radyjko11
radyjko11

Uwaga ! W Watykanie powstała nowa religia - prof.Roberto de Matei

Czy po prostu policja nie może wynieść tych antychrystów!
radyjko11

Biskupi orzekli: To nie będzie intronizacja, ale...

Biskup jest niewierzacy a Jezus Chrystus Krol nie rychliwy!!!
radyjko11

Ks. Piotr Pawlukiewicz - Pan Bóg to nie jest zakład usług renowacyjnych

''.....cztery tysiące lat oczekiwany...'' śpiewamy, plus dwa to szesc tysięcy lat dla tego swiata. Maria od Jezysa ukrzyżowanego...chyba ona bodajże, kiedy za pokute przyjęła opętanie mówiła do szatana że już cztery tysiące lat dręczy ludzi... a swiat mowi milion lat...co tam jeden takie tam dwa miliony! co to za miary którymi posluguje się nauka???. Osobiście unikam tych co mi wyznaczają trase …More
''.....cztery tysiące lat oczekiwany...'' śpiewamy, plus dwa to szesc tysięcy lat dla tego swiata. Maria od Jezysa ukrzyżowanego...chyba ona bodajże, kiedy za pokute przyjęła opętanie mówiła do szatana że już cztery tysiące lat dręczy ludzi... a swiat mowi milion lat...co tam jeden takie tam dwa miliony! co to za miary którymi posluguje się nauka???. Osobiście unikam tych co mi wyznaczają trase i mowia masz tam jeden kilometr a za chwile sorry masz milion kilometrów. Rowy kopac a nie mierzyc historię świata.
radyjko11

PROŚBA O MODLITWĘ ZA GRZECHY ŚWIATA.

Szczęść Boże! Niech Duch Św. otworzy serca ludzkie na cierpienie Boga. Będziemy nocą szturmować nasze kochane Niebo aby okazało Miłosierdzie nam grzesznikom. Niech Aniołki nasze ściągną nas za nogi z łóżek. Niech Bóg błogosławi naszym kapłanom aby stanęli kolano przy kolanie...
radyjko11

Prezydent elekt na Jasnej Górze !!!!

Wstyd i PYCHA!!! ludzka nie zna granic. Nie godzi sie aby w DOMU PANA oddawano cześć jego słudze a sługa zachowywał się jak Pan. W pokorze na kolanach a nie spektakl robic! Kto kształtuje wasze sumienia??
radyjko11

ks.PIOTR NATANEK A POSŁUSZEŃSTWO WOBEC KOŚCIOŁA - O.Wiktor P.Tokarski OFM

Luter: student, dwójka dzieci z gosposią domu w którym mieszkał, zamordował dwójkę ludzi przez co uciekł za bramy klasztoru bo tam miał azyl i chronił swoją głowę i to była przyczyna jego ''powołania'' istnieja zapisy jego ubolewania nad pobytem w klasztorze. I tam stworzył własną religię dostosowaną do własnych potrzeb. I nie było to pragnienie dobra. Dobro Kościoła wynika z miłości do Kościoła …More
Luter: student, dwójka dzieci z gosposią domu w którym mieszkał, zamordował dwójkę ludzi przez co uciekł za bramy klasztoru bo tam miał azyl i chronił swoją głowę i to była przyczyna jego ''powołania'' istnieja zapisy jego ubolewania nad pobytem w klasztorze. I tam stworzył własną religię dostosowaną do własnych potrzeb. I nie było to pragnienie dobra. Dobro Kościoła wynika z miłości do Kościoła a nie miłości własnej. W posłuszeństwie pierwszy jest Bóg. Niech ktoś w końcu udowodni herezję Ks. Piotrowi i wskaże oto palcem jego błędne nauki. 5 lat czekam i nikt nie jest w stanie w Polsce i na świecie. Ilu to mądrych i uczonych w piśmie mogłoby podjąć dysputę? Rzeczywistość Siostry Faustyny nie jest rzeczywistością Ojca Pio a rzeczywistość i potrzeba czasu Kościoła w którym narodził się Ks. Piotr nie jest rzeczywistością Ojca Pio i Siostry Faustyny ani każdego innego świętego. Jedno jest PEWNE tylko szatan nie chce Królowania Pana Jezusa a wraz z nim jego słudzy!!! Pytam więc kto z was chce aby Jezus Królował!!?? Normalny człowiek idzie do drugiego siada do stołu i rozmawia aby BYŁO LEPIEJ dla Narodu skoro go reprezentuje a przede wszystkim Boga. A Bóg mówi u Rozalii ''...wywyższe was...''. Ale trzeba mieć Ducha Bożego aby rozpoznać Boga w powiewie wiatru.....
radyjko11

ks.PIOTR NATANEK A POSŁUSZEŃSTWO WOBEC KOŚCIOŁA - O.Wiktor P.Tokarski OFM

Kto Wierzy i kocha Kościół to rozumie postawę Rycerzy i walkę Ks. Piotra Natanka o świętość Kościoła ale trzeba kochać Boga i kierować się Jego Wolą Świętą a nie miłością własną. Jeśli pragniesz być jak Jezus to i jego płaszcz założysz na JEGO chwałę i krzyż poniesiesz. Głos w sprawie kierunku Kościoła niech mają ci co upadną przed Tabernakulum i powiedzą "...pragnę Twego Krzyża Jezu,ukrzyżuj …More
Kto Wierzy i kocha Kościół to rozumie postawę Rycerzy i walkę Ks. Piotra Natanka o świętość Kościoła ale trzeba kochać Boga i kierować się Jego Wolą Świętą a nie miłością własną. Jeśli pragniesz być jak Jezus to i jego płaszcz założysz na JEGO chwałę i krzyż poniesiesz. Głos w sprawie kierunku Kościoła niech mają ci co upadną przed Tabernakulum i powiedzą "...pragnę Twego Krzyża Jezu,ukrzyżuj mnie...pragnę Twej Miłości...'' Jeśli cię na to nie stać to milcz a jeśli już zabierasz głos w sprawię Kościoła to już jesteś jego potencjalnym dewastatorem, judaszem.
radyjko11

Ubi Caritas

Pycha zawsze wejdzie do Prezbiterium i odwróci sie do Eucharystii "zadem".
radyjko11

1. nieoficjalny SPOT wyborczy GRZEGORZA BRAUNA

biniobill pierwsze wypłaty odszkodowan ktorych chce Pan Duda dla Zydow, ktorzy przezyli wojne niech idą z twojej kasy. Jestes szerokousty to i mniej szeroki gest twoje oszczednosci na rzecz tej sprawy? jestes gotowy?? czuje ze ty raczej wolisz strzyc barany jak i cala reszta postkomunistow. Pan Duda ma zobowiązania wobec mocodawców wiec czy to PO czy PIS to maja jednego pana tylko innego rytu.
radyjko11

Pogońska Droga Krzyżowa 2015

Mysle tu oczywiscie o rycerzach kolumba. Odnoga masonska.
radyjko11

Pogońska Droga Krzyżowa 2015

Gdzie tu wymiar poganski? Chcieli brac udzial to zabronisz stanac pod krzyżem czlowiekowi, moze sie nawroci. Tytul powinien brzmiec schizmatycy biora udzial w drodze krzyzowej.
radyjko11

NEOKATECHUMENAT - WIELKA MIŁOŚĆ

Odrzucili Świętą Tradycje Kościoła. Ooo i jeszcze przyszli potańczyć pod Krzyżem Zbawiciela. Trzeba Św. Eliasza. Łapy psie precz od Ciała Zbawiciela! Antychryst tańczy na Golgocie nie pokorny czciciel Boga. I brawa są...brawo,brawo...właśnie zabili Tego, który nas odkupił... Św. Eliaszu ratuj....!!!
radyjko11

Ponieważ Bóg jest, wszystko ma sens

Drugi Luter.
radyjko11

KERYGMAT MOCNE !!!!

Słudzy antychrysta..!
radyjko11

Kielcza - Czy to profanacja - 24.11.2013

...Jestem cichy i pokornego serca... na tance swieckich to nie prezbiterium kosciola ale ulica ogrod itp. Tu sie przelewa Krew Zbawiciela!! To nie jest stajnia ze sie wchodzi jak do gnoju. Protestancki powiew klamstwa. Festiwal ludzkiej pychy. Krakowskie przedmiescie zamiast Oltarza Pana!! Profanacja!!!
radyjko11

Demon w kobiecie ujawnił się w Medjugorie

Jak by Kapłan był ''niegodziwy'' diabeł by go wyśmiał. KIKOR masz dziwną optykę. Pewne styki ci zaśniedziały...zalazły pychą.
radyjko11

Nana al Niño Jesús

Szczęść Boże!
Ciekawe co by Pan Jezus powiedział gdyby ta półnaga niewiasta śpiewała na jego cześć. Laska pasterska zadrżałaby mu.
radyjko11

spustoszenie w Kościele Rzymsko-Katolickim na zachodzie po soborze watykańskim II

Sataniści...!!
radyjko11

PEDOFILIA !!!

Szczęść Boże!

A czy aby nie jest i opętaniem??