CÓRKA MARYI
311.7K

JEZUS: Szatan będzie was przekonywał, że Moje Orędzia pochodzą od niego

JESUS: Satan will convince you that My messages come from him

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 27 maja 2012 roku, godz. 18.00

Moja córko, tak wielu Moich wyznawców pyta, dlaczego wiele z tych proroctw powoduje lęk w ich sercach. Wielu jest przekonanych, że to Ja wywołuję lęk. Ale to nie jest do końca prawdą. Lęk, który ogrania wiele dusz, jest uświadomieniem sobie, że to, co wam mówię, jest prawdą.

Przez każdego dobrego rodzica dziecko jest ostrzegane przed niebezpieczeństwami w życiu. Czasem niebezpieczeństwa, przed którymi rodzic ostrzega, mogą powodować lęk. Jednak lęk dotyczy zła spowodowanego przez człowieka, które jest przed nami. Tak samo jest z prawdą o złu na świecie. Jest ono spowodowane przez człowieka, który z kolei jest pod wpływem zwodziciela, szatana.

Proroctwa dane przez Boga rodzajowi ludzkiemu od początku czasu budziły lęk w sercach niektórych. Pomimo to w innych kręgach wywoływały wiele śmiechu. Działo się tak, zanim Noe zaczął budować Arkę. Podczas gdy się z niego śmiano, drwiono i wyszydzano go, ci z lękiem czynili to, o co zostali poproszeni. Zbudowali Arkę, aby się uratować. Ci, którzy się śmiali, szydzili z Noego i nie przejmowali się nim, zostali zgładzeni.

Wszystkie proroctwa, które pochodzą od Boga, zawierają ostrzeżenia, aby zachęcić ludzkość do przygotowania się na takie wydarzenia.
To tylko dzięki przygotowaniu swoich dusz będziecie mogli znieść czekające was udręki spowodowane przez ludzkie grzechy. Tym Moim wyznawcom, którzy pytają, dlaczego Moje Orędzia mogą powodować lęk, to mówię. Nie wierzcie kłamstwom zasianym w waszych sercach przez szatana, że Bóg nigdy nie dałby światu orędzi, które budziłyby lęk w sercach Jego dzieci.

Teraz wielu z was, szczególnie ci, którzy Mnie kochają, odwraca się od Mojego świętego Słowa. Jedną z ulubionych drwin szatana jest przekonywanie was, że Boskie Orędzia nie zawierają proroctw, które wywołują lęk. Czy aby na pewno takie orędzia mogą być wyłącznie od złego ducha? Jak bardzo szatan śmieje się ze swojego własnego przebiegłego podstępu. Szatan będzie was przekonywał, że Moje Orędzia pochodzą od niego – tak rozpaczliwie chce was przekonać, abyście nie podążali za Moimi poleceniami. Wam, Moi wyznawcy, trzeba powiedzieć prawdę. Muszę was przygotować, a oznacza to ostrzeżenie was zawczasu przed rzeczami, które nadejdą – tylko po to, aby was chronić. Aby was ocalić. Nigdy nie słuchajcie tego kłamstwa.

Moje Orędzia są wam przekazywane z Mojej Bożej Miłości do całego stworzenia. Pozwólcie Mi prowadzić was jak każdy dobry rodzic. Gdy będziecie Mnie słuchali i wypełniali Moje wskazania dotyczące modlitwy, będę was chronił. Lęk nie pochodzi ode Mnie. Kiedy wierzycie we Mnie i ufacie Mi, nie będziecie zalęknieni, nieważne, jak wiele zła z powodu grzechów ludzkości zostanie wam ukazane. Jedna rzecz, której nigdy nie wolno wam uczynić, to ukrywać się i zakładać, że wszystko będzie dobrze. Bo czyniąc to, zlekceważycie istnienie zła na świecie. Przyjmijcie, że szatan istnieje.

Uwierzcie, że modlitwa może osłabić i będzie osłabiać jego moce. Powstańcie i podejmijcie odpowiedzialność jako Moi naśladowcy, naśladowcy Jezusa Chrystusa. Kiedy staniecie w obliczu prawdy, pozwólcie Mi siebie prowadzić, a lęk nie wejdzie do waszych serc.

Wasz umiłowany Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl

______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Chciałbym podziękować tym, którzy pomagają w rozprzestrzenianiu Mojego świętego Słowa
______________________________________________________________
CÓRKA MARYI
Nigdy nie wolno wam nie doceniać mocy szatana, gdyż potrafi on złapać w pułapkę każdą duszę, choćby nie wiem jak dobrą.