Orędzia
573

Matka Boża 12 grudnia 2020 - Nie bój się! Uwierz w Moc Twojej modlitwy!bo kto jest całkowicie w Panu, nie będzie się bać.

Dzieci-wasza modlitwa zmiękcza serce Ojca. Jego karcąca ręka jest wciąż powstrzymywana mocą twojej modlitwy! On zmiękcza! Jemu zależy! On skraca pozostały czas, bo gdyby tego nie zrobił, twój świat byłby już w ruinie i cierpiałbyś, cierpiałbyś, cierpiał!
Moje drogie dziecko. Posłuchajcie, co Ja, Wasza Matka w niebie, mam dziś do powiedzenia wam i dzieciom: nie bójcie się, bo czas, który wam pozostaje, jest prochem. Nie lękajcie się, bo kto jest całkowicie w Panu, nie będzie się bać. Nie bójcie się, drogie dzieci, wierne i oddane Jezusowi, bo Pan nie zostawi was samych!

Moje dzieci. Moje dzieci, tak umiłowane przeze Mnie. Ja, wasza Matka Niebiańska, jestem z wami. Módlcie się dużo i módlcie się żarliwie i nie przestawajcie się modlić, gdyż wasza modlitwa jest uspokajająca; łagodzi Ojca; wasza modlitwa zmiękcza serce Ojca. Jego karcąca ręka jest wciąż powstrzymywana mocą twojej modlitwy! On zmiękcza! Jemu zależy! On skraca pozostały czas, bo gdyby tego nie zrobił, twój świat byłby już w ruinie i cierpiałbyś, cierpiałbyś, cierpiał!

Nie ma takiego miejsca na Twoim świecie, w którym możesz znaleźć bezpieczeństwo, znajdziesz je tylko w Panu! Nie ma takiego zakątka w twoim świecie, który nie byłby kontrolowany przez diabła przez jego popleczników, chodź, twoja modlitwa ogranicza złe plany, i jest to żmudne, trudne i ciągnięcie tych złych celów, aby utrudnić trudne, poprzez eernis wszystkie powtarzające się drogi planów elity kłamstwo!

Dzieci, czuwajcie i módlcie się, módlcie się, módlcie się, bo tylko poprzez wszystkie wasze modlitwy można powstrzymać najgorsze! Kto myśli, że nie musi się nawracać, aby znów wyjść z tego bałaganu, powiem mu: Twoje dni są policzone, ukochane dzieci, kim jesteście, a diabeł w postaci Antychrysta jest gotowy.

Kiedy nadejdzie ostrzeżenie, wykorzystaj je jako akt miłosierdzia i znajdź Pana!

Zamieszanie wzrośnie, wydarzenia się potoczą!

Wciąż masz nadzieję na ulgę i powrót do normalnego życia, ja, twoja matka w niebie, mówię ci dzisiaj, że tak się nie stanie. Zasługujesz na kłamstwo! Zostajesz zdradzony! Jesteś podekscytowany, a piękne słowa nie pozwalają ci poznać prawdy, ponieważ nie chcesz jej zobaczyć!

Twoją jedyną szansą jest mój syn, twój Jezus, a kto go nie uzna, zginie i zginie na bagnach, w nędzy, w kłamstwie zła, chociaż ofiaruje ci „swój świat” pełen blasku i splendoru. Kto ugryzie, będzie zgubiony jak wielu, którzy już są w jego szponach!

Ale mimo to, kochane dzieci, którymi jesteście, nie jest dla was za późno! Wybór nalezy do ciebie. Wybierz więc dobrze, czego chcesz: uwięzienie w oszustwie, które prowadzi cię do zepsucia, lub odkupienie przez Mojego Syna, twojego Jezusa!

Powiedziałam celowo uwięzienie, ponieważ jesteś uwięziony, bez względu na to, ile zarabiasz, ile luksusu masz i jak żyjesz, ponieważ świat diabła to nic innego jak wygląd, a cały blask wkrótce ulotni się.

Nic nie jest takie, jakim się wydaje na tym złudnym świecie, do czego tak wielu z was dąży, a wasze przebudzenie będzie złe. Prawdziwy świat diabła składa się wyłącznie z udręki, bólu i cierpienia. Nie ma miłości, radości, błogości. To, co nazywasz spełnieniem na tej ścieżce, nie jest spełnieniem, ale pustką! Zawsze chcesz więcej, zawsze potrzebujesz więcej i nigdy nie będziesz mógł odpocząć!

Jedyne spełnienie jest w Moim Synu! Więc powierzcie Mu się! Nawróćcie się i znajdźcie dla Niego! Pozostało niewiele czasu, a zamieszanie będzie się tylko zwiększać. Dlatego będzie to trudne dla tych z was, którzy nie nawrócą się na Mojego Syna, wybór wciąż pozostaje.

Więc używaj go dobrze i spójrz za kulisy, które oferuje ci zły: jego świat jest oszustwem i kłamstwami, i przyniesie ci zepsucie. Mój syn to miłość, błogość, radość i spełnienie.

Wybierzcie dobrze, umiłowane dzieci, kim jesteście, bo macie wybór: zepsucie lub prawdziwe i wieczne spełnienie przez Mojego Syna Jezusa Chrystusa. Amen.

Bardzo cię kocham. Posłuchaj mojego wezwania i pokutuj. Jeszcze nie jest za późno, bo kończy się czas, który ci pozostał. Amen.

Twoja matka w niebie. Matko wszystkich dzieci Bożych i Matko Odkupienia, z Jezusem, zgromadzonymi tu świętymi i aniołami oraz Bogiem Ojcem, Najwyższym. Amen.