowy, zarządzające 768 576 dostępami do nasion porwanych przez rolników...

[Co stanie się z rolnikami, gdy te astronomicznie ogromne, kryte, pionowe farmy zajmą każde większe miasto, zawrą kontrakty ze wszystkimi największymi sieciami sklepów spożywczych i będą finansowane przez tych samych globalistów-miliarderów, którzy chcą kontrolować ludzi w każdej branży w ramach czwartej rewolucji przemysłowej?

To uzasadnione obawy. Jeśli dodamy do produkcji w tych zakładach "edycję genów", "inteligentne", "identyfikowalne" i "zero netto" oraz fakt, że nadal pracują oni pełną parą nad cyfrowymi identyfikatorami i walutą, to sprawa staje się jeszcze bardziej niepokojąca...

Podczas gdy to wszystko dostarcza wielu wyjaśnień na temat celowego niszczenia wszystkich naszych rolników na froncie nasion, warzyw i produktów, ludzie powinni być również świadomi tego, co dzieje się z hodowcami bydła i planu globalistów, by przejąć także przemysł mięsny."

Trwa kontrolowana likwidacja zasobów białka
Jak wyjaśniłem we wczorajszym artykule dotyczącym ptasiej grypy, rzekome wybuchy "ptasiej grypy" (po szczepionkach dopow.) i COVID-19 wśród zwierząt jadalnych, wraz z suszą i niedoborami nawozów, doprowadziły do masowego uboju stad 20 i bydła 21 na całym świecie. Do tego stopnia, że mamy się spodziewać niedoborów jaj, 22 drobiu i mięsa. 23

Dodajmy do tego globalny niedobór nawozów, który ogranicza ilość paszy dla zwierząt, którą można wyprodukować w tym roku, oraz ciekawą decyzję o ograniczeniu dostaw nawozów do USA w pociągach, co ogranicza dystrybucję i podnosi koszty tego, co pozostało. Eksperci przewidują, że uzupełnienie światowych zapasów zboża może potrwać do trzech lat 24, a w międzyczasie rolnicy nie będą mieli łatwo dostępnego zaopatrzenia, by wykarmić swoje zwierzęta gospodarskie.

Kanadyjska firma Nutrien Ltd., największa na świecie firma produkująca nawozy, ostrzegła niedawno, że niedobór prawdopodobnie potrwa do 2023 roku. Cena nawozu również „poszybowała w górę do absurdalnych poziomów, których nigdy wcześniej nie widziano”, donosi The Economic Collapse Blog. 25 Stany Zjednoczone i Wielka Brytania również płacą rolnikom, aby nie uprawiali całej dostępnej ziemi, Kalifornia płaci rolnikom za mniejszą uprawę, rzekomo w celu oszczędzania wody, a Wielka Brytania zachęca rolników do przejścia na emeryturę, oferując im ryczałt w wysokości 100 000 funtów – wszystko to publicznie przewidywanie nadchodzących niedoborów żywności. 26 Ponadto dwa największe zbiorniki wodne w Kalifornii również spadły do „krytycznie niskiego poziomu”, a pożary niszczą grunty rolne w zachodniej części USA 27

Produkcja żywności jest rażąco atakowana i irracjonalnie ograniczana na tak wielu frontach, że jest to wyraźnie celowe niszczenie podstawowych źródeł białka 28 — mięsa, jajek i nabiału.

„1 lutego 2016 r. rozpoczął działalność Instytut Dobrej Żywności (…) finansowany przez Fundację Billa i Melindy Gatesów, Open Philanthropy Project i Y Combinator, mając na celu „przeobrażenie produkcji mięsa na nowo” – pisze Lynn. 29

„W październiku 2021 r. Instytut Dobrej Żywności świętował grant USDA w wysokości 10 milionów dolarów na utworzenie pierwszego w historii Narodowego Instytutu Rolnictwa Komórkowego na Uniwersytecie Tufts, aby mógł wspierać naukowców w wytwarzanym mięsie.

Aby mieć pewność, że wszystkie te cele są ustalone, a agenda ONZ 2030 zostaje osiągnięta, zakłócając przemysł nawozowy, łańcuch dostaw żywności i szereg przypadkowych pożarów w zakładach przetwórstwa spożywczego, z pewnością pomogłoby to przypieczętować umowę, prawda? ?


Cesarz nie ma szat
W jawnie służącym sobie geście Gates publicznie wezwał Zachód do zaprzestania spożywania wołowiny i przejścia na mięso hodowane w laboratoriach, rzekomo w celu przeciwdziałania zmianom klimatycznym. Gates sprzeciwia się również próbom ustawodawczym mającym na celu zapewnienie właściwego oznakowania podrabianych mięs, ponieważ oznakowanie spowolniłoby akceptację społeczną 30. Nie dziwi więc, że Gates jest finansowo zaangażowany w kilka firm produkujących sztuczne mięso.31,32,33 Jakby na szczęście lub dzięki boskiej przezorności, zainwestował także w alternatywne nawozy modyfikowane genetycznie. 34 Lynn pisze:35

Bill Gates wyjaśnił swoją miłość do nawozów w 2018 roku podczas pobytu w Tanzanii.36 Tak się składa, że kierowany przez Gatesa i finansowany przez Rockefellera Sojusz na rzecz Zielonej Rewolucji w Afryce (AGRA) poniósł epicką porażkę, a pierwszy w historii raport ewaluacyjny37 ukazał się 28 lutego 2022 roku po 15-letnich staraniach mających na celu ratowanie drobnych rolników w Afryce.
Fałszywa obietnica "podwojenia plonów i dochodów dla 30 milionów gospodarstw rolnych do 2020 roku" została usunięta z ich strony internetowej w czerwcu 2020 roku po tym, jak ocena przeprowadzona przez Tufts University wykazała niewielkie dowody postępu,
a wręcz 31% wzrost głodu.
Oceniający stwierdzili, że w projekcie było wiele niedociągnięć, a sprawozdawczość i dane z monitoringu AGRA były słabe. Nawet rząd niemiecki rozważa wycofanie środków finansowych z AGRA z powodu stosowania przez nią pestycydów, co jest ironią losu, ponieważ Gates twierdzi, że w USA musimy zrezygnować z pestycydów i przejść na pionowe uprawy pod dachem...
Jednym z największych osiągnięć AGRA był udział w 72 reformach polityki rolnej w 11 krajach afrykańskich, dotyczących nasion, nawozów i dostępu do rynku. Stworzono przepisy chroniące prawa własności intelektualnej do "certyfikowanych" nasion, a także kary za dzielenie się nasionami z otwartego źródła.
Wyobraź sobie, że jesteś rolnikiem, hodowcą lub ogrodnikiem i musisz dzielić się nasionami i handlować nimi na czarnym rynku, aby nie zostać ukaranym. Każdy, kto wierzy, że nie spróbują tego w USA, oszukuje sam siebie, zwłaszcza że globaliści posiadają największe prywatne banki nasion i inwestują w największe komercyjne firmy nasienne...
W dniu 17 marca 2022 r. w Rejestrze Federalnym USA38 opublikowano zawiadomienie o możliwości zgłaszania uwag do 16 maja 2022 r. na temat systemu konkurencji i własności intelektualnej: Seeds and Other Agricultural Inputs (Nasiona i inne środki produkcji rolnej). Należy pamiętać, aby przeglądając to ogłoszenie, kierować się właściwymi zasadami, które wynikają z podpisanego przez Bidena w lipcu 2021 roku rozporządzenia wykonawczego w sprawie promowania konkurencji w gospodarce amerykańskiej.

Ich ostateczny cel - każdy człowiek, każda żywność, każdy zasób i produkt na tej planecie będzie śledzony za pomocą blockchaina. To nie jest teoria - to jest ich cel. W lipcu 2021 roku FDA ogłosiła "Nową erę inteligentniejszego bezpieczeństwa żywności", która zakłada wykorzystanie technologii śledzenia do stworzenia cyfrowego, identyfikowalnego systemu żywnościowego, od farmy po talerz, z wykorzystaniem blockchain.
Cyfrowa tożsamość umożliwiająca przyznawanie dostępu do placówek, kontrolę wydatków finansowych i śledzenie ruchów każdego człowieka jest wprowadzana na wielu frontach, w tym w formie paszportu identyfikacyjnego szczepionek. W końcu będą próbowali przejść na chip, ponieważ będzie to łatwiejsze, gdy wszędzie będą instalowane dane biometryczne...


Nie da się ukryć, że ten system jest wprowadzany w życie. O ile rolnictwo pionowe jest genialne pod wieloma względami i mogłoby być korzystne na mniejszą skalę w społecznościach, o tyle fakt, że jest to globalny program usuwania gospodarstw rolnych i kontrolowania wszystkich produktów przez samych globalistów, jest niezwykle niepokojący ...
Musimy wspólnie znaleźć rozwiązanie i nadal mówić "nie" cyfrowym identyfikatorom, które tworzą, aby kontrolować nasz dostęp i wydatki, jednocześnie wspólnie budując samowystarczalność i bezpieczeństwo."

Aby znaleźć rozwiązania tej szybko zbliżającej się dystopijnej przyszłości, przejrzyj mój poprzedni artykuł „ Dlaczego ceny żywności są oczekiwane do Skyrocket ” i artykuł Lynna „Znajdowanie źródeł świeżej żywności”. 39 Częścią odpowiedzi jest uprawa własnej żywności najlepiej, jak potrafisz. Inną częścią jest wspieranie lokalnych hodowców poprzez kupowanie ich produktów, w przeciwnym razie zostaną wypchnięci. Rozpoczęcie lokalnych spółdzielni i ogrodów społecznościowych może również znacznie przyczynić się do długoterminowego zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego.

W tym samym czasie musimy również odrzucić globalistyczne rozwiązania, takie jak fałszywe mięso, wołowina poddana edycji genetycznej, żywność GMO i cała reszta. Czas przyznać, że żadne z ich rozwiązań nie jest na naszą korzyść. Są na naszą szkodę. Światowe Forum Ekonomiczne ogłosiło, że do 2030 r. nic nie będziesz posiadać. Oni to planują. Zabiorą nam wszystko, w tym prawo do uprawy własnej żywności, jeśli im na to pozwolimy.
Źródła i referencje


1 Zegarek Inwestycyjny 11 czerwca 2021 r.
2, 3, 15, 17, 18, 19, 29, 33, 35 Corey’s Digs 27 kwietnia 2022
4 Civil Eats 17 lutego 2021 r
5 Sparkline Capital 16 września 2020 r.
6 Civil Eats 22 września 2021 r
7 Jakobin 22 marca 2022
8 Financial Post 4 grudnia 2017 r.
9 Rozmowa 10 maja 2017 r.
10 Fintel Rotszyld
11 Fintel Edmond De Rothschild
12 Raport SGT 6 maja 2021 r.
13 Lew Rockwell 21 kwietnia 2021 r
14 Ludzie są wolni 5 maja 2021 r
16 O FFAR
20 Strażnik 28 kwietnia 2022
21 Farm Progress 24 lutego 2022 r
22 Wiadomości lokalne 8 25 kwietnia 2022
23 Parada 25 marca 2022
24, 25, 27 Blog o upadku gospodarczym 8 maja 2022 r.
26 Off Guardian 25 kwietnia 2022
28 Rolnik epoki lodowcowej 8 kwietnia 2022 r
30 Przegląd technologii 15 lutego 2021
31 CNBC 3 lipca 2021
32 Wołowina Środkowa 17 lutego 2021
34 Business Insider 6 marca 2019
36 Gates Notes 14 listopada 2018 r.
37 USRTK 17 marca 2022
38 Rejestr Federalny 17 marca 2022 r
39 Corey’s Digs 9 maja 2022 r

New Food System Will Stop at Nothing to Control You - LewRockwell
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Kto kontroluje dostawy żywności, kontroluje ludzi; kto kontroluje energię, może kontrolować całe kontynenty; kto kontroluje pieniądze, może kontrolować świat'. Ten słynny cytat Henry'ego Kissingera z tygodnia na tydzień staje się coraz bardziej prawdziwy"