jac505
Mimo wszystko, chyba lepszy jest totalitaryzm w wykonaniu Zjedn. Prawicy niż PO-KO, czy SLD, którzy pewnie wzięli by nas za twarze jak w stanie wojennym. Panie Jezu przyjdź !
woj_tek shares this
508
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
...nie stają się tylko od dekad są ! szatan tylko przeskakuje w inne ciała .
ktoz jak Bog1
Jezu Chryste krolu Polski - zmiluj sie nad nami !
Swieta Maryjo, Pani i Krolowo z Jasnej Gory - modl sie za nami !
JezusMaryja1
Bog niech bedzie z Toba, panie Grzegorzu !
POLSKA2020
Wojtek CEJROWSKI: NIE LĘKAJCIE SIĘ. Piekło wyje i bluzga. Szatan szczeka pyskami swoich sług. Normalni ludzie, nawet wściekli, nie posługują się takim językiem. To, co słyszę na tych nocnych manifestacjach brzmi jak wrzaski w trakcie egzorcyzmu. POD KONIEC, gdy demon wie, że zaraz musi odejść. Zdrajcom opadają maski, a słabi wystawiają duszę na sprzedaż. "Prawdziwa prawica" zaczyna się chować, …More
Wojtek CEJROWSKI: NIE LĘKAJCIE SIĘ. Piekło wyje i bluzga. Szatan szczeka pyskami swoich sług. Normalni ludzie, nawet wściekli, nie posługują się takim językiem. To, co słyszę na tych nocnych manifestacjach brzmi jak wrzaski w trakcie egzorcyzmu. POD KONIEC, gdy demon wie, że zaraz musi odejść. Zdrajcom opadają maski, a słabi wystawiają duszę na sprzedaż. "Prawdziwa prawica" zaczyna się chować, wykręcać, lawirować, wycofywać - żeby tylko nie uronić z trudem uciułanych promili poparcia. Tanie, słabe, miękkie bolki. Pieski szukające smyczy. Znajomi Was zbluzgali? I za co? Za Wasz sprzeciw wobec mordowania dzieci? Zbluzgali słowami, których wcześniej nigdy nie słyszeliście z ich ust? NIE LĘKAJCIE SIĘ, tylko patrzcie kto kim jest, bo rzadko kiedy widać tak wyraźnie. I pamiętajcie, że ta wojna jest już wygrana, Osobiście przez NIEGO. Jedyne zadanie dla nas to wytrwać po stronie Światła. Stój twardo przy Prawdzie. Stój twardo. Wytrwaj. Mów Różaniec (ja mówię codziennie, w kościele, przed Najświętszym Sakramentem), bo to przez Maryję przychodzi zwycięstwo. Nie lękajcie się. Bierzcie to na klatę, z Różańcem w łapie. Wytrwale. Oni wrzeszczą, bluzgają plugastwem najgorszym - Ty trwaj; szeptem zmawiając Różaniec. I nie lękaj się. Amen.
Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza.