m.rekinek
1878

HISTORIA ZATACZA KOŁO ,,Niezaszczepieni do gazu !"

Graffiti namalowane na ścianie w Niemczech pokazuje nam przyszłość. Brzmi on: „Gazuj nieszczepionych”. Nawet jeśli ma to być podróbka, nadal żyjemy w niespokojnych czasach.

W latach trzydziestych mała grupa ludzi myślała, że są bogami i może decydować, kto żyje, a kto nie. Pozwolono żyć klasom wyższym i średnim. Nie pozwolono jednak żyć klasie niższej, która w tym czasie składała się z Żydów i Cyganów.

Dziś inna grupa ludzi uwierzyła, że ONI też są bogami. Tyle że tym razem miliarderzy myślą, że są tak daleko ponad wszystkimi innymi, że jakoś mają prawo decydować o tym, co będzie dla reszty z nas. Za swoje pieniądze miliarderzy kupują współpracę z rządem. To CI miliarderzy aktywnie atakują teraz ludzkość eksperymentalnymi modyfikacjami genetycznymi, przebranymi za „szczepionkę”.

Ci z nas, którzy odmawiają udziału w tym ludzkim eksperymencie, są teraz oczerniani w telewizji, radiu, wiadomościach i czasopismach oraz w mediach społecznościowych. Każda osoba robiąca to oczernianie zdecydowała, że reszta z nas MUSI robić to, co ON / ONA myśli.

Żadna z tych osób nie ma nic przeciwko temu, że co najmniej 12 242 osoby w samych Stanach Zjednoczonych zmarły z powodu tej eksperymentalnej zmiany genetycznej zamaskowanej jako szczepionka. Żadna z tych osób nie przejmuje się tym, że co najmniej 360 000 zdrowych nastolatków (12-17 lat) rozwinęło zapalenie mięśnia sercowego z powodu ich cennej mutacji genetycznej zamaskowanej jako szczepionka.

Nie. Żaden z tych faktów nie przeszkadza samozwańczym „bogom” kultu szczepionek. Zdecydowali, że wszyscy musimy się poddać lub zostać zmuszeni do poddania się; tak jak naziści działali podczas II wojny światowej.

Zaszczepieni twierdzą, że ci, którzy się NIE szczepią, są dla nich w jakiś sposób niebezpieczni. Jak to możliwe? Jeśli TY otrzymałeś szczepionkę, to TY jesteś chroniony, prawda?

Nie w ich opinii. Mówią teraz, że to nieszczepieni rozprzestrzeniają „warianty”. Ale to tylko przeciwieństwo rzeczywistości. Powodem, dla którego wirus mutuje, jest rozprzestrzenianie się przez zaszczepione osoby! To Ty tworzysz „warianty”! Wirus w tobie przystosowuje się, aby przetrwać szczepienie, które napotka w tobie!

Ale fakty i rzeczywistość nie mają znaczenia dla sekty szczepionkowej; żądają, aby reszta z nas wzięła śmiertelny zastrzyk. Proszą o to, ponieważ są nie tylko głupie, ale i aroganckie.

Ci aroganccy, autorytarni, tyrańscy fanatycy prezentują teraz dokładnie to samo podejście, które naziści stosowali podczas II wojny światowej. Wyniki ich aroganckiej bigoterii są teraz pokazywane publicznie w postaci graffiti z napisem „Gaz dla nieszczepionych”.

Mam wiadomość dla samozwańczych „bogów” kultu szczepionek: nie tym razem.

Chociaż nie mam pojęcia, jak ludzie faktycznie zareagują na spodziewaną przemoc, mogę doradzić:

Podejrzewam, że tym razem ludzie oblają antyszczepionkowe benzyną, kiedy wejdą przez frontowe drzwi i podpalą antyszczepionkowe środki i spalą się na śmierć.

Podejrzewam, że tym razem ludzie zaatakują antyszczepionków gazem pieprzowym, aby permanentnie ich oślepić, gdy wejdą przez drzwi.

Podejrzewam, że tym razem ludzie będą lać pełną mocą kwas siarkowy lub solny na atakujących szczepionkę, trwale oszpecając ich poparzeniami kwasowymi.

A jeśli to wszystko nie zadziała, a napastnicy w jakiś sposób przytłoczą ofiary i wymuszą szczepienie, zaszczepieni prawdopodobnie będą ścigać napastników, urządzać zasadzki i celowo zabijać, gdy zostaną znalezione na ulicy kilka dni i tygodni później.

Wiele osób postrzega tę fałszywą „szczepionkę” jako znak bestii, przed którym ostrzegano nas w Biblii.

Ap 13,16-17

I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło

i że nikt nie może kupić ni sprzedać,

kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.


Wszyscy teraz widzą na własne oczy ograniczenia nałożone na tych, którzy sprzeciwiają się temu śmiertelnemu zastrzykowi: będą mieli zakaz wstępu do miejsc publicznych, nawet powiedzą im, żeby nie robili zakupów spożywczych ani nie mieli operacji w szpitalu, chyba że mają znak (szczepionka).

Podobieństwo tej tak zwanej szczepionki do znaku bestii jest niesamowite. Jest tak wyraźna jak nos na waszych twarzach, a jednak tak niewielu z was to widzi. A może po prostu nie chcesz tego zobaczyć? Czy łatwiej jest ci po prostu być posłusznym? Poddać się? Ignorujesz brzydką rzeczywistość? Bóg wiedział, że wielu z was będzie tak słabych.

Ozeasza 4: 6 - Mój lud jest zniszczony z powodu braku wiedzy:

A co powiedział, co zrobiłby z ludźmi, którzy ignorują fakty? Zignorować rzeczywistość? Wiedział, że wielu z was wybierze łatwe wyjście, nawet jeśli oznaczałoby to, że je odrzucicie!

Ozeasza 4: 6

,,Naród mój ginie z powodu braku nauki: ponieważ i ty odrzuciłeś wiedzę, Ja cię odrzucę od mego kapłaństwa. O prawie Boga twego zapomniałeś, więc Ja zapomnę też o synach twoich."


Jeśli kultowi szczepionek uda się nas zaszczepić siłą, nasz Stwórca nie będzie już rozpoznawalny. Zostaniemy odrzuceni przez Boga, ponieważ znak, szczepionka, fizycznie zmieni nasze DNA, tak że nie jesteśmy już naturalnymi ludźmi. Bóg wprost powiedział, że odrzuci tych, którzy będą nosić znamię.

Gdy tylko to się stanie, Boże prawo „Nie zabijaj” nie będzie już obowiązywać tych ludzi, ponieważ będą wiedzieć, że zostali siłą oderwani od swojego Stwórcy.

Jeśli spojrzysz wstecz na historię, wielu na świecie zastanawia się, jak Niemcy mogli pozwolić na taki rząd? Jak mogli pozwolić na coś takiego?

W tej chwili, dzisiaj... to znowu się dzieje. Na Twoich oczach!

Tyle że tym razem nie ścigają Żydów; to z samym Bogiem prowadzą wojnę. To najważniejsze dzieło Boga, ludzkość, starają się genetycznie zmodyfikować i oddzielić od Stwórcy.

Nie.

Nie tym razem.

uncutnews.ch/…-von-vorne-an-nur-diesmal-sind-es-die-ungeimpften/
jac05
Szatany z II WŚ są tam ciągle żywe i jeszcze nabiorą nowej potęgi. A my uczmy się ufności w Panu bo przyjdzie dzień kiedy nam zacznie czegoś bardzo ważnego, niezbędnego do życia brakować i co wtedy ? Żadne zapasy nie pomogą nam tego przetrwać, tylko UFNOŚĆ w Bogu przez Jego Syna Jezusa.