Clicks1.6K
pl.news
81

Pogańskie zakonnice: Indianin, który chce być chrześcijaninem, musi unikać Kościoła Franciszka

Misjonarki Maryi Niepokalanej i św. Katarzyny z Sieny ("Laurytanki"), kongregacja założona w Kolumbii i działająca w Amazonii, opublikowały na swojej stronie sekcję poświęconą "Duszpasterstwu Rdzennych".

Używają słowa "rdzenny" jako synonimu "pogański", podkreślając, że [katoliccy] lokalsi "mają własną religię" i "własną teologię", a ich "świat duchowy jest bardzo bogaty".

Ten świat — piszą dalej autorki — dostarcza tubylcom "niezbędnych powiązań" z "bogami", co zapewnia "równowagę między dobrem a złem".

Amazońskie pogaństwo jest porównywalny z Pismem Świętym: "tak jak my mamy Stary Testament, tak rdzenni ludzie mają swoje historie i [pogańską] religię".

Czytelnik może dowiedzieć się, że "ziemia jest Biblią Indian", dlatego tubylcy "czują" obecność Boga "w naturze i na ziemi".

Innymi słowy: Indianie, którzy chcą żyć jak Chrześcijanie, nie mają innego wyjścia poza przyłączeniem się do Zielonoświątkowców, ponieważ Kościół Franciszka gubi się w pogańskich iluzjach.

#newsOrpfsqugsv
One nie śpią. Znaczy się czuwają i mają w zapasie oliwę (modlitwy). Więcej takich. "Kto się modli będzie zbawiony" Powiedział to niejeden święty. A ja mały grzesznik dodam - kto się porządnie modli to nie wpadnie, albo przynajmniej w porę wyrwie się z sieci oszustwa!
przeciwherezjom likes this.
Sw.Joanna
I przekazuje ją swoim wybranym aby ci dawali poznać ją światu.My zaś musimy rozeznać tą prawdę i przyjąć ją lub odrzucić.A tak na marginesie,szanuję panią.pana,bo nie wiem kim jesteś.
Sw.Joanna
A zielonoświątkowcy to diabły z piekła rodem,a więc jest im po drodze z Bergoglio.
Sw.Joanna
Nie jestem dla nikogo Joaśką i proszę szanować moją osobę.
Sw.Joanna
skoro nie potrafisz mnię szanować to nie musisz się ze mną kontaktować a na nieodpowiednie zachowania nie odpowiadam,bo albo ktoś szuka prawdy i ją rozpoznaje i uznaje albo niech sobie idzie z podobnie do siebie myślącymi.