3
4
1
2
dyk
161.4K
BOMBA: "Islám je náboženstvom pokoja" - Pápež listom povzbudil kresťanov Blízkeho východu k vytrvalosti a dialógu. Uvedomte si, že asi žiadneho iného Pápeža tak nefalšovali a nemenili jeho výroky …More
BOMBA: "Islám je náboženstvom pokoja" - Pápež listom povzbudil kresťanov Blízkeho východu k vytrvalosti a dialógu.

Uvedomte si, že asi žiadneho iného Pápeža tak nefalšovali a nemenili jeho výroky ako výroky Pápeža Františka. Nakoniec som vždy zistil, že to, čo sa v médiach, alebo u jeho nepriateľov, písalo, bolo poprekrúcané až strach, asi tak, ako že povedal: "Islám je náboženstvom pokoja:" Toto Pápež František nikdy nepovedal!!! len nejakým záhadným spôsobom to našli v jeho slovách, ale ani tie slová nepovedal a ako to našli v jeho vyjadreniach, to neviem.
A prečo ho takto prekrúcajú?
No predsa pripravujú cestu "antikristovi" a chcú, aby to tak vyzeralo, že už Pápeži pred ním hovorili to, čo bude hovoriť "on", najväčší mufty :-) antikrist ( svetovládca, svetový prezident, alebo ako ho budú volať ), najväčší výron satanovej zadnice.
.
A tu je jeho, Pápežov, výrok?
.
"Väčšia časť z vás žije v prostredí moslimskej väčšiny. Môžete pomôcť vašim spoluobčanom moslimom predstaviť, vďaka rozlišovaniu, autentickejší obraz islamu, ako si to želajú toľkí z nich, ktorí opakujú, že islam je náboženstvom pokoja a môže ísť v súlade s rešpektovaním ľudských práv a napomáhať vzájomné spolužitie všetkých. Prospeje to im aj celej spoločnosti. Dramatická situácia, ktorú prežívajú naši bratia kresťania v Iraku, ale aj jazídi a príslušníci ďalších náboženských a etnických spoločenstiev, si vyžaduje zaujatie jasnej a odvážnej pozície zo strany všetkých náboženských predstaviteľov, aby jednomyseľne a bez akejkoľvek dvojznačnosti odsúdili tieto zločiny a odmietli prax odvolávania sa na náboženstvo za účelom ich ospravedlňovania. " - sk.radiovaticana.va/…/slo-841577
Kde je ten citát o isláme a pokoji? On to nepovedal, ale povedal že: "ktorí opakujú, že islam je náboženstvom pokoja "
.
ONI - islamisti to o sebe hovoria!!! Nie Pápež :-)
.
Takže tak sa modifikujú Pápežové výroky :-)
.
V PDFku máte celý jeho, Pápežov, prejav.
.

K tomuto ma vyprovokovala táto diskusná strana - MÁTE TIŠE ČEKAT NA RÁNU PRO KŘESŤANY?
.
Uvedomte si, že zatiaľ máme slobodný internet - Pravda o eurofondoch-Žiadna charita, ale drsný nástroj geopolitiky.
Johanulka3
jeho falšovať nemusia, on je falošný
dyk
Tu je ďalší príklad falšovania Pápežových výrokov:
protiproud.parlamentnilisty.cz/duchovni-svet/2292-vystupuji-…
.
Poznajú iba: "...,kto som ja, aby som ho súdil", ale odtrhli prvú časť výroku: " Ak homosexuál úprimne hľadá Boha, kto som ja, aby som ho súdil" !!!!!!! bez tej prvej časti je to zavádzajúce.
Nemôžem tam napísať komentár, lebo tam nie som prihlásený a tak je to stále deformované …More
Tu je ďalší príklad falšovania Pápežových výrokov:
protiproud.parlamentnilisty.cz/duchovni-svet/2292-vystupuji-…
.
Poznajú iba: "...,kto som ja, aby som ho súdil", ale odtrhli prvú časť výroku: " Ak homosexuál úprimne hľadá Boha, kto som ja, aby som ho súdil" !!!!!!! bez tej prvej časti je to zavádzajúce.
Nemôžem tam napísať komentár, lebo tam nie som prihlásený a tak je to stále deformované. Pravdepodobne to patrí lefebristom alebo podobným individuam.
Robia z Pápeža slobodomurára, pritom v tom istom rozhovore povedal, že za homosexualitu lobujú slobodomurári, čiža: homosexualitu presadzujú slobodomurári. Pomstia sa Pápežovi a tak prekrúcajú jeho výroky. Pápež je evidentne Pravim Nástupcom Sv. Petra, lebo ho svet nenávidí.
dyk
Talmud nenájdeš ani na internete :-ň
redmark
Skus najst v nejakom knihkupectve-Talmud...:-) ;-)
Peter(skala)
Inač, KORAN by mal byť na zozname zakazaných kníh a nepredávať v knihkupectvách.
Peter(skala)
👍 si vystihol
stači vytrhnuť z kontextu a hned papež "ine povedal".
One more comment from Peter(skala)
Peter(skala) shares this
13
Pápež František a Cirkev.
Dokumenty papežov a CirkevMore
Pápež František a Cirkev.

Dokumenty papežov a Cirkev